Şimdi Ara

KOCAELİ PS3 OYUNCULARI GRUBU (AKTİF) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
2
Favori
6.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • toprağım şimdi ne varsa ben oynamıyorum sıkıntı orada:) gta tarzı spor tarzı araba yarışları o tarz oyunlar oynuyorum sen güncel olup indirebilceğimiz olan oyunları yaz yada bi listesi falan varsa adresini ver ben bi girip bakayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

toprağım şimdi ne varsa ben oynamıyorum sıkıntı orada:) gta tarzı spor tarzı araba yarışları o tarz oyunlar oynuyorum sen güncel olup indirebilceğimiz olan oyunları yaz yada bi listesi falan varsa adresini ver ben bi girip bakayım

abi parasal durumun nasıl, ona göre bakıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: engwashere

quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

toprağım şimdi ne varsa ben oynamıyorum sıkıntı orada:) gta tarzı spor tarzı araba yarışları o tarz oyunlar oynuyorum sen güncel olup indirebilceğimiz olan oyunları yaz yada bi listesi falan varsa adresini ver ben bi girip bakayım

abi parasal durumun nasıl, ona göre bakıyım

kardeşim hani kişi başı 25-30 infomus 2 gibi toplarsanız indirelim oyunu yoksa zaten diğer türlü gerek yok sen bi bak kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 23 Haziran 2011; 2:43:26 >
  • indirelim oyunu yazdım noktalama çıkmış ne alaka:) görende küfürlü argo bişi yazdık sanıcak:) İN direlim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 23 Haziran 2011; 2:45:21 >
  • Hacı bende makinayı ilk aldıgımda pesten baska bisi oynamıyodum hic bulasamam dedigim oyunları istemeyerek zorla oynadım simdi pese vakit bulamıyorum degisiklik iyidir infamous2 yi bende almazdım ama türkce oyunun tadı bambaska sanki filmin baskahramanı sensin denemekten bisi kaybetmezsin. bu arada seni oyun manyagı yapmıyalım sosyal oyuncu kalmak istersen baska :) burda yazılan bazı kelimelerde nedense nokta cıkıyo bende anlamadım
  • psn: ozi_41

başiskele deyim bazen aydınkent bazen kullar takılıyoruz işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

eyvallah burak küçük bi kaza yaptım tatil uzadı kasko sağolsun masraf 5900 ytl çıktı kasko olmasa bitmiştik araç serviste kaskonun verdiği araçla devam :) bu arada kegamesten alışveriş yapın diye boğazımız patladı izmitte kimse uğraşmıyo orj. oyunla makinayı kır diyolar

Geçmiş olsun abi ya....
  • quote:

Hacı bende makinayı ilk aldıgımda pesten baska bisi oynamıyodum hic bulasamam dedigim oyunları istemeyerek zorla oynadım simdi pese vakit bulamıyorum degisiklik iyidir infamous2 yi bende almazdım ama türkce oyunun tadı bambaska sanki filmin baskahramanı sensin denemekten bisi kaybetmezsin. bu arada seni oyun manyagı yapmıyalım sosyal oyuncu kalmak istersen baska :) burda yazılan bazı kelimelerde nedense nokta cıkıyo bende anlamadım

aynen kaptırmayalım sonra kendimizi bende onu düşündüm:)
  • Kaancım sagolasın cana gelicegine mala gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: O-G-U-Z-H-A-N

psn: ozi_41

başiskele deyim bazen aydınkent bazen kullar takılıyoruz işte :)

özi nerelerdesin sen yaw:))
  • Beyler bende gölcükte oturuyorum 2 hafta önce aldım daha ps3ü :D burda hiç psn oyuncuları görmüyordum bu başlığı görünce acayip şaşırdım isteyen eklesin psn:Ekulac

Oyun falan oynarız konuşuruz az arkadaşım var hem psnde :D
  • Beyler öldünüzmü bune sesizlik
  • ne zaman geliyorsun güzel kardeşim
  • bugün geldim hacı buralar baya soğuk 3 hafta kızar gel burda üşüt adaletmi
  • :))) dün gece bi yıldırım bi fırtına falan derken evdeki bilgisayar kasası modem uydu alıcısı hepsi yanmış enayi gibi fişlerini çekmedim 2 dakkalık yağmurda 200 tl zarar ettik kasanın fanını modemin kendisini uydu alıcısınında kendisini değiştirdik hafız isyanlardayız:) bundan sonra yağmur yağsa fişleri çekicem şimşekleri beklemeden:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizgoren -- 3 Temmuz 2011; 0:10:40 >
  • hacı geçmiş olsun ben o yağmurda yoldaydım arabanın uzun farları yanmasına rağmen önümü göremiyodum çektim kenara yaktım dörtlüyü 15-20 dakika bekledim ilk defa böyle bi yağmur gördüm mübarek arabanın ön camını kıracaktı bizimkjiler çork korktu çocuk ağlıyo bildiğin gibi değil pskolojiyi sen düşün
  • sanada geçmiş olsun reis fenaydı valla:))
    ne dicem şu nfs hot pursut son çıkan versiyonu psn store da 49 tl ymiş 3 kişi toplansak alırız şu oyunu peynir ekmek fiyatına oyun sitelerine baktımda en kötü 90 puan almış ne diyorsunuz??
  • HACI BENİM GÖZÜMDE 5 PARA ETMEZ ZAMANINDA 120 YTL BAYILDIM ELİMDEN ZOR ÇIKARDIM psnde küçük arcade oyunlar var onlara yönelmene tavsiye ederim çok güzel oyunlar mevcut
  • quote:

HACI BENİM GÖZÜMDE 5 PARA ETMEZ ZAMANINDA 120 YTL BAYILDIM ELİMDEN ZOR ÇIKARDIM psnde küçük arcade oyunlar var onlara yönelmene tavsiye ederim çok güzel oyunlar mevcut

bu arada 4 arkadaş psnden 10 tane oyun alıcaz 1kişi eksik okey dersen seni gruba hemen dahil edeyim makinan boş kalmasın en azından yeğenler falan gelince takılırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maximum54 -- 3 Temmuz 2011; 0:33:23 >
  • yok reis şuna bi heves ettimya bizim topraklardan ortak çıkarsa 20 ben 15 1 kişi 15 de 1 kişi verir 3 kişi bile alınır hatta 4 kişi olsa bedavaya bile gelir neredeyse:) nese katılmak isteyen olursa haber verir teklifimizi ettik:) yarında işin yoksa çık gel petrole kimse yok oturalım dükkanda yarın dükkanda takılcam ben recep
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.