Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.267
Cevap
75
Favori
338.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunların yapacagı işin ben. bu zihniyetle bu ülke devam ederse vay halimize
  • aynen çıkmadı yurt.
  • KYK 'da misafir olarak kalabilir miyiz ? not :Yedeklerde degilim galiba
  • Yurt çıkmadı sokaktayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplanıp camide yatalım beyler baya kalabalığız anlaşılan :D
  • http://www.kocaeliyurdu.com/ bu yurdu bilen varmı? üniversiteye yakın mıdır ?
  • yurt çıkmadı
  • evet beyler yurt önerilerine açığım en kötü servisle gideceğim
  • çıkmadı

• şerefsizler kimseye çıkmamış bana da çıkmadı tayyipciğim sağolsun yedekte bile değilimmm
  • Maalesef bana da devlet yurdu çıkmadı,ailemde ankara'dan göndermiyor .Kocaelinde çalışsam bile adam akıllı bir yaşam süremeyeceğim iş bulmam bile sıkıntı olur maalesef
  • kimseye mi çıkmadı yurt özel yurtlar bayram edecek.
  • Oooo gençler, herkes üçün birini almış anlaşılan. Tek kişilik yurtlara 800 lira diyorlar, zaten çoğu da tükenmiş. Bakalım ne poh yiyeceğiz.
  • Ailem pek istemiyor ama 1+1 evde 2 kişi kalmak nasıl olur fikri olan varmı? gerçi işin yoksa birde 2. kişi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rölativite

evet beyler yurt önerilerine açığım en kötü servisle gideceğim

Dostum bişey soracağım. Ben de servisle gitmeyi düşündüm ilk ama sonradan arabayla git gel yapmak daha cazip geldi ekonomik yönden.

Eğer istanbuldaysan yakıt parama, çok değil 100 lira gibi aylık, ortak olursan birlikte git gel yapabiliriz ??
  • yurt öneren var mı ? olmadı anlaşıp aynı yurtta kalalım sonra bir eve cıkarız?Bölüm makine Müh.
  • Gebze'den Umuttepe'ye otobüs varmış. Bu bildiğimiz "Harem-Gebze"'deki Gebze mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Gebze'den Umuttepe'ye otobüs varmış. Bu bildiğimiz "Harem-Gebze"'deki Gebze mi?

Evet bildiğin tuzla nın yanında olan Gebze

• quote:

Orijinalden alıntı: ^rof

Oooo gençler, herkes üçün birini almış anlaşılan. Tek kişilik yurtlara 800 lira diyorlar, zaten çoğu da tükenmiş. Bakalım ne poh yiyeceğiz.

Yurt cikmayanlara tavsiye gidin 1 ay boyunca bi cemaat yurduna yada evine zaten kayıtlar da sizi kaparlar sonra O süre zarfında kendinize yer arayın olmadı sınıfta arkadaş edinir eve çıkarsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: A_PaiNe

http://www.kocaeliyurdu.com/ bu yurdu bilen varmı? üniversiteye yakın mıdır ?

33 nolu otobuse biner gidersin ama en az 20 dk . Şehirde bulabileceğin en yakın yer de burası .Geçen sene 1 saatlik yol gidiyordum
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.