Şimdi Ara

Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
15.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Opel astra aracım var. Bakim zamanında orjinal filtreleri alir sanayide bi ustaya yatırırdım. Geçen hafta da filtre ve yağ siparişini verdim. Bugün sanayideki ustaya filtre ve yağları degistirtmek icin gittigimde 80 lira işçilik istedi. Yaptirmadim. Bahçede kardeşimle hallettik. O 15 dakikada yapacakti biz 1 saatte yaptik. Güzel ve temiz de oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meticulous kullanıcısına yanıt
    Zamanı da geri alman gerekir, çünkü bakımlar y sene veya x km diye yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

Alman dan çok Doğuş ve hükümet öpüyor bence

Alman alman, adamlar ülkelerinde terörist besleyip bize saldırtıyor soymaktanmı geri kalacaklar.

• Fiat 500x 1100 den kapıyı açtılar 870 e zor düşürdük.. Sanarsın bmw.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Zengin yeni Türkiyeye yakışan rakamlar

• Babamın aracı gecen sene 2 yasındayken 30.000 kmde otoyolda kaldı. Debriyaj balatası sıyırmıs+ volan. 3000 lira gibi bir bedel ödedi. Kullanıcı hatası dediler. 20 yıllık aktif araç kullanıcısı. Servis bakımlı olmasına rağmen kabul etmediler.

Araç Skoda Yeti.

Artık özel serviste bakım yaptırıyor. :)

• Polo 2014 1.4 Dsg 40.000km bakımı yapıldı.

635 TL Tuttu.

Şanzıman garantisi için götürüyorum ilerde farklı bir mekanik sorun çıkarsa müşteri memnuniyeti için.

Yag'a 230 TL yazmışlar bilseydim dışarıdan alır götürdüm. n11, hepsiburada sitelerde kampanya var 100 TL'ye alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

Zengin yeni Türkiyeye yakışan rakamlar

Ucuz olsa fakirmiyiz derler. Doların istikrarından haberleri yok. KDV den bi haberler.

domates bile 10 lira olmuş. Yeni Türkiye sizlerin eseri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 auris var. 2-3 haftaya bakım var. kaç tl tutar :D
  • Bikac yerden foyat alin hatta il disi yakin illerdeki bayilerede sorun resmen dolandiricilik bu. Yapacakalri tek sey yag degisimi, yag ve hava fiktre degisimi, polen filtre degisimi.yag 75 tl digerleri de toplam 75 tl tutsa otjinalleri 150 eder kalani da iscilik parasi resmen soygun. Bide tutup cam suyunu ve silecekleri degistirip faturaya 200 tl daha eklerlerse onzman gorun siz samatayi. Hep bu dogusun uyanikliklari

• nightbringer kullanıcısına yanıt
    Bulun adam gibi bir özel servis sanayide gidin hocam. Garantiyi bozmak için zaten ellerinden geleni yaparlar. Bozmayıp enayi yerine koyulduğunuzla kalırsınız demedi demeyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrdamo

Opel astra aracım var. Bakim zamanında orjinal filtreleri alir sanayide bi ustaya yatırırdım. Geçen hafta da filtre ve yağ siparişini verdim. Bugün sanayideki ustaya filtre ve yağları degistirtmek icin gittigimde 80 lira işçilik istedi. Yaptirmadim. Bahçede kardeşimle hallettik. O 15 dakikada yapacakti biz 1 saatte yaptik. Güzel ve temiz de oldu.

Valla alt tapa nin cok sikilmadan kapatilmasi lazim o yuzden ben riske girmiyorum yagi benzinlikten alinca degistiriyorlar bedava ama ben filtre ve yagi da disardan aliyorum 15 tl bahsisle yine benzinlikte hallettiriyorum yag, yag filtresi ve mazot filtresi. Benzinlikteki elemanda zaten tecrubeli bubkonularda her seferinde alttaki tioanin ordaki contayi da yeniliyor dagolsun. Polen ve hava filtresi kolay zaten kendim hallediyorum

• vw grubu bakımlarda öpüyor. Kullandıkları malzeme fiyatı 200 tlyi geçmiyor emin olun. 500 tl direk kar.Aksini öyleyen yalan konuşur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Bulun adam gibi bir özel servis sanayide gidin hocam. Garantiyi bozmak için zaten ellerinden geleni yaparlar. Bozmayıp enayi yerine koyulduğunuzla kalırsınız demedi demeyin.

Vw otomatik vitesleri sikintilinbiliyorsunuzki bu nedenle garantiyi bozmamasi lazim. Manuel olsa bizardi belki ama oto vites arizasi cok buyuk masraflar cikartabilir riskli

• Firmalar bu konuda hala insafli nasilsa otomatik arac alanlar mecbur servise gidiyor isteseler daha yüksek rakamlari dayarlar bu fiyatlar da mumla aranir...

Not:ironi yapmiyorum..Dsg edc vs nin bedeli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • corsa'da bile ilk 15 bin bakımına 530 TL gibi bir şey ödemiştim 2012 de. seneye göre 500 700 500 800 gibi devam ediyor.

araç otomatik ise yapacak bir şey yok garanti bozmayın sakın eğer yaşadığınız il de farklı yetkili servisler varsa onlardan da fiyat alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: boogiee90

2013 auris var. 2-3 haftaya bakım var. kaç tl tutar :D

Kmsi kacta muhtemelen triger fln da degisir sizin iyi bir ustada yaptirin buyuk yerlere gitmeyin cirsklar ixine edebiliyir arabanin

• mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    Dsg-stronic lerin kurularının hepsi aynı. Biliyorsunuz ki türkiye yetkili distribütörü (genel) doğuş. Garantim var güvencesine girmeyin yani. Zaten şanzıman arızasının (eğer olursa) masrafını hafifletmek için sizden önden önden alırlar parayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mesut1221 M kullanıcısına yanıt
    40500 kmde.bakım 41000'de hocam. garantisi devam ediyor aracın. toyota plazaya gitmem gerekir mi yoksa özel toyota servisleri de bakar mı garnati bozulmadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

Dsg-stronic lerin kurularının hepsi aynı. Biliyorsunuz ki türkiye yetkili distribütörü (genel) doğuş. Garantim var güvencesine girmeyin yani. Zaten şanzıman arızasının (eğer olursa) masrafını hafifletmek için sizden önden önden alırlar parayı.

Mahkeme karari yokmudur hicam bi ara herkes dava acmisti dogusa. Nitrkim rusyada bile garanti kapsamindaydi ama burda almiyoruz demislerdi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.