Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

kobe 81 sayı attı lakers kazandı rekora koşuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
82
Cevap
0
Favori
6.176
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Basketbol >> kobe 81 sayı attı lakers kazandı rekora koşuyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      416 Mesaj
      23 Mayıs 2012 21:26:19
      Oha bencil diyen var
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      5497 Mesaj
      23 Mayıs 2012 22:30:15
      Kobe bencil değil diyenlerde sıkıntı var esas.
      |
      |

http://www.youtube.com/watch?v=UFRVi3f9hlQ
      http://www.youtube.com/watch?v=UfnshoM5YZ0
      http://www.youtube.com/watch?v=0IdREHTsyZA
      Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
      Asus Echelon Laser / Cooler Master MasterKeys MK750 RGB Cherry MX Red
    • Yüzbaşı
      460 Mesaj
      24 Mayıs 2012 01:41:47
      Takıma bakıpta konuşan adam bencil demez diyemez bence.Arkadaş Smush Parker Chris Mihm falan ilk 5 çıkıyor gerisini sen düşün.O takımda Kobe'den başka 2 sayı atan adam olduğuna dua etsinler.
      |
      |

• Binbaşı
      1898 Mesaj
      24 Mayıs 2012 10:30:21
      40 sayı 18 ribaund 9 asistlerin yere göğe sığdırılamadığı şu günlerde konuyu görmek ilaç gibi geldi

• Yarbay
      2911 Mesaj
      26 Mayıs 2012 01:04:13
      LeBron Looser asla bi winner olamaz laflarindan sonra suanki trend de Kobe bencil oynuyor laflari..
      Gunumuzdeki takima bakarak bencil oynadigini soylemek kulliyen yalan degil belki ama bu lafi her yere tasiyip 81 sayi attigi gunlere kadar da donmek biraz gereksiz ve anlamsiz acikcasi. O zaman ki Lakers kadrosuna bakarsak az bile yapmis Kobe.. Ayni sezonda bi iki 81 daha atsa yeriymis..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

MILAN | GALATASARAY | LAKERS
      MCLAREN RENAULT | LEWIS HAMILTON
      PSN : LHyperion
    • Kurmay Yarbay
      5497 Mesaj
      26 Mayıs 2012 01:33:57
      quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

LeBron Looser asla bi winner olamaz laflarindan sonra suanki trend de Kobe bencil oynuyor laflari..
      Gunumuzdeki takima bakarak bencil oynadigini soylemek kulliyen yalan degil belki ama bu lafi her yere tasiyip 81 sayi attigi gunlere kadar da donmek biraz gereksiz ve anlamsiz acikcasi. O zaman ki Lakers kadrosuna bakarsak az bile yapmis Kobe.. Ayni sezonda bi iki 81 daha atsa yeriymis..

Shaq'la oynarken de bencildi. O rezil takımda da bencildi. Gasol-Bynum'la oynarken de bencil. O rezil takımda bencil olması gerekiyordu da kariyer genelinde bencil bir adamdan bahsediyoruz. Kobe bencil değil diyen de sıkıntı vardır.
      |
      |

Intel i5 6600K / Noctua NH-D9L / MSI Z170A-G45 / Zotac GTX1070 AMP! Extreme Edition / Corsair Vengeance LPX 2*8GB 2400MHz / Western Digital wd10ezex / Samsung 850 EVO 250GB / Corsair RM750x / BenQ GL2460HM
    • Yarbay
      2035 Mesaj
      26 Mayıs 2012 10:48:05
      quote:

Orijinalden alıntı: zarx

40 sayı 18 ribaund 9 asistlerin yere göğe sığdırılamadığı şu günlerde konuyu görmek ilaç gibi geldi

her konferans finalinde 40-18-9-2-2 goruyoruz zaten , normal sezondaki toronto daha buyuk bi mac.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

everybody loves somebody sometime
      everybody falls in love somehow
    • Yüzbaşı
      460 Mesaj
      26 Mayıs 2012 11:16:59
      quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

her konferans finalinde 40-18-9-2-2 goruyoruz zaten , normal sezondaki toronto daha buyuk bi mac.

Kobe'ninde kariyerinde böyle maçlar yok mu sanıyorsun? En basitinden 2001 Philadelphia final serisi 5. maçı 26-12-6'sı var.O maçı kazanıp şampiyon olmuşlardı.Finalden bahsediyorum yani LeBron'u pek göremediğimiz yerler.

• Teğmen
      244 Mesaj
      26 Mayıs 2012 12:10:50
      quote:

quote:

Kobenin 2001 playofflarında 48-16-3-2-1'i var Kings e karşı. Shaqla oynarken 16 ribaund çekmek kolay iş değil. Hemen bir sonraki maç Spurse karşı 45-10-3 yaptı. O zamanki Spurs ve Kings'i düşünüce Indiana onların yanında bebe kalır.

Ayrıca 81 sayı her ne kadar sezon içerisindeki bir maçtan gelse de, şu yukarıdaki performanslardan çok daha büyüleyicidir.
      |
      |

• Yarbay
      2035 Mesaj
      26 Mayıs 2012 16:59:23
      haterlar baslamis yine. bakin arkadaslar. nasil bi sahiplenmeyse sizde yarattigi alinganlik anormali seviyesinde. yazdigim postu tekrar tekrar okuyun. ne kobe'nin kariyerinde boyle bir mac yok yazdim ne de kobe ribaund cekip asist yapamaz yazdim. adam orada "efsanevi" bi performansi gömmüş resmen. ben de gereken cevabi verdim. ayrica bulabilirseniz(ki eminim kayitlarini tutarsiniz siz) acin o macla ilgili baslikta kobe'nin 81'i icin sizin 40-18-9'a verdigini reaksiyonun 100'de 1'ini vermis miyim?

unutmadan kobe dunya basketbol, futbol, masa tenisi, kriket, hokey, boks ve moto gp tarihlerinin en iyisi bence. yuzme, tenis ve judo'da ilk 3'te..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuatturkrap -- 26 Mayıs 2012; 17:00:37 >

• Kurmay Yarbay
      5497 Mesaj
      26 Mayıs 2012 17:22:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Cool Hand Luke

quote:

quote:

Kobe'ninde kariyerinde böyle maçlar yok mu sanıyorsun? En basitinden 2001 Philadelphia final serisi 5. maçı 26-12-6'sı var.O maçı kazanıp şampiyon olmuşlardı.Finalden bahsediyorum yani LeBron'u pek göremediğimiz yerler.

26-12-6 pek de etkileyici değil. 40-18-9'un yanında hepten etkileyici değil. Kobe'nin kariyerindeki en iyi playoff maçı 2001'de Kings'e karşı yaptığı 48-16-3. Ondan sonraki maçta Spurs'e 45-10-3ü var ama eşleşme açısından Pacers'a göre facia durumdaydı Spurs. O Spurs'ün de Duncan sağolsun ne adı oldu be arkadaş. Gidip de eşleşmelere, videolara, maçlara bakmadan Spurs övülüyor. 45-10-3 Kobe vs. 25lik Antonio Daniels, 35lik Avery Johnson, 37lik Terry Porter ve 34lük Danny Ferry VS. 40-18-9 LeBron vs. şu anda açıklamaya gerek duyulmayan Granger, West, bir de Barbosa kazması. Vay arkadaş...

Hayır bir de Kobe Finaller de iyi oynamış gibi... Büyük skorer Kobe'nin NBA Finallerinde tek 1 tane 40+lık maçı var, tam sayıyı hatırlamamakla birlikte %42 ile 25 sayı ortalaması vardı NBA finallerinde. Kobe'nin en iyi finaller performansı listesine girebilecek tek 1 tane final serisi performansı yokken, 2 tane (superstarlar tarafından imza atılmış) en kötüler listesine girecek var 2004 ve 2008. Keza aynı şekilde LeBron'un da 2 tane var 2007 ve 2011.
      |
      |

• Yarbay
      2035 Mesaj
      26 Mayıs 2012 17:46:17
      adam tüik beyler. hatta abdik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      244 Mesaj
      26 Mayıs 2012 19:25:51
      quote:

haterlar baslamis yine. bakin arkadaslar. nasil bi sahiplenmeyse sizde yarattigi alinganlik anormali seviyesinde. yazdigim postu tekrar tekrar okuyun. ne kobe'nin kariyerinde boyle bir mac yok yazdim ne de kobe ribaund cekip asist yapamaz yazdim. adam orada "efsanevi" bi performansi gömmüş resmen. ben de gereken cevabi verdim. ayrica bulabilirseniz(ki eminim kayitlarini tutarsiniz siz) acin o macla ilgili baslikta kobe'nin 81'i icin sizin 40-18-9'a verdigini reaksiyonun 100'de 1'ini vermis miyim?

unutmadan kobe dunya basketbol, futbol, masa tenisi, kriket, hokey, boks ve moto gp tarihlerinin en iyisi bence. yuzme, tenis ve judo'da ilk 3'te..

Hocam benim verdiğim örnekte, Lebron'un o performansına yakın performanslar neredeyse her playoff döneminde oluyorken, asıl kobe'nin 81 sayısının çok daha ender bir şey olduğuydu. Ama sanki sen tam aksini belirtmişsin gibi geldi bana. Tabikide önem olarak Pacers maçı Raptors maçına göre kat ve kat daha önemliydi.

----------

Ayrıca 2004 ve 2008 finalleriyle ilgili olarak, Kobe belkide tarihin en iyi defans takımlarına karşı mücadele etmiştir finallerde. 2004 yılında sıvamıştır orası bir gerçek ama 2008 finallerinde o yapılan savunmaya karşı iyi bile oynamış diyebiliriz.

Kobe ve Lebron'un 2008 Boston'a karşı playoff performansları :

Kobe 26-5-5, %40 FG, %32 3P, %80 FT

Lebron 27-6-8, %35 FG, %23 3P, %76 FT
      |
      |

• Binbaşı
      1898 Mesaj
      28 Mayıs 2012 10:21:32
      81 attığı sezonun 80 maçında görev alıp sezonu 35.4 sayı ortalaması ile bitirmiş bir oyuncunun karşılaştırıldığı şeylere bak.
      |
      |

• Binbaşı
      1424 Mesaj
      28 Mayıs 2012 10:31:35
      Adam dede oldu artık beyler. Ben Kobe fanlarını LeBron fanı olmaya davet ediyorum. Sudan çıkmış balığa dönmeyin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1898 Mesaj
      28 Mayıs 2012 11:27:15
      quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

Adam dede oldu artık beyler. Ben Kobe fanlarını LeBron fanı olmaya davet ediyorum. Sudan çıkmış balığa dönmeyin...

Lebronu da seviyoruz tabi hem çekici hem karizması var ama kobe emekli olmadan olmaz
      |
      |

• Teğmen
      202 Mesaj
      28 Mayıs 2012 17:00:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

lebron kim ya looser ın teki.kobenin olduğu yerde lebron anca top toplar
      |
      |

Birimizin aklı hepimizin aklından ondan da hepimizin beyni üstündür.
    • Teğmen
      125 Mesaj
      22 Ocak 2013 01:27:26
      Kobe vs lebron = yetenek vs genetik

34 yaşındaki bir adam şu an 30 sayı ortalamasıyla oynuyor!
      lebronu 34 yaşında izlemek istiyorum. o devasa smaçları olmadan ne yapacak.

Mj geldi gitti, kobe geldi gidecek sonraki devir durant in devridir arkadaşlar lebronun değil.

You showed us the mamba face... NOW, SHOW US AGAİN!
    • Kurmay Yarbay
      5497 Mesaj
      22 Ocak 2013 02:48:24
      quote:

Orijinalden alıntı: sencerinho

Mj geldi gitti, kobe geldi gidecek sonraki devir durant in devridir arkadaşlar lebronun değil.

• Teğmen
      101 Mesaj
      22 Ocak 2013 03:13:31
      quote:

Orijinalden alıntı: Ñolofinwë

quote:

Orijinalden alıntı: sencerinho

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.