Şimdi Ara

kocaeli üni. ve sakarya üni.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 219 gün 21 saat 44 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • _OlguN_ (3 mesaj) anilzi (2 mesaj) Müşkilpesend (1 mesaj) AnotheRDie (1 mesaj) Muşmula (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    180 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    istanbuldan hergün gün kocaeliye veya sakarya ya giden varmı?tren kaç saat de gidiyor , tren ücretleri nekedar.zor oluyormu gidiş geliş. özellikle 2. öğ. de son treni yakalaya biliyormusunuz. tavsiye edermisiniz. kocaelinde kalmakmı daha iyi yoksa trenle gidip gelmekmi??

|
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj
    Umuttepe yolunda oturuyorum ama Sakarya da okuyorum bu sene git -gel yaptım canım çıktı.Günde 2 saat gidiyor yolda.Yorgunluğu cabası.Düşün Kocaeli-Sakarya arası böyle.Ama İstanbul - Sakarya git-gel yapanlarda vardı.Servis olursa belki daha iyi olur.Ama yorgunluk oluyor
    |
    |
  • Yarbay
    3801 Mesaj
    Kocaeli-İstanbul trenle git gel yapan çok öğrenci var ama sakarya yorar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotheRDie -- 28 Temmuz 2009; 16:24:14 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1229 Mesaj
    İkisindede yıpranırsın..
    Kalkış süreleri belli..
    Haydarpaşadan İzmit 1.30 saat,sakarya daha fazla..
    Özel yada devlette yatılı kalmak daha makul..
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evt banada sakarya yorar gibi geliyo kocaelide okuyan arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz bide galiba servislerde varmış galiba ist-sakarya-kocaeli
    |
    |
  • Binbaşı
    1229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anilzi

evt banada sakarya yorar gibi geliyo kocaelide okuyan arkadaşlar tavsiye ediyormusunuz bide galiba servislerde varmış galiba ist-sakarya-kocaeli

450den aşşağı olamaz..
    |
    |
  • Binbaşı
    1838 Mesaj
    Yurtta kalmak sizi neden bu kadar korkutuyor ? Yurt gibisi var mı ? Mis...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    771 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

quote:

450den aşşağı olamaz..

servisle gittim geldim anlatayım

umuttepe-istanbul ümraniye atakent 320 lira 1.30 saat sürüo yol direk otobana giriyorlar

sakarya için ise

sakarya üni merkez kampüs ümraniye atakent 410 lira 2,30saat sürüo onlar da direk otobandan giriolar

ben 2. öpretim okudum servisim saat 14,30 da evin önüne gelirdi 15,30 da okulda olurdum akşam da 21,30 da kalkardı 22,30 da ewde olrudum bu kadar basit paran varsa servis forever derim başka bir ortam başka bir dostluk unutamayacağın anları yaşayacaksın o yollarda :)

• Binbaşı
    1229 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teknologi

quote:

quote:

450den aşşağı olamaz..

umuttepe-istanbul ümraniye atakent 320 lira 1.30 saat sürüo yol direk otobana giriyorlar

sakarya için ise

sakarya üni merkez kampüs ümraniye atakent 410 lira 2,30saat sürüo onlar da direk otobandan giriolar

ben 2. öpretim okudum servisim saat 14,30 da evin önüne gelirdi 15,30 da okulda olurdum akşam da 21,30 da kalkardı 22,30 da ewde olrudum bu kadar basit paran varsa servis forever derim başka bir ortam başka bir dostluk unutamayacağın anları yaşayacaksın o yollarda :)

Turun adı nedir ?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: teknologi

quote:

quote:

450den aşşağı olamaz..

sakarya için ise

Serviste mi sevişiyordunuz birader unutamayacağın ne anı olacak yolda
    |
    |

• Yüzbaşı
    413 Mesaj
    saü de okuyorum ikinci öğretimim izmit-sakarya arası her gün arabamla gidip geliyorum.Mazot parasına ortak arıyorum.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,206
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.