Şimdi Ara

Koç mu Galatasaray mı? acil cevap

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Koç tam burslu uluslararası ilişkilerle,GS uluslararası ilişkiler tutuyor.
    sizce hangisini tercih edeyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fransızca okumak bence büyük eksi

eğer fransızcaya ilgin yoksa tabii
  • Çap imkanlarından dolayı koç

• -POWERHOUSE- kullanıcısına yanıt
    İngilizcem var,uluslarası ilişkilerde ek Fransızca çok katkı sağlamaz mı?

• koçun imkanları daha avantajlı galatasaraya göre, daha sosyal bi üniversite çünkü öğrenci sayısı daha fazla ayrıca çap ve exchange imkanları gayet güzel. ayrıca galatasaray fransızca olması zorlar yani dersleri fransızca görceksin sonuçta. fransızca öğrenirsin ayrıca eğer artı olacağını düşünüyorsan :')
  • ygstm2016 Y kullanıcısına yanıt
    böyle düşününce hak verdim,

yine de fransızca ancak afrika'da ve avrupa'da 3-4 ülkede işine yarar.

uluslararası ilişkiler bakımından mantıklı söylediğin
  • up

• Koçun imkanları çok daha fazla tm bölümleri de çok iyidir Koç'un Galatasaray'la karşılatırabileceğini bile düşünmüyorum. Kesinlikle Koç.
  • Gs kesinlikle. Fransizca diplomasi dilidir fransada rahatca master yaparsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isine yarar fransizca ama ogrenmesi kolay degil, derslerin bile aksayabilir, hosuna gitmezse ne olur sen dusun..

Tanıdık bi abim gs pc muh birakti, tekrar hazirlanip odtu ye girdi.. Kucumseme fransizcayi yani

He fransizcayi hazirlikta hallederim yurt disina falan gider yine ogrenirim diyosan buyuk avantaj ikinci dil.. Okul baslayasiya öğrenmen lazim, dersler basladi mi kotu olur ogrenemezsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osurgan -- 29 Temmuz 2016; 21:10:40 >
  • gsü. fransızca öğretim dili fakat yanında ingilizcede var ve ek yabancı dil dersleri gayet ciddi. okurken sorbonne çift diploma alma şansın var. yüksek lisansı ENS veya SciencePoda yapma şansı
  • Hocam madem ing.in var üstüne bir de fransizca cak akar gidersin

• Koç tutuyorsa bounda aşağı yukarı tutuyordur. Yazmayı düşünmüyor musun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uluslararası ilişkilerde Fransızcanın etkisi büyük bence zaten 1. tercihime direkt yazdım. aklımda olan tek soru ileride hukuk okumadım diye çok pişman olur muyum sorusuydu hala net bir cevap veremiyorum
  • bence galatasaray. ingilizce ve fransızcayı çok iyi bilerek mezun oluyosun. direkt seni öne geçirecek bir etken fazladan dil bilmek. yurt dışı bağlantıları da sağlam bir üniversite

• Koç sınırdan oluyor,Boun tutmuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.