DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8.034
Cevap
78
Favori
278.958
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Üniversite Eğitimi ve Yüksek Lisans, Doktora >> Kocaeli Üniversitesi Donanımhaber Öğrenci Topluluğu
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 sonraki >>>
Giriş
      98 Mesaj
      24 Ağustos 2013 09:06:26
      quote:

Birinci Öğretim Öğrencileri, Normal Öğretim Süreleri içerisindekatkı payını yatırmayacaklardır. İkinci Öğretim Öğrencilerinin tümü; Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Numarasını Türkiye'nin her yanındaki İş Bankası Şubelerine vererek Katkı Paylarını yatırabilirler. (Tutarlar ve banka hesap numaraları, otomatik olarak çıkacaktır). Banka dekontunun bir nüshası kayıt sırasında, görevliye teslim edilecektir.
      o zaman bizimki erken yatırılacak galiba?

• Onbaşı
      18 Mesaj
      24 Ağustos 2013 11:38:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Nayc

Alıntıları Göster

Hocam duyduğuma göre o ara sınıflar için geçerli. Biz yatırıp gidicez galiba.

2. öğretim harç paralarını ayın 26 sından itibaren yatırabılıyoruz

• Binbaşı
      1805 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:49:31
      quote:

Orijinalden alıntı: ufk1234

bilgi formunu doldurabilen var mı? doldurup kaydettiğimde hata çıkıyor. sadece bende mi var?

Ben doldurdum, sıkıntı yok.

Bu arada, az önce KOCAELİ FEM den aradılar. Ne alaka filan derken, kalıcak yer konusunda sıkıntı çekersen vs bize gel demeye başladı. Dedim eyvallah dayı, benim o tarakalrda işim olmaz. Zaten Düzce yi bıraktım geliyorum dedim. Çevrem var, yalnız değilim filan dedim. KYK ya başvurdum, çıkmazsa eve çıkacağım arkadaşlarımla dedim. Kapattı

Bisiklet sür, sağlıklı kal !

# Mechanical Engineering #
    • Yüzbaşı
      526 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:52:29
      Beni de dershaneden aradılar (fem) Kazanamamışsınız falan dedi. Dedim ben gsf kazandım o yüzden göremediniz sanırım siz. Tamam o zaman deyip kapattı.

Numaramı nereden buluyorlar anlamıyorum. Salak herifler.

• Yüzbaşı
      735 Mesaj
      24 Ağustos 2013 12:56:33
      üniversiteler veriyor galiba feme telefon numaralarını. feme giden gitmeyen herkesi arıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      98 Mesaj
      24 Ağustos 2013 13:17:37
      Bilmediğim numaraların hiçbirine bakmıyorum 7-8 tane bilinmeyen numaran aradılar benide büyük ihtimal femdendir.

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 14:07:20
      Arkadaslar size bir sorum olucak sizce mühendislik açısından Çukurova Üniversitesi mi daha iyi Kocaeli Üniversitesi mı?

Not:Eğitim,kampüs,iş olanakları,yurt vs. açısından soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 14:07:55 >

• Teğmen
      104 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:13:03

YURT === KOCAELİ YAVUZ SELİM EN İYİLERDEN BİRİ

İŞ OLANAKLARI === SANAYİ BÖLGESİ OLMASI SEBEBİYLE KOCAELİ

KAMPÜS === ÇUKUROVA GÖL KENARI ŞEHİRE YAKIN MÜKEMMEL BİR KAMPÜS

EĞİTİM=== PEK BELİRGİN FARKLAR OLDUĞUNU SANMIYORUM

mcoy01kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      735 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:14:49

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Bahsedilenler: mcoy01

• Çavuş
      98 Mesaj
      25 Ağustos 2013 15:17:38
      kocaeline yakınsan kocaeli tabii ki

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:19:43

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

bence kocaeli. hem sanayi bölgesi hem de istanbula yakın. iş bulma imkanın daha çok olur.

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcoy01 -- 25 Ağustos 2013; 18:23:17 >
      Bahsedilenler: ufuk_94gs

• Onbaşı
      18 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:40:51
      quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

Alıntıları Göster

Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak.Ben eğitimi hakkında bilgi edinmek istiyorum kardeşim.Muhendislere gerekilen önem veriliyor mu?Dersler İngilizce mı? Hazırlık zorunlu mu? Antalya'dan gelicem kocaelide yaşamakta zorlaniyim? Yurtlar nasıl pahalı mı?

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:46:58

quote:

Orijinalden alıntı: kolpacino00

Alıntıları Göster

"Adana da Türkiye'nin en büyük sanayi şirketleri var sanayiye bakacak olursak" diosun.. Anlamadığım ne bu ukalalık !!! Hem sormussun iş olanakları nasıldır diye hem de gelmiş adama diosunki adanada daha büyük sanayi var. Sen orayı bırakıpta gelme burda mühendise gereken önem verilmiyo, derslerin hepsi ingilizce, hazırlık zorunlu, antalyadan gelince çok zorlanırsın son olarak da yurt fiyatları 1200-1300 liradan baslıo...

Sana ne oluyor kardeş ne bu celalin.Arkadasim ben kötü bir şey söylemedim, 6-7 sene Adana'da kaldım babamin işi icabı sanayisini ordan biliyorum bunları babam söyledi.Arkadaslar sanayi olarak değinmişler olaya ben onu söylemek istedim.

• Yüzbaşı
      735 Mesaj
      25 Ağustos 2013 18:56:50

quote:

Orijinalden alıntı: mcoy01

Alıntıları Göster

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

• Er
      10 Mesaj
      25 Ağustos 2013 19:00:31

quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Gölge

Alıntıları Göster

çukurovayı bilmiyorum ama kocaelide baya zorluyorlar eğitim olarak.kalite mi bu gereksiz zorlama mı bilmiyorum.

şimdi bi kocaeli gebze istanbul üçgenini düşünürsek adana sanayide biraz geride kalır.kaç tane büyük şirket olursa olsun bu 3lüyü geçemez.

Tamam teşekkürler kardeşim bilgi için.

• Çavuş
      44 Mesaj
      26 Ağustos 2013 08:53:42
      En sonunda muafiyet bilgileri yayimlandi arkadaslar... yabanci dillerin sitesinden bakin.. ögrenin...

• Yüzbaşı
      759 Mesaj
      26 Ağustos 2013 10:38:43
      Arkadaşlar Harç tarihleri hakkında bilgisi olan varmı ?

PSN:ReturnZuhaa
    • Yüzbaşı
      388 Mesaj
      26 Ağustos 2013 10:53:01
      koü ile alakalı
      mühendislik fakültesi ile alakalı
      izmit ile alakalı
      mekatronik müh ile alakalı

soruları özel mesajdan atarsanız cevaplamaya calışırım arkadaşlar

• Çavuş
      98 Mesaj
      26 Ağustos 2013 11:46:00
      kayıt olmadan önce harç makbuzunun elimizde olması gerekiyor değilmi?

• Çavuş
      93 Mesaj
      26 Ağustos 2013 12:56:33
      merhaba arkadaşlar,çok geç bi soru olacak amma affınıza sığınıyorum... KOÜ hukuk'u bu sene kazandım,bundan bir ay evvle tatile gitmeden kocaeliye gittim yurt falan baktım,sonuç bana göre fiyasko...Şehrin nüfusunu bilmiyorum ama sanayisi,üniversitesi o kadar gelişmiş bi yerde ki 50 bin öğrenciden bahsediliyor 5-6 tane erkek öğrenci yurdu var 4 tanesine it bağlasan durmayacak şekilde....Bnede umuttepedeki Evim erkek öğrenci yurdundan 2 kişilik odalardan birini tuttum yemek hariç 8 bin tl....Yaşanılabilecek bi yere en ok benzeyen yer oydu...Ama kafamda deli sorular,kent konuttan ev mi tutsaydım diyorum...Asıl soruda şuan başlıyor,seneye ev tutacağım,kent konutlar iyimidir yoksa başka bi yer önerir misiniz ?

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.