Şimdi Ara

Kocaeli-Sakarya-Düzce üçgeninde üniversite okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir ucu gebzeden başlayan, düzce ve sakarya sınırları içindeki tıp hariç okunmayacak bölgedir.

• sakaryada tıp yokmuş aw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir otobüsle İstanbul’a gidebiliyorsun.

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

var

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt

Soxcam nası yok, her ilde yok mu?

• Düzce bilgisayar okunur mu?

• TIP hariç düzcede okuyanın aklından şüphe ederim tıp da zorunlu olduğumuzdan okuyoruz yoksa bağlasan 5dk durmam

• boş yapmışsın bu ünilerin iyi mühendislikleri gayet de okunur. hele ki gtü zaten üst seviye bir okul. kocaeli ve sakaryada ise ceng-ie-elektronik okunur

• eğitim olarak bilmiyorum fakat trakya üni tercih etmen şehir açısından çok daha iyi olacaktır, düzce biraz yobaz bir şehir

• HaOyleMiKanka H kullanıcısına yanıt

Edirneye gidince düzceyi arasın

• sakarya ve kocaelinde sanayi var, 2 yıllık bölümler ve bazı mühendislikler iyi iş fırsatları bulabiliyor. 2 yıllık bölümlere özellikle dikkat çekmek istiyorum, yenilenebilir enerji gibi bölümlerde adam açığı değil adam karadeliği var. düzgün bir 2 senelik sizi sanayi ve üretim şirketlerinde güzel işlere sokar, kolunuza altın bilezik olur.

düzceden de bilgisayar müh. bir tanıdığım btk'da çalışıyor. geçen sene maaşı 15.000 tl idi, şu an bilmiyorum. şehir ve okulla ilgili değildir muhtemelen, kişisel ilgidir.

sosyal ortamlar ve şehirler çirkin. istanbul'a ona buna yakın diye plan kurmayın, ya 1 kere gidecek ya hiç gitmeyeceksiniz. bu ticarete bunu bilerek girin. hele ki gebze'de okuyacaklar bilsin tanrının lanetine uğramış bir yere gidiyorsunuz. hoş türkiye'de red lights var da siz geri kalıyorsunuz demek değil bu da. nihayetinde ankarada da bir 7.cadde bir tunalı var, sonra birkaç uzak zengin lokasyon hariç düz şehir. izmir'in de kordonu alsancağı çingen paki zart zurt istilası altında, bornovada birkaç güzel sokak var hani, sonrası dere tepe tamamen.

• thevictorious kullanıcısına yanıt

Gebze niye bu kadar kötü bi yer ya

• TidyTie T kullanıcısına yanıt

allah affetsin bir düğün vesilesiyle gittik, düzenlemeler organizasyon vs süresince 4-5 gün orada kaldık. şimdi erkek olarak çok iş de düşmeyince gezme fırsatı bulduk. hayatımda gezdiğim en kötü yerdi. ki ben böyle bedavaya biletinizi verseler gitmeyeceğiniz doğu köylerinde, ardahan'ın van'ın çukurlarında da dolaşmış biriyim. böyle bir kepazelik görmedim. buranın bırak üniversiteli gence, buradan çalışıp kandahar'daki 10 tane çocuğuyla 3 zevcesine para gönderecek mülteciye bile sunacağı bir şey yok. hayatımda buradaki kadar yap sat bir yapılaşma, dar sokaklar, tarihsizlik ve plansızlık görmedim. havanın anasını da sanayi düdüklemiş, burnunun dibindeki köprüyü bile göremiyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.