Şimdi Ara

Kocaeli Nasıl Bir Şehir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversiteyi burada okuyacagim.Kocaeli Üniversitesi Makina Muhendisliği.Üniversite ve bölüm hakkında önerilere açığım.Şehir nasildir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustClark -- 24 Temmuz 2014; 13:52:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gebze hariç güzel

• güzeldir. insanları sıcak kanlidir. hangi univ gazenfer bilge mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

güzeldir. insanları sıcak kanlidir. hangi univ gazenfer bilge mi ?

Kocaeli uni. Makina muh.

• gebze vs haric izmit golcuk degirmendere karamursel vs guzel sehir.

• Bunu tercihleri yapmadan önce soracaktın, şimdi değil. Geçmiş olsun kardeş...
  • JustClark kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Haplo

Bunu tercihleri yapmadan önce soracaktın, şimdi değil. Geçmiş olsun kardeş...

Valla diger bir secenegim Bursa idi.Sanirim egitim olarak kocaeli daha iyimis.Sehir olarak bursa sanki bi tık onde.Neden gecmis olsun dedin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustClark -- 24 Temmuz 2014; 13:55:08 >
  • Orada bir berber var devon hep ondan bonzai alıyor ona bulaşma

• quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

Hayırlı olsun .

Tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JustClark

quote:

Valla diger bir secenegim Bursa idi.Sanirim egitim olarak kocaeli daha iyimis.Sehir olarak bursa sanki bi tık onde.Neden gecmis olsun dedin?

Bakmayin ona guzel sehir ama gebze haric

• quote:

quote:

Şimdi telefonunu çıkar ve takvimi açarak bundan 1 yıl sonrasına alarm çalacak şekilde kayıt düş. 1 yıl sonra bu konuya gel ve görüşlerini bildir. Güzel şehir diyenler de görsünler yazdıklarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Hollow

Orada bir berber var devon hep ondan bonzai alıyor ona bulaşma

Yok hocam hapla otla isimiz olmaz.Sigara bile yok yani.Sagol tavs. icin.

• Hayırlı olsun benim mekana geliyosun yani.. İyi güzeldir burası..
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi telefonunu çıkar ve takvimi açarak bundan 1 yıl sonrasına alarm çalacak şekilde kayıt düş. 1 yıl sonra bu konuya gel ve görüşlerini bildir. Güzel şehir diyenler de görsünler yazdıklarını.

Kucuk bir yerden gelicem belki beklentilerimi karsilar

• Bu arada hangi şehirden geldiğini sormayı unuttum. Çünkü beğeni kıstasında bu çok önemli bir durum. Ben doğma büyüme buralıyım, ve benim yakın arkadaşlarım da doğma büyüme buralı. Ve doğma büyüme bu şehirden bu şehrin insanlarından ve bu şehrin fabrika bacalarından, kanser yapan havasından nefret edenleriz. Bu yüzden geldiğin şehir önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haplo -- 24 Temmuz 2014; 14:11:20 >
  • mAcArTy41 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

• quote:

Bu arada hangi şehirden geldiğini sormayı unuttum. Çünkü beğeni kıstasında bu çok önemli bir durum. Ben doğma büyüme buralıyım, ve benim yakın arkadaşlarım da doğma büyüme buralı. Ve doğma büyüme bu şehirden bu şehrin insanlarından ve bu şehrin fabrika bacalarından, kanser yapan havasından nefret edenleriz. Bu yüzden geldiğin şehir önemli.

• quote:

Bu arada hangi şehirden geldiğini sormayı unuttum. Çünkü beğeni kıstasında bu çok önemli bir durum. Ben doğma büyüme buralıyım, ve benim yakın arkadaşlarım da doğma büyüme buralı. Ve doğma büyüme bu şehirden bu şehrin insanlarından ve bu şehrin fabrika bacalarından, kanser yapan havasından nefret edenleriz. Bu yüzden geldiğin şehir önemli.

Ordu

• Dostum kocaeli de yaşıyorum gelişmiş bir şehir üniversiteninkarşısında kocaelinin en gelişmiş hastenelerinden biri vardır ancak üniversite biraz rakımı yüksek bir bölgededir bilgi almak istiyorsan bana uğra
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.