Şimdi Ara

Kocaeli (İZMİT) de Sandisk sansa clip nerde bulabilirim??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kocaelide sansa clip markasını bulmakta zorluk çekiorum acaba önerebileceğiniz yer var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dosttttt -- 10 Aralık 2009; 19:18:27 >

• çok mu zor bi soru sordum ya
  • ben carrefoursadan son radyoluyu almışdım 1 tanede radyosuz vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihbaba4125

çok mu zor bi soru sordum ya

İnternette bile bulmak çok zorken Kocaeli'yi oturmayanlar bilemeyeceği için zor bir soru gerçekten. Ben Ankara'da nerede olduğunu bilmiyorum açıkçası.
  • tmm bi carrefour a bakim ben ya
  • Yarın Sırasıyla Gold (n city) , Real (darty) ve Carrefour'a bakacağım. Bulursam alacağım. Bulamazsam haber veririm.. Fiyatı 100 Tl civarındadır heralde..
  • hayır o kadar yüksek değil carrefoursadan radyolu olanını 77 tl ye almıştım radyosuz kalmıştı 63tl idi o da herhalde. dün baktım n city goldda yok
  • Çok sağolun hocam bana kafadan 1 saat kazandırdınız az önce Carrefour'a bakarım önce bulamazsam Darty'den Samsung U4 mü ne bir modeli varmış onu yada Sony'nin 2 gb lık modelinden alırım. 2 Gb lık sansa clipti değil mi 77 tl olan?
  • Eveet. Bugün bu mp3 çalar için bol bol yürümek surumunda kaldım. Ama mutlu sonla bitti hikaye . Fem denemesinden çıktım , Otobüsle Carrefoursa'ya gittim. MP3 çalar bölümüne gidince bir baktım ki tek tük modeller kalmış onlar da kalitesiz piranhadır obliodur modeller. Derken alttaki cam bölmeye baktım ki ne göreyim. Paketi hafif hasarlı yan yatmış bir Sansa Clip. , Reyon görevlisini uzun süre bekledikten sonra bölme açıldı ve mp3 çaları aldı adam. Daha sonra fiyatı okutmak için kasaya gitti (yandaydı) , Ürün bulunamadı vs. yazdı. Daha sonra bilgisayardan yeni kod çıkardı. Oku girince Trink 26.90 Yazısı çıktı. , Çok çok çok şaşırmıştım. Yaklaşık 70 liramı (bulamasam Sony için 99 lirayı) gözden çıkarmıştım oysaki. 26 Liraya Siyah Sansa Clip 2GB MP3 çalarımı satın alarak oradan uzaklaştım. Son modeldi bilginize. Bugün şansım boldu. Piyango bileti de aldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.