Şimdi Ara

Kobo Kullanıcıları (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.131
Cevap
105
Favori
159.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kobo hesabına eklenmiş olacağı için format sonrası giriş yapınca kitaplar tekrar iner cihaza.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit : Silindi (çift mesaj).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowen -- 16 Kasım 2016; 14:12:12 >
  • D&R'ı aradım, tüm mağaza stoklarına baktılar, stoklarda Kobo Aura One kalmamış. İnternetten sipariş verin, tedarikçiden gelene kadar beklersiniz dediler.

Elektronik ürünlerde online alışverişe sıcak bakmadığımdan, mağaza stoklarına gelene kadar beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drowen

D&R'ı aradım, tüm mağaza stoklarına baktılar, stoklarda Kobo Aura One kalmamış. İnternetten sipariş verin, tedarikçiden gelene kadar beklersiniz dediler.

Elektronik ürünlerde online alışverişe sıcak bakmadığımdan, mağaza stoklarına gelene kadar beklemedeyim.

İlginç, hepsi satıldı demekki

• Kobo glo hd alınır. Sıfır veya 2.el farketmez.
  • Kitapları kablosuz yüklemenin bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bkurum74

Arkadaşlar, yurtdışından alınmış bir cihazda (kobo glo hd) türkçe font problemi yaşanır mı acaba?

Bir sorun olmaz.

Benim ilk Kobo cihazım Kanada'da Best Buy'dan alınmıştı. Hatta gelen güncellemelerle ara yüzü de Türkçe kullandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Arkadaşlar herhangi bir kelimeyi seçerken zorluk yaşıyor musun? Ayrıca dipnotları gösteren sayılara tıklarken?

Direkt .epub okursanız öyle bir sorun var.

Bilgisayarda Calibre programı ile .kepub'a çevirirseniz rahat rahat okursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Handsome2000

Arkadaşlar herhangi bir kelimeyi seçerken zorluk yaşıyor musun? Ayrıca dipnotları gösteren sayılara tıklarken?

Direkt .epub okursanız öyle bir sorun var.

Bilgisayarda Calibre programı ile .kepub'a çevirirseniz rahat rahat okursunuz.

Çok teşekkür ederim.

• Kolay indirebilecegin bir upload sitesine yukleyip tarayicidan indirebiliyorsunuz.

• rmdy kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş bunun işe yaramadığını söyledi diye anımsıyorum, cihaz kitapları görüyor mu?

• Denemedigim seyi neden buraya yazayim? Görüyor hepsini

• quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Denemedigim seyi neden buraya yazayim? Görüyor hepsini

Bilmem, aklınızda zorunuz olduğu için olabilir mi? Böyle kişiler var ki soruyorum, normal biri biraz muhakeme ile bu sonuca rahatlıkla ulaşabilirdi; fakat dediğim gibi, "normal biri" ulaşabilirdi.

• Emin olamadiysan acar denersin buraya o mesaji atmak icin ugrastigin zamanin yarisi kadar sürecek bir islem.Simdi sana baska türlü bir cevap verirdim lakin burası yeri degil konuyu kirletmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rmdy -- 17 Kasım 2016; 23:18:33 >
  • rmdy kullanıcısına yanıt
    Yarısı mı? Görünüşe göre matematik konusunda ciddi problemleriniz var. Ayrıca ne yapıp ne yapmayacağımı söyleme cüretini de kendinizde bulmayın, karşı taraftan önce üslûbunuzu sorgulayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 17 Kasım 2016; 23:24:31 >
  • Tamam hadi az ötede oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Tamam hadi az ötede oyna

Üslûbun da maşallahı var. Mahalle kahvehanesi üslubunuz ile size başarılar.

• Uzun zamandır kobo glo kullanıyorum yazılım güncellemelerini daha önce hiç yapmamıştım. Geçen gün son sürümü yükledim gözle görülür performans artışı var benim gibi güncellemeleri ihmal eden varsa etmesin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ptahba

quote:

Orijinalden alıntı: mkeles84

Bildiğiniz gibi artık Kobo Glo HD cihazının üretimi durduruldu ve Türkiye'de d&r ve idefix stokları tükendi. 3 yıl önceki cihaza geri döndüler; Kobo Aura 2.
    Koboturkiye olarak (1 yıldan fazladır devam eden bireysel bir çalışma) 15 Ekim itibariyle 4 adet sıfır Kobo Glo HD e-kitap okuyucu stoklarda bulunmaktadır.
    Site üzerinde havale/eft ile 2 adet ve gittigidiyordan ilan açılmış 2 adet olarak. Bilgilerinize...

http://koboturkiye.com/kobo-glo-hd-6-inch-elektronik-kitap-okuyucu

aynı fiyata satmışsınız hatta 4 lira daha ucuza, milletin çakal olduğu ortamda teşekkür etmek istedim. Bu arada 1 yanlışı düzelteyim Kobo Auro Edition 2 şu an satılanlar yani 3 sene önceye dönmedi çok yeni bir okuyucu Kobo Aura 2, ışıklandırması da daha başarılı. Haftasonu eşlme aldım doğumgünü hediyesi olarak, daha ince ve ekran ışıklandırması benim glo hd ile yan yana konduğunda çok daha başarılı(glo hd beyaz aura 2 sarımtrak daha gün ışığına yakın). Ama işte glo hd'nin ekran çözünürlüğü ve ppi değeri çok başarılı.

Dolar uçmuş fiyat 500 tl olmuş.

• Kobo glo hd çok çok az kullandım.Kapaklı kılıfı ile birlikte satıyorum.İlgilenen arkadaşlar PM atabilir
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.