Şimdi Ara

Kobo Kullanıcıları (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
105
Favori
159.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ölücüadam

Online pdf küçültme programlarını kullanabilirsiniz. Google'a pdf küçültme yazın, ilk 3 sonuçtan birine girin.
    Daha önce denedim bunu. Smallpdf 10 mb eksiltti fakat yeteri kadar değil. Pdfcompressor 100 mb üstündekileri kabul etmiyor, diğerinde de sıkıntı vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. E-Kitap okuyucu almak istiyorum. E kitap okuyucu kullanan arkadaşımdan Kobo marka (model belirtmedi) e-kitap okuyucu tavsiyesi aldım. 400-450 TL aralığında hangi modelini bulabilirim? Veya hangi modeli tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim bu cihazlarda aradığım temel bir özellik var, araştırmalarımda rastlayamadım:

Okunan tüm kitaplarda aldığımız notları, kitaplara göre başlıklanmış şekilde görebileceğimiz bir "Notlarım" sayfası var mı?

Notlara ulaşma ve kategorileme imkanı nasıl

• SmallPdf programını ben cok seviyorum, bazen yüzde 90 bazen yüzde 10 küçültüyor fakat diğer programlara göre süper kullanışlı ve hızlı.
  • Arkadaşlar elimde kobo aura one cihazı var.Cihaza attığım kitaplar ( kobo hesabım var ) ne kobo masaüstü uygulamasında ne de telefonuma indirdiğim kobo uygulamasında görünüyor bunların ayrı cihazlarda da görünmesini ve eş zamanlı olmasını ( e book ta kaldığım yerden telefonda devam etmesi gibi ) nasıl sağlayabilirim ?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.iyi forumlar
  • arkadaşlar kobo clara hd kullanan varsa memnun mu? Bir de buna bilgisayardaki kitapları atabiliyor muyuz
  • unal83 kullanıcısına yanıt
    var hocam, hatta kitapta istediğiniz cümleyi vurgulayıp onun hakkında da not girebiliyorsunuz.

• Vurguladığımız cümlelere ulaşmanın kolay bir yolu var mı peki hocam?
  • Leonardo Ryzov kullanıcısına yanıt
    Anasayfadaki arama simgesine tıklayıp "kitaplarım" yazan kısımda "notlar" seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• plt13 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. Peki bunlari word belgesi halinde almanin bir yolu var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo Ryzov -- 11 Kasım 2018; 17:11:38 >
  • Leonardo Ryzov kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama cihazı bilgisayara bağlayınca .kobo klasörünü bir kurcalayın hocam. Orada olması lazım, ama biçimi ne olur bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • plt13 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • arkadaşlar kobo clara hd de arka plan siyah yazıları beyaz yapabilir miyim

bir de wikipedi,sözlük falan nasıl yüklerim,sağolun
  • Kobonun yeni cihazı tanıtıldı. Çok pahalı!

https://www.dr.com.tr/Elektronik/Kobo-Forma-E-Kitap-Okuyucu-E-Rdr-Yeni/Kobo-E-Kitap-Okuyucular/urunno=0001783527001

• sesek kullanıcısına yanıt
    Bence bu fiyata değmez hocam. Aşırı pahalı, pek bir numarası da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoyman95

arkadaşlar kobo clara hd de arka plan siyah yazıları beyaz yapabilir miyim

bir de wikipedi,sözlük falan nasıl yüklerim,sağolun
    İçinde tarayıcı mevcut ama ekran gezinmeye pek izin vermiyor. Pocket uygulamasina linkini girerek istedigin blogu kaydedip okuyucuda makalelerim bolumunden kitap gibi okuyabilirsin

Ekrani siyah yapma ozelligi bulunkuyor ama yamalayabilirsin, şu linkte epey yama var

https://forum.planetdp.org/index.php?/topic/2386-kobo-eokuyucular-için-uygulamalar-ve-yamalar/

• black friday sebebi ile indirim vs olur mu cihazlarda takip eden var mı?
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    11.11 de n11 de kobo clara 679 du 70 80 lira kuponla 600 civarına geliyordu belki black friday diye 679 a iner tekrar

edit:dr da indirim var clara hd 600 aura 629 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enjoyman95 -- 22 Kasım 2018; 18:15:31 >
  • enjoyman95 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu paralar yüksek mi sizce yoksa kitap okumayı seven birisi için değer mi? Ne düşünüyorsunuz kullanan birisi olarak?
  • Cholo kullanıcısına yanıt
    hocam göreceli ancak yurtdışı fiyatıyla aynı fiyatlar nerdeyse eğer kitap okumayı seviyorsanız içine binlerce kitap atıp okuyabilirsiniz çok kullanışlı rahat bir şekilde ben geçen hafta aldım 602 tl ye geldi çok memnunum keşke daha önce alsaydım dedim açıkçası
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.