Şimdi Ara

Kocaeli Kpss Kursu ve A KADRO Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu sene 4. sınıfım mezun olacağım ama tam kesin değil tek ders sınavına gireceğim bu yıl kpss çalışmadım ve kendimi denemek için girdim.Aslında sorular tam ölçmedi beni.Yani kalitesizdi.

bu nedenle beklediğim netler: hukuk 14 , iktisat 10 maliye 26 muhasebe 15 net bu puana fazla birşey gelceğini zannetmiyorum.

Maliye mezunuyum ve meslek lisesinden kalma muhasebe altyapım iyi diyebiliriz.Bu sınavda hukukları mantıkla bilmeden çözdüm iyi net geldi gibi ama bilerek çözmek için baya hukuk ve iktisat çalışmalıyım.Kocaeli için önerebileceğiniz kurs var mı arkadaşlar tabi önerileriniz üzerine ben o kurslara tek tek gidip bütün detayları ile her şeyi öğrenmeye çalışırım.

Maliye bilgiler taze girdiğim için iyi yaptım ama daha çok çalışmalıyım alanım olduğu için rahat yapabiliyorum.Kaynak önerilerinizi sonra alacağım.Mezun olabilirsem temmuz ortası başlamayı düşünüyorum çalışmaya.

Sorularım ise şunlar hocalarım,

1:)GK-GY için kursa yazılmaya gerek var mı(60 net civarı gelir bu sınav)

2:)Çalışma sıralamam nasıl olmalı ben şöyle düşündüm(Maliye-muhasebe-İktisat-hukuk) tabi tekrarlar

3:)Yds puanım 80 sizce bunu ne gibi avantaja çevirebilirim(kurum bazında)

4:)Kocaelide kursa gitmiş varsa ciddi tavsiye

5:)İngilizce isteyen kurumlara mı hedeflersem daha kolay olur yoksa normal kurumlar guy-vmy tarzı

6:)GK-GY kurs olmadan nasıl çalışmalıyım

7:)Sizce bu netler üzerine birşey katmak için Kpss mantıklı olur muydu?

Özel bir soru ise; Eğer mezun olamadım diyelim tek dersim kaldı ve seneye kpss calıştım ve puan yüksek aldım ama o sıra final sınavlarım filan var diyelim ve o dersi geçtim puan geçerli olur değil mi? yani kurumlara başvuru olur?

teşekkürler..

• yokmu hiç tavsiye arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.