Şimdi Ara

KOCAELİ KAYALAR KİA TARAFINDAN KANDIRILDIM.(Lütfen öne çıkar) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
4
Favori
22.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
414 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah abi dava açıcaz inş. Çelik motor ilgilenmedi hiç kıa koreye mail atıcaz. Bunların dilinden onlar anlat gibi. Ahlak yoksunu bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krasafchik

Bu mesaj silindi.

Potansiyeli fazla. Demekki bunlarin is hayatı böyle. Hep duzenbazlik, hep etik dışı hareketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin yolladiginiz 180.000 tl kaporayi bayinin tl de beklettigini dusunuyorsunuz yani? hocam paranizi guzellikle aldiysaniz kurban filan kesin derim.bir ay sizi ugrastirip paranizi isletmediklerine sukur olarak.demek donusturdugu sey yukselmis sizin parayi odemis.eger dusseydi veya bir ay vadeliye filan atsaydi yukselene veya vadesi dolana kadar sizi oyalar dururdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 26_bbz_26 -- 5 Nisan 2021; 23:30:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 26_bbz_26 2 kullanıcısına yanıt
    Her haltı yer böyle bir bayi ama o konuda bilgim yok bişey diyemicem. En azından parayı yolladılar bari 👍🏻
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meçhul37

Konu niye tezgah olsun bizim işimiz gücünüz yokta böyle hikayemi uydurduk. Allahın verdiği aklı biraz kullansanız ne güzel olurdu ya. Evet engelliler % 90 üzeri raporu varsa veya engeli ortopedikse araç bedeli kdv ve ötv tutarı bu üçü 330800 tlyi geçmiyorsa devlet sizden ötv yi almıyor kardeşim. Pardon konu tezgahtı dimi bunlarıda ben uydurdum...

Konuyu açan sen değilsin ki. Konuyu açanın yan hesabı da belli oldu. Heyecandan yan hesaptan yazmış.

• Sözleşmesiz güvene dayalı 180 bin lira.

Kral

• Git başka yerde ağla kardeşim ortada dolandırılma yok bişey yok paranı geri aldığına dua etmiyorda üstüne birde adamlara sallıyo milletin 3 kuruşuna göz dikip bu ülkede ne garibanlar dolandırılıyor beyefendi istediği aracı alamamışta mişmişde heryere şikayet edecekmiş git nereye ediyorsan et hiç bişey olmaz

• Birader ne ergen tribindesin, etkileşim kasmak için bunu yapacak biri değilim,ama demek ki yöntemi biliyorsun ki kafan böyle şeylere çalışıyor..
    Bak yukarıda yazmışım asıl konu sahibi ben değilim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Efsanelerölmezunutmayın E kullanıcısına yanıt
    Yazık kafana,daha okuduğunu anlamamış.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    Yazdigim yorumu tekrar okurmusun belli ki okumadan anlamadan yorum atmissin...
    Bilmediginiz konular hakkinda yorum yapmasaniz faydali olur...

• Engelli arac satislarinda konuyu bilmeyen kisiler yorum yapmazsa seviniriz konuyu ozetleyici sekilde yazmis arkadas biz de engelli vatandaslar olarak bu konularda cok sikintilar yasiyoruz...Bu ilk degil kac defa oldu...
    Bayiler durumu istismar ediyor ve engelliyi kullaniyor...
    Sacma sapan ergen vari sekilde yorumlar var...
    Bilmediginiz konu hakinda yorum yapmayin konu engelli istismaridir...ya destek ver ya da sus...Bu konu yalan bir konu degil bagli oldugum engelli dernekleri bunyesinde sik yasanan olay bu

• Satış danışmanlarının çoğu böyle. Zorla çalışıyorlar. Arabadanda anlamıyorlar
  • Senin keyfini bekleyecek hali yok bayinin. Ötv muaf indirimi kovalayan tiplere benziyorsun. O yüzden bayi haklı oy birliği ile karar aldık

• Hikayeyi birde kurttan dinlemek lazım aslında
  • Ben 180bini yollamam bile , ortada resmi birşey yok adam çökse paraya nasıl alacaksın

• Sözlerine güvendiğimiz için sözleşmede yapmamıştık maalesef.

Parayı geri almanız büyük mucize. Araba nerde, para nerde. Para nerde, araba nerede olacakmış olay...

• marto1 kullanıcısına yanıt
    Olay budur. Bilmeyenler konuşuyo işte.
  • nemesis kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam.
  • webco W kullanıcısına yanıt
    Başınıza gelirse konuşalım kardeş.
  • ÜmitATMACA kullanıcısına yanıt
    Yeri yurdu belli kardeş git sor ben ilk değilim kaç kişiyi mağdur etmişler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.