Şimdi Ara

KOÇ ANADOLU BURSİYERLERİ??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
3
Favori
14.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konu hortluyor farkındayım ama canlandırmak lazım :) bu sene başvuran adayalr var mı acaba bakalım kaç kişiyiz. bi de geçen sene kazanan arkadaşlarınız nasıl memnunlar mı acaba?
  • Kadircrismes K kullanıcısına yanıt
    ben de başvurdum seçilmişim 24 saat programına. ama orda ne yapacağımızı bilmiyorum mülakat gibi bişey mi var?
  • sanırım öyle oluyor.
  • Sonuçlar tam olarak açıklandı mı ? Bana kabul edildiğime veya reddedildiğime dair bir yanıt gelmedi henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da henüz gelmedi

• Ozanbilg O kullanıcısına yanıt
    İsin zor kismi bu zamandan sonra basliyor. Elbette ciddi mulakatlara gireceksin hem hocalarla hem okul yonetimiyle.

• Sonuçlar 6 temmuza kadar tüm adaylara iletilecekmiş(sitede yazıyor ). Değerlendirip değerlendirip mi yolluyorlar yoksa kafalarına göre mi çözemedim . Belki de bu zamana kadar mail gelmeyenler şutlanmış olabilir. Herkes için hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamiro7 -- 5 Temmuz 2015; 19:42:44 >
  • Sanırım cuma gününden beri mail atıyolar ama bana hala mail gelmedi. Bugün ben onlara mail attım ama ona da geri dönüş yok hala. Yani sitede liste olarak ilan etmek çok mu zor böyle bekliyoruz kurbanlık koyun gibi..

• Mail bekleyen arkadaşlar, herhalde eninde sonunda mail atıcaklar bir şekilde.
     KOÇ ANADOLU BURSİYERLERİ???

• Arkadaşlar mulakatta ne dediniz ne sordular mesela ben de davet edilmisim tecrubeli abi/ablalarim cevaplarsa sevinirim

• Bu seneki açıklanınca konuyu uplayın

Bana mail gelmezse merak ederim

• Ben de Elektrik Elektronik ve Endüstri bölümlerinden başvurdum fakat yazdığım yazı pek özenli olmadı. Diğer konularda ise kendimi şanslı görüyorum. Forumda bursiyerle Koç'a giden varsa mesaj atabilirse çok mutlu olurum
  • Tam Bir Kapalı Kutu kullanıcısına yanıt
    +

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Hangi bölümler hocam?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.