Şimdi Ara

Kocaeli Üniversitesi 2015 Girişliler (ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
13
Favori
5.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zuhaha852

quote:

Orijinalden alıntı: MatreV

Hocam bilgisayar mühendisliği konusunda benimde meraklarım var açıkcası, birde üniversitede devam zorunluluğu varmı?

Okulda resmiyettr devam zorunlulugu var fakat bu hocaya bağlı olan bir durum hoca yoklama alır veya ugrasmak istemez almaz bilgisayar hocalarını bilmiyorum ama elektrikde birinci sınıfta devamsizlik bitek fizik lab da onemseniyordu birde ikinci donem malzeme ve devre dersinde vardı onlarada arkadaşların imza atabiliyordu

O zaman mesela normal öğretim adam ikinci öğretimde derse girse pek bir sorun olmaz yada tam tersi
  • arkadaslar hazirlik zor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asina03

arkadaslar hazirlik zor mu?

Hazirlik bana hic zor gelmedi.Cok rahat bir yil oldu benim icin.Ama cok zorlanan finalde kalan bute giren butte de kalan eyluldeki muafiyeti bekleyen arkadaslarim var.Dersleri ciddiye alir takip edersen biraz da calisirsan sıkıntı olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • JustClark kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam,ingilizcem bayagi berbat ondan dolayi korkuyorum sizin hazirliga baslamadan once ingilizce temeliniz nasildi ve su an ne seviyedesiniz hazirligin gercekten yarari oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: asina03

Sagolun hocam,ingilizcem bayagi berbat ondan dolayi korkuyorum sizin hazirliga baslamadan once ingilizce temeliniz nasildi ve su an ne seviyedesiniz hazirligin gercekten yarari oluyor mu?

Pm attim

• Kocaeli için her türlü soruyu cevaplayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elifçe

Kocaeli için her türlü soruyu cevaplayabilirim.

Endüstri iö nasıl? İkinci öğretim olması sorun oluyor mu eğitim bazında? Kampüs ortamı nasıl hocalar falan? Teşekkürler

• Elifçe kullanıcısına yanıt
    hazırlıkta kur atlama sınavı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: senahizm

quote:

Kocaeli için her türlü soruyu cevaplayabilirim.

Endüstri iö nasıl? İkinci öğretim olması sorun oluyor mu eğitim bazında? Kampüs ortamı nasıl hocalar falan? Teşekkürler

Endüstiri de arkadaşım vardı.İkinci öğretim sorun olmuyor çünkü en fazla 9-9.3.30 gibi hocalar bırakıyo.Ama gıcık birine denk gelmediysen :)
    Eğer sosyal biriyse kampüs ortamı daha dah iyi olur.Bunun dışdan üni içinde sosyal tesisler ve şok market var.Ayrıca 2 banka birçokıta bankamatik var.Yokuşu ve köpeği boldur.Ama köpekleri sorun etmeyin.Ben de ilk önceleri çok korkuyordum ama sonradan çok alıştım.Yavuz selim yurdu kykdır ve kampüsün içindedir.Ve imkanları mükemmeldir.Bir de yurt ortamı kurarsanız,işte o zaman tadından yenmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

Evet var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cowboys_from_hell

Evet var

Kur atlama sinavi yok.Yani d kurundan sinavla c ye gecilmiyor.Muafiyeti kastediyorsan o var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustClark -- 4 Temmuz 2015; 14:31:10 >
  • mf4'te 57k'dayım ilk tercihim koü elektrik olucak, liseden üniversiteye geçince derslerin daha az oluşundan dolayı çok boş zamanımız olacağı söyleniyo siz bu vakitleri nasıl değerlendiriyosunuz? Kampüste rahat ve eğlenceli vakit geçirecek yer çokmu?

@JustClark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara041 -- 4 Temmuz 2015; 17:09:26 >
  • Sizce kocaeli işletmeyi mi yoksa dokuz eylül işletmeyi mi tercih etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kara041

mf4'te 57k'dayım ilk tercihim koü elektrik olucak, liseden üniversiteye geçince derslerin daha az oluşundan dolayı çok boş zamanımız olacağı söyleniyo siz bu vakitleri nasıl değerlendiriyosunuz? Kampüste rahat ve eğlenceli vakit geçirecek yer çokmu?

@JustClark

Bos zamanlarinda yabanci dizi izleyebilir LOL oynayabilirsin.:D:DKampus icinde ise takilabilecegin kafeler mevcut fakat ne kadar eglenirsin orasi sana kalmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • endüstri mühendisliği(İ.Ö) yazmayı düşünüyorum.geçen sene en son 61.200'le almış.Ben 63 binlerdeyim.Sizce kazanabilirmiyim?Bir de erasmus imkanları nasıl hangi ülkelerle anlaşmalı
    endüstri mühendisliği için?
  • Bende bilgisyar yazmayı düşünüyorum sıralamam 78 bin ikinci öğretimi 75 bin bilgisyar mühendisliği zormudur kampüsü nerde kalacak yer sıkıntımı bilgi verebilrimsiniz ?
  • Bilgi verecek yok mu? Size kocaeli işletme mi dokuz eylül işletme mi?

• Iktisat fakultesi kotumu bide devam zorunlulugu varmi

• Endüstri müh. Bölümü hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz? tanıdığınız varsa kocaeli üniden ve bölümden memnunlar mı? Aktif bir endüstri müh. Topluluğu varmış diye duydum doğru mudur?

• hocam geçme notundan ötürü çok şikayetçiler okuyan arkadaşlarım bile okunmaz burda diyor doğrumudur sizce
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.