Şimdi Ara

Kobo Clara Hd e-book reader 1800tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.dr.com.tr/Elektronik/Kobo-Clara-Hd-E-Kitap-Okuma-Cihazi/Kobo-E-Kitap-Okuyucular/urunno=0001753296001

İdefixte de aynı fiyat, %10 sepet indirimi ile 1800e geliyor. Ziraat bank kart taksit kampanyasiyla 1750ye gelir. Piyasa koşullarına göre cok iyi fiyat 300ppi ekranı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İdefix + hopi şeklinde alinirsa 40 da hopi geliyor

• ShotgunPadre S kullanıcısına yanıt

Stok yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir kombo ya da indirim var mı?

• Papa Smurf kullanıcısına yanıt

Picodi deneyebilirsiniz, birisi sizi davet ederse 120 TL'Ye kadar iade veriyordu. 3 ay gibi bir süre sürse de ben iadeyi aldım daha önce. Kullanırken reklam engelleyici kullanmayın kesinlikle, mümkünse temiz bir tarayıcıda işlemleri gerçekleştirin.

Konudaki ürünün fiyatı iyi bu şartlar altında. Kindle Paperwhite 4 fiyatları geçtiğimiz günlerde uçmuştu ancak şu an stoklar düzelmiş olmasına rağmen 2600 TL bandında. Aradaki farkı vermeye değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antocio -- 3 Ağustos 2022; 10:30:36 >
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt

haber veren arkadaşa tşkler almayı düşünmüyorum ama almak isteyen için şu an stok var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysahin2000 -- 3 Ağustos 2022; 15:39:42 >
  • Bugün bunu bu fiyattan satan firma 2 yıl önce 300'den sattığı Kobo Clara siparişlerini 1 ay bekletip iptal etmişti. Piyasa tuhaf.

• bu arada indirim bitse de Koboların indirimsiz fiyatı dahi (diğer ürünlerin aksine) yurtdışı fiyatlarından daha ucuz, heleki bunun gibi bir indirim denk getiren olursa kaçırmasın (örnek kobo libra avrupada 190 euro, kabaca 3400-3500 tl, d&r'da 18 ağustos itibarı ile 3300 tl)

Talep yoktur yoksa acımazlar   DR stok yok diyor ama yenisi gelmiyor sanırım. Libra 2 benim de heveslendiğim bir model , bir de pw5 var.

• koçari K kullanıcısına yanıt

muhtemelen dediğiniz gibi çok alıcı yok ama olsun gene de meraklısı için iyi bir imkan.ara ara stok geliyor galiba.

yurtdışı sitelerde libra 2 için yorumlar çok iyi, sanırım bir önceki serideki gölgelenme sorunları giderilmiş (önceki seri olan libra h2o'yu göremedim ama kobo forma'da can sıkıcı seviyedeydi). pw5'i yakın zamanda kullanmaya başladım çok başarılı, ışık, ekran, hız çok çok iyi, en-boy oranı ideal olmuş, 6 inçten büyük olsun ama yan tuşlar olmasın diyenler için geometrisi çok iyi. yurtdışından getirtebilirseniz veya uygun burada bulursanız kesin tavsiye ederim.

• Kindle kullanan arkadaşlar bu cihazla karanlıkta okuma yapılabiliyor mu?

• Stopa girmesini bekliyorum. Bizim insanlar ikinci elde sıfırından pahalı satıyor. Resmen herkes herkesi kazıklama peşinde.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cihazı yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. 900 liraya almıştım. Gerçekten parasının hakkını veren bir alet. Boyut, şarj süresi, kullanım kolaylığı açısından çok memnunum. Sıfır ışıkta bile gözü yormuyor.

• albaywolf kullanıcısına yanıt

Şu an güncel tüm kindle ve kobo modelleri arka ışığa sahipler, çok çok çok eski modellerde ışık yoktu, haliyle karanlıkta kullanabilirsiniz. Hatta bazı modellerde ışık rengi beyazdan sarıya doğru ayarlanabiliyor bütçenizuygunsa bunlardan alın, bunlarla karanlıkta okumak daha da konforlu olur (kindle pw5 oasis 3, kobo clara libra forma sage aura one gibi modeller)

• Bilmediğim için soruyorum.

400-500e satılan ikinci el Kindle Paperwhite lara göre artıları nedir acaba?

Pdf açıyorsa. Üzerinde kalemle not alınıyorsa müthiş tabii.

• Hocam bu cihazlar telefon gibi değil yani eskisi çöp olmuyor kısa sürede (pil durumu iyiyse tabi), teknolojileri de hızlı ilerlemiyor ilk pw serisi 2012 de çıkmıştı 2 gb ve 212 ppi beyaz ışık, bu clara 8 gb 300 ppi ve + sarı ışık ve muhtemelen daha hızlıdır tabi ama 2012 iphone 2022 iphone kadar farklı değiller, bwnim arkadaşımda hala ilk pw var ve kullanıyor

edit: kalemle not alınabilen cihazlar az sayıdalar ve büyük ekranlılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysahin2000 -- 27 Ağustos 2022; 20:9:4 >

bende nook ve kindle pw2 var, hani satıp üzerine koyup vs almak istesem diye düşündüm.

demek çok birşey farketmiyor.

çok teşekkürler.

• PDF okunabiliyor mu? Bilgilendirebilecek var mı?

• laider kullanıcısına yanıt

Bütçe meselesi aslında, pw2 den pw5 e geçseniz mesela epey anlamlı olur tavsiye ederim ama illa şart mıdır okunmaz mı derseniz bence değildir

• ressi1 kullanıcısına yanıt

Okunur okunmaya ama diğer formatlar gibi olmaz. 7 ve üzeri ekranlar pdf için daha iyidir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.