Şimdi Ara

Kocaeli(Izmit)-Istanbul arası otobüs bileti fiyatı ne kadar?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
15.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kocaeli'nden Istanbul'a otobüs bileti fiyatı ne kadar?kaç Saat sürer?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

Kocaeli'nden Istanbul'a otobüs bileti fiyatı ne kadar?kaç Saat sürer?

Samandiradan derinceye 12 liraya gelmistim yanlis hatirlamiyorsam. 1 saat civari surmustu
  • 11 lira karamürselden
  • 12 tlydi geçensene fiyatlar değişiyor.izmitten bineceksen efeturu tavsiye edebilirim.
  • ben kocaeli'ni fazla bilmiyorum arkadaşlar.bir kız arkadaşım gelecek ikna edersem hani kırmamak için 50 lira falan vermesin dedim.ucuzmuş ya ben 50-60 lira olur sanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana 12 liraya biletmi oluyorla.Normal büyük otobüslermi
  • İstanbul Samandıra - Karamürsel 12 Lira oldu.
  • Efe Tur 13 TL,
    Metro 12 TL oldu fiyatlar.
  • hadi be 20 25 ti en son
  • Arkadaş Kocaeli'de okuyor, zamla beraber 12 TL'den 15 TL'ye çıkmış.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hybrid Theory* -- 9 Mayıs 2012; 8:02:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRangulity

ben kocaeli'ni fazla bilmiyorum arkadaşlar.bir kız arkadaşım gelecek ikna edersem hani kırmamak için 50 lira falan vermesin dedim.ucuzmuş ya ben 50-60 lira olur sanıyordum.

naptın hocam 50-60 tl olurmu :) :) en son 13 e almıştım taş patlasa 15 dir :) :) :)

kocaeli harem 1 saat 15 dakika maksimum

kocaeli esenler 1 saat 45 dakika civarı maksimum trafiğe göre
  • Arkadaşlar izmit istanbul arası bu kadar şu kadar deyip afaki konuşmaktansa güncel İstanbul İzmit bilet fiyatlarını sorgulayabilirsiniz : http://www.otobusbilet.gen.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adresbudur -- 20 Ekim 2013; 13:05:02 >
  • Efe tur 15 tl. İnternet hesabı açıp herhangi bir şubeden öğrenci kartınızla öğrenci hesabınıza çevirirseniz 12 tl oluyor. Tren yolu açıldığında bu fiyatları adamlarsa indirmesinler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.