Şimdi Ara

Kocaeli / İzmit'te güzel boya koruma yapan yer önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
10.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba hocam iyi günler İzmit Kocaeli değil ama İstanbul Beyoğlunda Parktürk Otoparkının 2. katında hizmet vermekteyiz. 3M markasının Türkiyedeki tek yetkili uygulayıcısıyız. 3M cila hare giderici vs. kullanarak boya koruma yapıyoruz. Uygulamalarımızı nasıl yaptığımızı görmek veya bilgi almak sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Veya İstanbula yolunuz düşerse uygulama merkezimize gelirseniz yardımcı oluruz her türlü :)
  • edmond66 E kullanıcısına yanıt
    Başladınız mı faaliyete, ürünler, fiyatlar nedir ?
  • SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Evet basladik.https://www.facebook.com/meguiarsizmit/ Adresinden bilgi sahibi olabilir ve iletisim numaramizdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edmond66

Evet basladik.https://www.facebook.com/meguiarsizmit/ Adresinden bilgi sahibi olabilir ve iletisim numaramizdan fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Merhaba 2013 model opel astra h beyaz düzenli olarak bıya koruma yaptırıyorum sizdende fiyat alabilirmiyim gebzede ikamet ediyorum

• bende tam meguiars izmit açıldı yazıcaktım
    ziyaretinize geliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: edmond66

DonanımHabere özel kampanya yapacağınızı yazmıştınız, var mı bir kampanya?

• Bir kampanya olursa ben de müşteriniz olabilirim.
  • Arkadaşlar,

İzmit te bu işi butik olarak yapan önerebileceğiniz bir yer var mı? Yeni fiyat aldım Ziebart 3 kat seramiğe 2500 TL, 4 kat seramiğe 3500 TL fiyat istiyor. Meguiars da tam içime sinmedi. Tavsiyesi olan var mı?
  • Merhaba arkadaşlar

Benim arabam 2014 c-elysee exclusive ve beyaz, malum beyaz renk pasta cila işlemlerinden sonra renkli araçlar kadar gösterişli olmuyor. Dolayısıyle tonlarlarca para vermek istemiyorum. Güzel işçilikle pasta cila yapacak biryer arıyorum izmitte.

Marka/ mekan/ fiyat/ sonuç tecrübelerinizi bekliyorum

Saygılar

• sr_kan kullanıcısına yanıt
    Yaptırdınız mı acaba?
  • arkadaşlar merhaba şubat ayında akarca mevkiinde kocaeli bekbars adi altında kendime bir iş yeri açtım.boya koruma seramik kaplama iç detay temizlik klima ve motor temizliği kaput ve cam kaplama gibi birçok şeyi işyerimde yapıyorum.foto ve yorumları kocaeli bekbars olarak face ve insragramda görebilirsiniz.sıkı sık kampanyalar da yapıyoruz.bu kampanyaları da oradan takip edebilirsiniz.özel irtibat için adres ve yer bilgileri

Randevu için KOCAELİ iletişim bilgilerimiz:http://servis.bekbars.com

Adres: Alikahya Akarca Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. Gülaçtı Orkide Evleri D-Blok No:22 İzmit / KOCAELİ

(Yıldız Konutları Karşısı) Telefon: 0.554.153 98 90 - 0.262.319 20 90

• Güncel bir kampanyanız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oKsEAt

Güncel bir kampanyanız var mı ?
    Ben de bekbars kampanya bekliyorum.

• Konuya güncelleme yapalım. Bayramdan önceki hafta arabamı yıkatmak için gittim firmaya. Buradaki konudan bahsettim, firma sahipleri değişmiş bu konudan haberleri yok. Şuan için güncel bir kampanyaları yok. Araç yıkamaları hoşuma gitti artık hiçbir yerde yıkatmam. İnstagram adresleri var oradan takip edebilirsiniz güncel bir kampanya olursa paylaşım yapıyorlar.
  • Günümüzde Kocaeli ya da Golcuk için bu tarz onarımlarda önereceğiniz firmalar mevcut mu ? Meguiars ile görüşmeye gideceğim. Umarım konuyu unutmamıştır kendisi😊

• Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama, şu anda Kocaeli sınırları içerisinde temiz ve iyi işçilik yapan ve kaliteli malzeme kullanan, cam filmi yaptırabileceğimiz yer tavsiyesi verebilecek olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.