Şimdi Ara

Kobo Kullanıcıları (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.129
Cevap
105
Favori
159.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yama olarak alt ve üst boşlukları %33 olarak ayarlanan yama var. Ben onu kullanıyorum, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Yama olarak alt ve üst boşlukları %33 olarak ayarlanan yama var. Ben onu kullanıyorum, tavsiye ederim.
    çok teşekkürler onu deneyeceğim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesek

Siyah kılıfı ile 450 tl uyar mı?
    Aura One aldım hocam teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

http://forum.planetdp.org/index.php?/topic/2386-kobo-eokuyucular-i%C3%A7in-uygulamalar-ve-yamalar/

Bu sitede her şeyi bulabilirsiniz türkçe olarak.

Alıntıları Göster
    Verdiğim linkte yönlendirme yokmuş, direkt site anasayfasina gidiyor yeni farkettim. Anasayfada önce PC teknoloji sonra Mobil cihazlar sekmesine tıklayın. Orada ilk başta sabitlenmiş konu Kobi için rehberdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 18 Haziran 2018; 14:38:21 >

• Çikinova kullanıcısına yanıt
    Adamsın.
    Grafik-Tablo içermeyen demişsin fakat onları da üç aşağı 5 yukarı dahil ediyor program helal olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepmisafir -- 23 Haziran 2018; 0:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabanci_ch

Programin bir önceki versiyonunu indirdim sitesinden denedim ve bu sefer düzgün cevirdi,program ve tavsiyeleriniz icin tesekkürler.
    Hocam kısa bir video çekmeniz mümkün müdür acaba pdf okuma performansı için?
  • hocam güncel promosyon kodu var mı acaba.varsa n11'de mi geçerli d&r'da mı.teşekkürler.
  • Arkadaşlar Kobo Auro H20 Edition 2 cihazını kullanıyorum bir süredir. Şu an bir seyahatteyim ve okuyucunun kutusundan çıkan siyah mini usb kablosu yanımda değil. Samsung kablosuyla e kitap atmayı denedim, kabloyu taktıktan sorma koboda bağlan kısmı çıkıyor bağlana basıyorum ama laptopta bir türlü kobo görünmüyor ve kitap atamıyorum.

Nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Disenchantment -- 1 Temmuz 2018; 19:35:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disenchantment

Arkadaşlar Kobo Auro H20 Edition 2 cihazını kullanıyorum bir süredir. Şu an bir seyahatteyim ve okuyucunun kutusundan çıkan siyah mini usb kablosu yanımda değil. Samsung kablosuyla e kitap atmayı denedim, kabloyu taktıktan sorma koboda bağlan kısmı çıkıyor bağlana basıyorum ama laptopta bir türlü kobo görünmüyor ve kitap atamıyorum.

Nasıl çözebilirim lütfen yardımcı olabilir misiniz?
    Cihazın şarjı yüzde kaç?

• plt13 kullanıcısına yanıt
    %99 hocam.

• Tahmin ettiğim gibi çıktı. Bende de oluyor, şarj fullenirse cihaz bağlantıyı kesiyor. Işığı sonuna kadar açın, wifi ye baglanin. Şarjını 70-80 lere getirin yani. Bir daha bağlandığınız zaman sorun olmayacak. Ama cihazın şarjı dolarsa tekrar bağlantı kopacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba kobo aura almayı düşünüyorum ama takıldığım yer internetten indirdiğim herhangi bir e kitabı açıyormu yani demek istediğim illa orjinal dr den aldığımız kitaplar mı okunabiliyor sadece

• yagızmahmut Y kullanıcısına yanıt
    Sadece orijinal kitap okur diye bir şey yok. Cihaz hafızasına attığınız PDF, epub, mobi tarzında bir çok dosyayı açıyor. Arama motoruna iki kelime yazıp baksaniz bir ton bilgiye ulaşabilirsiniz.

• Doların durumu malumken sizce bugün e-book reader almak mantıklı mı? Çok kararsızım bu konuda. Almanya'dan Kobo getirtme şansım var mı ve mantıklı olur mu zira akrabalara getirtebilirim? Bilgi sahibi olmadığım için soruyorum yardım ederseniz sevinirim
  • PDF formatlı dosyaları kebup yapıp atıyorum ama satır sonlarında boşluklar oluşuyor ve pek verimli olmuyor sayfa yapısı. Çözüm var mıdır buna ? Calibreden çevirip atıyorum direkt

• Almak istiyorum bunlardan bir tane ama kitaplığıma kitap koymayınca da içim rahat etmiyor. İki arada bir deredeyim. Benim gibi olup alan varsa yorumlarını yazabilir mi?
  • ggreyhame kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlardan bir tane alıp kitapları malum yöntemlerle ediniyoruz. Okuma keyfi, rahatlığı vs bütün nimetlerinden yararlanıyoruz. Aynı zamanda kitapları basılı olarak satın alarak kütüphanemize ekliyoruz :)

Ben böyle yapıyorum en azından, hem daha verimli okuyorum hem kütüphanem oluşuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: estefanik

PDF formatlı dosyaları kebup yapıp atıyorum ama satır sonlarında boşluklar oluşuyor ve pek verimli olmuyor sayfa yapısı. Çözüm var mıdır buna ? Calibreden çevirip atıyorum direkt
    Pdf dosyalarını çevirmek sıkıntılı bir durum. Onun yerine k2pdfopt uygulaması ile sayfaların kenarlarını kesip, normal PDF olarak cihaza atmak daha mantıklı ve kolay bir çözüm. Üst mesajlarda program ile ilgili bilgileri ve kullanım şekillerini mesaj attık. Oradan yararlanabilirsiniz.

• Geçen hafta kobo aura one aldım. Sorunum, kobo ya attığım kitapların kapağı, kobo nun ana ekranında görünmüyor. Oysaki aynı kitaplar Kindle da görünüyor du. Kitaplar ana ekranda boş çerçeve ve içinde incecik yazıyla kitap ismi şeklinde görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylum -- 8 Temmuz 2018; 9:38:28 >
  • Hocam şuan en uygun nereden ne kadara bulabilirim n11'de kobo aura 540 paperwhite 3 640 şuan görebildiğim kadarıyla. Sizce hangisi daha mantıklı ve fiyat olarak daha uygun bulabilir miyim sizce? Ankaradayım bu arada elden alınacak bir yer varsa o da olabilir. Hangi cihazı almak daha mantıklı daha ona da karar veremedim. Kobo çok sorunlu cihaz çıkartıyor diyorlar fabrika çıkışlı doğru mu acaba ve bir sorun çıkarsa muhattap bulabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.