Şimdi Ara

Kobo Kullanıcıları (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.130
Cevap
105
Favori
159.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saltunel

merhaba ben de de kobo auraone var çok beğenerek kullanıyorum ..geçen kılıf almayı düşündüm ama kılıf da ağırlaştırdığı için vaz geçtim 7 tlye bir kalın plastik birşey aldım içinde duruyor gayet güzel oldu..

Hocam fotoğraf gönderir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Saltunel

merhaba ben de de kobo auraone var çok beğenerek kullanıyorum ..geçen kılıf almayı düşündüm ama kılıf da ağırlaştırdığı için vaz geçtim 7 tlye bir kalın plastik birşey aldım içinde duruyor gayet güzel oldu..

Hocam fotoğraf gönderir misiniz?

tabi şimdi yükleyeceğim
  • resimler Kobo Kullanıcıları Kobo Kullanıcıları Kobo Kullanıcıları

•  Kobo Kullanıcıları Kobo Kullanıcıları Kobo Kullanıcıları Kobo Kullanıcıları

• Selamun aleykum arkadaşlar bende aranıza Kobo h20 alarak katıldım lakın KoReader bir turlu yukleyemedım startmenu geliyor ancak start nicke var sadece startKoreder gözukmuyor ne yapmam lazım
  • Kindle vardı bende hanıma kobo aldım ve ertesü gün 100tl indi fiyatı kısmet. Kindle daha iyi tabi ama genel olarak beğendim. Işık olayında kindle önde burada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • deserthawk D kullanıcısına yanıt
    Eskiyi iade edip, indirimli fiyattan alsaydınız hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kobo Aura 2 n11'de yine indirim görmüş. 419 lira. Sepette 11 lira indirim ve "aşkınıanlat" kuponuyla ekstra %11 indirim daha var. 364 liraya denk geliyor. Kupon ayın 14'üne kadar geçerli. Almayı düşünenler varsa güzel fırsat.
  • Kobo aura aldım elime yeni ulaştı. Ama pek bir bilgim Yok. İlk şarjı nasıl yapmalıyım? Hangi dosyaları bilgisayarıma ve e kitap okuyucuma indirmeliyim? Kitapları nasıl yükleyeceğim?
  • Hephaistos00 H kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun.

Muhtemelen biraz şarj vardır içinde, %20 lere falan indiğinde şarja takabilirsiniz. Kitap atmak için de ben calibre isimli programı kullanıyorum, oldukça pratik. Şu an için başka bir dosya atmanıza gerek yok gibi. Sözlük vs ilerleyen günlerde yüklenebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim öncelikle Peki bu epub kebup falan yazıyor yukarda onları da calibre programı ile mi yapacağım? Ve hangisine çevirmem gerekiyor? Direkt bir siteden indirip calibreden çevirip sonra kabloyla aktaracağım değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hephaistos00 -- 12 Şubat 2018; 21:46:12 >
  • Hephaistos00 H kullanıcısına yanıt
    epub okuyor problemsiz.
    kepub olursa kobo kendi istatistiklerini tutabiliyor.
    Calibre programı gayet pratik, internetten küçük bir aratma ile kobo eklentisini tarif ettiği gibi yükleyip cihazınıza istediğiniz an istediğini formata geçiş yapıp kitapları gönderebilirsiniz.(kablo ile evet)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hephaistos00

Teşekkür ederim öncelikle Peki bu epub kebup falan yazıyor yukarda onları da calibre programı ile mi yapacağım? Ve hangisine çevirmem gerekiyor? Direkt bir siteden indirip calibreden çevirip sonra kabloyla aktaracağım değil mi?

Hocam .epub'dan .kepub'a dönüştürmeyi daha önce şuraya yazmıştım:

https://eksisozluk.com/entry/50019988
  • İkinize de çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Siz ilk şarj etme konusunda ne tavsiyesi verirsiniz. Daha kutusundan çıkarmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hephaistos00 -- 12 Şubat 2018; 23:15:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hephaistos00

İkinize de çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. Siz ilk şarj etme konusunda ne tavsiyesi verirsiniz. Daha kutusundan çıkarmadım.

Benim bir tavsiyem yok hocam.

Zaten kitap yüklerken bilgisayara bağladığınızda şarj olmaya başlayacak.

Şarjını tamamlayıp kullanın.

Başlarda cihazı öğrenmek ve en konforlu okuma şeklini bulmak için çok kullanacağınızdan pili çabuk bitebilir.

Daha sonra düzene girecektir.
  • Önerir misin, güzel midir
  • Merhabalar arkadaşlar
    2017 aralık ayında aldığım kobo aure 2 nd edition kitap okuyucumla ilgili sorunlar başgöstereli 2 hafta oldu. Önce power tuşuna bastığımda açılmamaya ardından 10 saniye basarak reset etmeden hiç cevap vermemeye başladı. Bu süreçte kitap okuyucumu kullanmaya devam ettim %80 civarı pille masama bıraktığım kobo ertesi gün elime aldığımda pili bitmiş olarak karşıma çıktı. Bir süre şarj edip açmayı başardım ancak cihaz açılana kadar uğraştırıyor resetleme yapmak gerekiyor hatta bazen resetleme de cevap vermez oluyordu. Dün akşam software sorunu ihtimali azda olsa eski firmware yükleyip tekrar açtım aynı arıza devam ediyordu. Bunun ardından cihazı uğraşarak açıp fabrika ayarlarına geri getirdim ve bingo sorun halen devam etmekte. Bu saatler itibarı ile kutusunu ve faturasını hazırlayıp idefixe yollamaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

Eskiyi iade edip, indirimli fiyattan alsaydınız hocam.

Mağazadan aldım ben, öyle durumlarda iade oluyor mu ki sorgusuz sualsiz. Bir de 50 tl çek verdiler kitap aldım.
  • Ben 2 haftadır kullanıyorum ve okumama etki edecek bir sorunla karşılaşmadım. Kindle pw3 ile aralarında 250 lira civarı fiyat farkı var bu indirimle. Eğer indirimden yararlanıp alacaksan koboyu al. 400 lira civarına kindle pw3 bulabilirsen onu tercih edebilirsin ama şuan için aradaki 250 liraya değecek bir artısı yok kindle'ın.
  • Kobo aura bugün ilk kez açtım ve mesela menüden herhangi bir sekmeye basınca tüm sayfa siyah beyaz oluyor 1 2 kere hızlıca sonra açılıyor normal mi bu? Ekranda bütün yazılar 1 2 sn'liğine karışıp düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hephaistos00 -- 13 Şubat 2018; 13:21:2 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.