Şimdi Ara

Kocaeli nasıl bir şehir sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 15 saat 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • themann41 (3 mesaj) toysican (2 mesaj) Kütahyalı 77 (2 mesaj) M4M00D (2 mesaj) Ussuz (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kocaeli nasıl bir şehir sizce ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    88 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Begeniyormusunuz ? Yaşamak için ideal mi ?

|
    |
  • Yarbay
    2560 Mesaj
    Kocaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1593 Mesaj

Pek iyi değil.

|
    |
  • Binbaşı
    1273 Mesaj
    Bes para etmez insanlari var. Yamyam gibi bakiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    747 Mesaj
    10 aydır burdayım bir kaç güne gideceğim sevemedim burayı hoşuma gitmedi. Esnafı bi acayip geçen yılları bilmem ama bu yıl su elektrik çok kesildi. Yemek kültürünü de sevmedim ben zaten genel olarak büyük şehir sevmiyorum belkide o yüzden hoşuma gitmemiştir.
  • Yarbay
    2213 Mesaj

Bence yaşamak için ideal bir yer İstanbul'a çok benziyor ama İstanbul'a göre nüfusu oldukca az olduğu için sakin bir şehir, hele SEKA parkı hayatımda gördüğüm deniz manzaralı en büyük parkıydı, düşün yürü yürü sonunu getiremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kütahyalı 77 -- 3 Ocak 2021; 0:18:37 >
    |
    |
  • Yarbay
    2213 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

10 aydır burdayım bir kaç güne gideceğim sevemedim burayı hoşuma gitmedi. Esnafı bi acayip geçen yılları bilmem ama bu yıl su elektrik çok kesildi. Yemek kültürünü de sevmedim ben zaten genel olarak büyük şehir sevmiyorum belkide o yüzden hoşuma gitmemiştir.

Kardeş yönetimden arkadaşlarınmı var ? Mesajın 585 olduğu halde nasıl kurmay yarbay oldun ?

• Kurmay Yarbay
    747 Mesaj

Yönetimi tanımam etmem hocam arkadaşım da yok. bir konuda gösterdiğim yardımlar ve uğraşlar sonucu ufak bir teşekkür olarak verilmişti o rütbe bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4M00D -- 3 Ocak 2021; 0:25:15 >
    |
    |
    Kütahyalı 77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    1 senedir Kocaeli'nde yaşıyorum, hayatımda bu kadar iğrenç bir şehir görmedim. Hele insanları bildiğin davar. Sahili lağım kokuyor. Yemekleri yenmiyor ve pahalı. Hele otobüs çilesini söylemiyorum bile, bı yerden bir yere gitmek ölüm resmen. Aklı olan burada yaşamaz.

|
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Kocaeli güzel bir şehirdir. İzmit biraz karışık ve iç içedir. Sahilde sadece İzmit tarafında kokar. Merkezi karışık olduğundan biraz itici gelir. Roman çoktur. İstanbul’da yaşayan biri olarak bana iyi gelmişti. Otobüslere laf eden olmuş evet küçük otobüslerin çoğu eski ama ulaşım olarak hem gece geç saate kadar otobüs bulursunuz hem de çoğu yere otobüs ile ulaşımı vardır. Beğenmeyen arkadaşlar neye göre beğenmiyorlar bilmiyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    665 Mesaj
    Vasat bir yer olduğunu duyuyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Gidilebilecek çok güzel yerleri var, şehir büyük oldukça, hele ki bisikletin varsa bisiklet için mükemmel bir şehir her yerde bisiklet yolu, sahilde bitmeyen SEKA park falan

İstanbula gidememiş insanın durağı aslında kocaeli fakat şehir olarak iyi bir yer

Ayrıca insanı biraz yobaz
    |
    |
  • Çavuş
    55 Mesaj
    Kocaeli hukukçu biri vardı forumda o kötü diyordu

|
    |
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

izmit çok keşmekeş bir yer 15 sene gebzede yaşadım izmit hep bana karışık gelmiştir gebze daha güzel daha sakin muhitleri var.

|
    |
  • Berbat şehir, tek olumlu yanı sahilinin olması. Hele Gebze, Darıca ilçeleri.... Allah korusun. Kocaeli'nde yaşayacağına 40 km geride Sakarya var orası daha uygun yaşamak için
    |
    |
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    Yıllardır burdayım, İstanbul'dan kötü, Ankara'dan kat kat iyi. Sonradan gelip de sevilecek bir şehir olduğunu zannetmiyorum.
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Aga bu Kocaelinde b*k mu var herkes kötülüyor. Seneye muhtemelen oradayım. Bir seven güzel şehir diyen görmedim. Azcık da övün be hevesimiz kaçmasın
  • Binbaşı
    1043 Mesaj

kocaelinin en güzel yanı

istanbula dönüşü

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
konkasör
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.