Şimdi Ara

Kobo Kullanıcıları (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.128
Cevap
105
Favori
159.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma bir sorum olacak ama benim için kıstas kobo clara kılıfla birlikte kotun arka cebine sığar mı? Fiziksel olarak ürünü görme şansım yok. cm olarak bakıyorum hesaplıyorum ama bir kullanıcı daha iyi bilgilendirebilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahil35 S kullanıcısına yanıt
    Clara'yı bilmiyorum ama aura edition 2 sığıyor hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ben ikisini boyut olarak karşılaştırırım. O modele de baktım aslında olmadı onu alırım.

• Arkadaslar kobo aura edition kac oldugunu nerden anlayabilirim ? İkinci el cihaz alacagimda.

Birde paperwhite 2 den dahami iyidir ? Onerir misiniz cihazi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: V. van Gogh

Arkadaslar kobo aura edition kac oldugunu nerden anlayabilirim ? İkinci el cihaz alacagimda.

Birde paperwhite 2 den dahami iyidir ? Onerir misiniz cihazi ?
    Hocam en kolay yöntem:

İlk versiyonun güç düğmesi turuncu renk ve üsttedir, yeni versiyonun güç düğmesi mavi renk ve arka kapağın üst tarafındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekodemo

D&R firmasını kobo cihazımı tamir etmedikleri için mahkemeye verdim sonucunu heyecanla bekliyorum .sakın Nasıl olsa garantisi var diye d&r dan almayın yoksa cihaz bozulunca elinizde kalıyor garantisiz cihazlardan farkı yok
    Hocam hakikaten cihaz var ama teknik servis falan hicbirseyi yok. Ne yaptin mahkeme goruldu mu?

• merhaba bu zamana kadar yaklaşık 3 aydır severek kullandığım kobo aura cihazımı dün yeni kitap eklemek amacıyla bilgisayara kablo ile bağladığımda, bilgisayar cihazı görmedi. Yani sanki usb yoluyla hiç bağlamamışım gibi oldu, bilgisayarda hiç görünmüyor. Neden olmuş olabilir? Yardımcı olabilecek olan var mı?
  • mahkeme sonucu para iadesi aldım
    d&r ın cevahir şubesine gittim bana daha önce pişkin pişkin yapcak bişey yok diyen zayıf uzun boylu bir müdürü vardı gittim mahkeme kararını eline verdim çatır çatır paramı aldım o parayla gittim Kindle aldım halen taş gibi çok memnunum.İnşallah o müdür işsiz kalmıştır da aklı başına gelmiştir
  • sekodemo kullanıcısına yanıt
    Hocam mahkeme süreci nasıl sürdü?

• Disenchantment kullanıcısına yanıt
    tüketici hakem heyetine başvurdum 1 ay sonra bilirkişiye yönlendirdiler daha sonra yaklaşık 4 ay sonra sonuçlandı karar doğrultusunda gidip ücret iademi aldım

d&r ın çalışanları mahkeme öncesi çok yıpratıcı davranmışlardı hiç unutamıyorum.
  • sekodemo kullanıcısına yanıt
    Hocam peki cihazi sizden aldilar mi? Bir de fatura fiyatini mi iade ettiler?

Sonucta cihaz suan 700 lira ve birerbir degisim yapmaya kalksam zamli fiyattan almak zorundayiz

• Kobo nun kendi kılıfını aldım. Mıknatıslı falan sanırım, acaba cihaza zarar verir mi

• Vermez hocam ben iki yıla yakındır kullanıyorum. Uyku modu açısından pratik oluyor ayrıca ekranı koruyor.

• cihazı aldılar
    ama benim aldığım zamanlarda dovizler bu kadar onak değildi yani aldığım fiyat 3 ay sonra da aynı fiyattı bu yüzden aldığım fiyatı iade etmişlerdi şuan nasıl olur bilemiyorum fiyat artışlarından etiketlere bakmaktan korkar oldum.
  • 4 senedir kobo glo kullanıyorum. Türkiye ye girmeden önce ebaydan almıştım. Çok kullanışlı, ışıklı, şarjı çok iyi gidiyor. Cebe de sığıyor. Almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilir.

• Ömer81 Ö kullanıcısına yanıt
    merhaba, aynı sorun bende de var. Sorunu çözebildiniz mi?
  • ölücüadam kullanıcısına yanıt
    Evdeki diğer kabloları denedim, birisi ile çalıştı. Şu an kitap atabiliyorum.
    Benim cihazdaki sorun kablodan kaynaklanmış.
  • kobo glo hd için orijinal kılıf arıyorum ama hiçbir yerde bulamadım, varsa link atabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 110 mb'lık bir pdf dosyasını sıkıştırmak istiyorum, cihazda daha hızlı kullanabilmek için. Ne yapmam lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • plt13 kullanıcısına yanıt
    Online pdf küçültme programlarını kullanabilirsiniz. Google'a pdf küçültme yazın, ilk 3 sonuçtan birine girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ölücüadam -- 16 Ekim 2018; 12:10:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.