Şimdi Ara

Kobo Clara HD 6' 8 GB // N11 // -- 289TL -- (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
943
Cevap
23
Favori
70.790
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim davada sonuçlandı. Karar lehime olmuş. Hakem heyeti zaten beni haklı bulmuştu ve açtıkları dava da lehime sonuçlandı. Sanırım icra yoluyla çözğcez bundan sonra süreci çünkü mesaj ve aramalara geriye dönüş yapmıyorlarmış.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • valla bana itiraz etmediler, heyet kararı lehime üstünden 3 ay geçti ne arayan var ne soran ne maile dönüş var.

ne denir ki, ekşiye falan başlık açacağım en sonunda.

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Daha önce bende söylemiştim başka arkadaşlar da yazdı. İcra ya vereceksiniz bu kadar basit. Onlar uğraşsın siz değil.

• citiraga kullanıcısına yanıt

gözümde büyüyor mahkemeye git, işten izin al...

Mahkeme ile işiniz yok ki. İtiraz etmemişler zamanında dolayısıyla şuan hakem heyetinin kararı yasal. İcra servisine gideceksiniz. Müsait olduğunuz bir gün ayarlayacaksınız artık.

herhangi bir mahkemeye gidiyorum değil mi? total orada ödediğim ücret tam nedir? kaç dakikamı alır fikriniz var mı?

• Kazanan arkadaşlara ürünleri hayırlı olsun. Ben de thh başvurusu yapmıştım ancak bizim thh şirketi haklı buldu. Böyle bir durumda emsal karar gösterme gibi bir şansı oluyor mu thh kararı olumsuz olanların.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Ücreti ve ne kadar zaman alacağını bilmiyorum bende ama ücret kısmını karşı taraftan geriye alabiliyorsunuz. Zaman olarakta çok bir süre alacağını sanmam.

• KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Tth sizi haksız bulduğu için davayı 15 gün içerisinde sizin açmanız gerekiyordu. Tth kararı üzerinden 15 gün geçtiyse karar kesinleşmiş oldu hocam. Onlar dava açarken zaten emsal kararların bir örneklerini eklemişler dava dosyasına. Sizde aynı şeyleri yapabilirsiniz tabiki.

Cevap için teşekkürler. Haksız bulunduğum dönemde kararı olumlu olan hiç kimse yoktu. O yüzden bir girişimde bulunmadım açıkçası. Sağlık olsun..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Aslında ilginç olan herkesin aynı durumda olmasına rağmen bazı hakem heyetlerinin satıcıyı;bazılarının ise alıcıyı haklı bulmaları. Hatta daha ilginç olan kısmı da mahkemelerinde bu şekilde değişken karar almaları. Tamamiyle sadece davaya bakan hakim yada tth de görevli memurlarla alakalı bir durum kararın ne olacağı. Herkes farklı açılardan bakıyor olaya.

• Ben de domi arkadaşa dedim ama ha bugün ha yarın derken gidemedim. Perşembe aklımda gitmek vardı. Kararı çıkarayım da onu da götüreyim derken bir de baktım 17 ocaktaki karara 4 şubatta müdahale dilekçesi diye bir şey yüklenmiş. üstünden 1 ay geçmiş olacak ama bu ne demek anlayamadım. adamın birisi olaya dahil olmuş. artık Allah'ın belası karara itirazın reddine yine başka bir karar veya red mi geliyor? ürünü alırız, başına bir iş gelir bilmem ne onun parasını ödettirmesinler sonra bize 5.milyonuncu itiraz sonrası kazandık ve ürün bize geri gelecek falan diye?

edit: sabah sabah dikkat seviyem çöp olduğu için farkedememişim. müdahale dilekçesi n11 avukatından gelmiş. benim cevap dilekçemde onunla alakalı bir sıkıntım yoktu zaten tamamdır. icra ölmeden gidersem buraya yazacağım olanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 2 Mart 2022; 9:53:46 >
  • Ridianod kullanıcısına yanıt
    İcra için yaptığınız aşamaları ve ödediğiniz ücretleri Burdan yazarsanız çok memnun oluruz hocam. Bende icraya vericem tth kararı gibi mahkeme kararı da lehime sonuçlandı.

Teoride geçen cuma gidecektim ama konuya mesaj yazdığım gün askere gitmeden önce verilen covid testi kardeşimin pozitif çıktı. aynı odada kaldığımız için perşembe de ben patladım. haftaya hafta ortası gitmek var niyetimde bakalım yazacağım inşallah. bir arkadaşım dedi ki banka hesaplarını al uyuşmazlık rakamı olarak yazdığın parayı dava numarasını not düşerek direk gönder sonra icraya ver. kimisi icraya ver onlar arayınca para halledilir vs. kafam allak bullak oldu ama ilk icraya verip sonra parasını istedikleri zaman vermek niyetim. gittiğimde de hangisi doğru bir hareket onu soracağım.

• Yüce Türk Yargısı beni haksız buldu. Davayı kaybettim.

• smhuygun S kullanıcısına yanıt
    İtiraz davası mı açtılar onu mu kaybettiniz? Bana açılmadı itiraz hala ses seda yok, dönüş yapmıyorlar icraya gidip, ekşiye de başlık açarım bugün yarın.

• Evet itiraz davası açmışlardı. İcraya verdiysen şimdiye kadar sonuçlanması gerekirdi.

Vermedim fırsat olmadı..

• Yanlarına bırakma hocam 10 dakikalık iş evrakları veriyorsun bitiyor.

Thh kararı kasım 2021 de elime ulaştı o zamandan bu yana ara ara mail attım, telefon açtım umursanmadım...

Bana geri itiraz davası açmamışlardı, yasal hakları 14gün biliyorsunuz, dolayısıyla kesinleşmişti.

Bugün n11 dönüş yaptı ve kupon tanımladı ve belirtilen rakama şimdi sipariş geçtim. Bakalım ne olacak...

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.