Şimdi Ara

Koca bir yuh!!! 15.000 Bakım Fiyatı 713 liracık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
15.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alt tarafı alttan tapayı açıcak üstten yağ boşaltıcak. Filtreler desen 5 dk almaz sökmesi yazık ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pejo 308 dizel, 15000 bakımı 500 lira civarlarında. İndirim alıp 350 ye yaptıranda var. 800 km kaldı benim bakalım bize ne çıkacak. :)

• Farklı farklı servislere sordunuz mu ? Oraya has bir kazık olmasın ?
  • Fiat ta telefon ile pazarlık yapıp 350 liralık bakımı 160 a yaptiran bayana şahit oldum. 700 800 gibi rakamlar da neymiş.

• O işte bi yanlışlık vardır hocam 1.4 dizel Polo'ya 15.000 bakım için 417 demişlerdi. Leon FR için de 680 gibi bir rakamdan bahsettiler bujiler dahil.

• Megane 3 80.000 bakımına geçen hafta ankara renault mais servısinde 573 tl verdim.. baya yuksek bu rakamlar kur vs artısından kaynaklıdır..
  • 2014 x-trail 40.000km bakım 1016tl tuttu.

• Niye şaşırıyorsunuz ülkede istikrar var artık, yollar yapayola, körüler yapayola, sağlık muayene bedava, milletin iradesi kazandı. Bayiler bu vatandaştan bakım için 1000 alsa ne olur 1500 alsa ne olur. Millet için evet değil miydi, alın bakalım istikrarı. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sparhawk -- 22 Nisan 2017; 21:57:24 >
  • Superblere 700-800 arası fiyatlar veriyolar , bi yanlışlık olmasın ? Bayiiler araç satışından kazanamadıklarını , servisten kazandıklarını itiraf ediyolar zaten ama biraz fazla abartmışlar .
  • Servislere verilen paralara yazık yaa.

Keşke elimiz yatkın olsa, imkan olsa yağ-filtre değişimlerini kendimiz yapsak.

Olmadımı, toplansa 3-5 kişi. Birbirine gösterse öğretse yardımcı olsa.

Zaten major bi sorun olsa ustaya gidersin. Periyodik bakım dediğin 1 saatlik iş.

• Aynı sınıfta olan otomatik i20 aracımın 15 bin bakımına 350tl verdim.

Ama siz alman tankına biniyorsunuz bırakın da olsun o kadarCIK.

• 30 bin bakımına ek olarak fren balataları değişti

2800 TL

320i f30

• 2013 Focus sahibiyim.1. yıl 370,2. yıl 384, 3. yıl 290 ve bu yılda 300 lira ödedim. Oda lpg li olduğu için her serviste buji değiştiği halde.Superb düşünüyordum yazın. İyiki almamışım. Aleni kazıklanmaya dayanamam.
  • Yine bir wv yine bir alman. Almanlar sizleri soymaya doymuyor.
  • 2016 rapid icin 670 tl fiyat aldim senelik bakim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasshelhoff

Cok fais, attragun 20bin bakimi 370 tl mesela.

Ne guzel ya gozunu seveyim öyle fiyatların

• quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Farklı farklı servislere sordunuz mu ? Oraya has bir kazık olmasın ?

Diğer servis inşaa halinde ayrıca ondan da pek hayırlı yorumlar almadım. Malesef kaçış yok gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Fiat ta telefon ile pazarlık yapıp 350 liralık bakımı 160 a yaptiran bayana şahit oldum. 700 800 gibi rakamlar da neymiş.

Fiat yetkili servisleri yan sanayi kullaniyor, dikkatli olun :) fren balatalarini orijinal takmiyorlardi, bosch car service de taktirmistik..

• Alman dan çok Doğuş ve hükümet öpüyor bence
  • Megane 4 hb 1.5dci EDC Yetkili Servis ilk 20bin bakımı sorduk şuan 400tl. (Ankara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildiz -- 22 Nisan 2017; 23:13:58 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.