Şimdi Ara

ko ya başlamalımıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • en son 2008 de oynamıştım çarım soyulunca bırakmıştım

şimdi memurum ve bütçem iyi çarı adam edene kadar aylık gb ler premiumlar alabilirim bunu bir kenarda tutarsak ;

1- oyuncu sayısı ve kalitesi ne durumda ( bebeler küfürbazlar hackerlar mevcut mu?)

2- pazar yapıp para kasma kitlesi hala var mı ?

3- en önemlisi exp kasanlar mevcutmu rahat slot bulabilirmiyiz KOXP suz.

4-ben mage oynayacağım. cz de dark knight partyleri eslantta falcon partileri falan mevcut mu ?bunun için hangi serveer önerirsiniz

5- KOXP halen var mı ?

6- O eski PK lar NOVATOWNLAR ve adını unutttuğum birçok şey hala mevcutmu yoksa körelme varmı ?

MADDE MADDE CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM.

• 1- bebeler küfürbazlar hileciler her serverda var

2- en çok onlar var. oyun artık tlcilerin elinde diyebiliriz.

3- paramun slotlarında yer bulabilme ihtimalin var ama serverlar açılalı baya olduğu için kasan kastı zaten çarlarını

4- öyle eskisi gibi elle falconlar cwler kesmeyi bekleme. girersin bir partiye genie bırakır kasarsın

5- koxp her zaman var

6- şu an manes serverinde oynuyorum cz oldukça kalabalık. novatown olayı eskisi gibi priestlerin tanklamasıyla olmuyor. alıyorsun görünmezlik tüpünü 1mye giriyorsun towna 1er nova atıp town çekiyorsun

eski heyecanı bana göre yok anlayacağın
  • Anladığım kadarıyla başlamamalısın dedi :)
  • Manes' te Human Archerim. Bu devirde alınabilecek zevk ne kadar olur tartışılır ama ben sonuna kadar yaşıyorum.

Kolay gelsin.
  • Boşa uğraşma başlayacaksın. Knight bırakılmaz ara verilir
  • başlama derim.Paranı zamanını herşeyini çalıyor bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulaspo

Anladığım kadarıyla başlamamalısın dedi :)

Yoo gayette oynanabilir oyun. Ama exp kasmak saçma. Exp premium, genie, potu, genie hammeri vs derken charı kasana kadar 500-600 tl harcıyorsun.
    Onun yerine boş 83 Lv charlar, yüzüklü şekilde 200-250 tl arasında bulunuyor. Kendi accountunu yaratıyorsun, 35 lvl bi char kasıyorsun, charı yüzük şeklinde alıp basıyorsun direkt yan slotuna 83 lvl charın geliyor. Gayet güvenilir bir şekilde charı almış oluyorsun. Direkt account alırım dersen boş 83 charlar 100-150 tl arasında değişiyor. Kasmak saçma yani.

1- Ben Rosetta serverinde oynuyorum, genel olarak herhalde uskodaki en yüksek yaş ortalamasına sahip sunucusu bile olabilir. Daha 20 yaş altı biriyle tanışmadım. Örnek verecek olursam benim içinde bulunduğum 3 ekip oldu. bu 3 ekipte de en küçük bendim. 26 yaşımdayım :)

2- Pazarcılar eskisi gibi ufak tefek işler yapmıyorlar. Atıyorum 3000e alıyor itemi 4000e satıyor. Öyle 3gb 5gblik pazar kovalayan kitle yok denecek kadar az. AVM gibi pazarcılar dolu ama

3- Bunu üstte yazdım, hazır char almak çok daha mantıklı.

4- Maalesef bu slotlarda char kasan kalmadı artık, rahat bırakmazlar zaten czde.

5- Minimal seviyede. Rosetta'da pkda hiç yok. Sanırım chaos için bir koxp gibi bir şey varmış, onu kullananlar varmış, ben chaos etkinliğine girmediğimden bilgim yok. Ama pkda ve expte koxper olmadığını temin ederim.

6- Kuleler çok güçlü, FR resistimi 300e dayamama rağmen kuleler 2k'dan aşağı dmg atmıyor. Maalesef melee ekiplerin ağlaması sonucu, magenin nova townu öldü. Onun yerine görünmezlik potu diye bir şey çıktı, basıyorsun 45sn görünmez oluyorsun. Giriyorsun townu vurup town atıyorsun, seri olamazsan expe ölürsün ama dikkat

Son olarak, eğer Rosettayı beğenirsen, elimde pk'ya hazır bir mage karakter var. Forumda ilanım da var. Bakarsınız, fiyatta orta yolu buluruz.

Selametle,

• Öncelikle okulların kapalı olduğu şu dönemde şiddetle para ile item almanızı tavsiye etmiyorum kışın 10gb olan item yazın 15gbye çıkar minimum

1-Servera göre değişir en kalabalık svler manes-akara ve destan. Manes ve akara farm server pk için başlayıp paranızı çöpe atmayın. Manes açıldıgında Olympiada 5bintllik charlar bir gecede 2bine düştü. Yeni server açıldıgı an manes akarada adam kalmayacak. Destan en stabil server userı kaçmaz. Ares rosetta hiç girmeyin pvp oynayın daha iyi

2- oyunun çogunlugunu bu tipler olusturuyor bol zaman ve sabır gerektiren bir iş ben şahsen uğraşmam

3-elbette mevcut ancak her serverda olan exp clanlarından birine girmeniz şart dışardan görünce almazlar kolay kolay. Sg Ds slotunda mage pt girersiniz veya ew titan dk dönersiniz mage adam aç kalmaz vakit yoksa yine genieyle kasılırsınız

4- öyle elle exp kasma devri bitti sayılır hocam sadece mageler arada alanla exp kasıyor diğer czde exp kasma olayı da yok eslantta dönüyor artık iş

5-Evet var ancak 2008 yılıyla alakası yok çok çok azaldılar ve report sistemi ile 2 günde banlatabiliyorsunuz krala ulap videoyu atarsanız o bile ilgilenir

6-eski pk yok artık playerlıkta kalmadı parası olan keyfini alıyor açıkçası 10bintllik char dizersin 15binlik gelir keser bu işler böyle

• 1- Bomboş serverlar toplam oyuncu sayisini gösterseler keşke sitede baksak knightin haline
    2- Oyunun büyük kitlesi pazarci
    3- Bulursun sanirim
    4- Eskide kaldi onlar
    5- Hemde ne koxp 40-50 char ayni anda sokan bile var. Banlaniyorlar diyenlere bakma yeni charlarla gelmesi 5 dakika. Hatta önceden hazir bile. Öyle paralar dönüyorki illegalden fena.
    6- Oyun bitik hiç oynama 20-30-40 bin lira basan tipler dolu. Lol, cs, dota türevleri oyunlar oyna 1 lira vermeden kendini geliştirip bir yerlere gelebiliyorsun. Knightta ise para basip ego kasan tipler kaldi sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 1 Temmuz 2017; 14:18:55 >
  • başlama kesinlikle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna laf atanların hepsi pazarcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumartesi saat 6 itibariyle aktif steamko oynayan kişi sayısı 1700, 2 server var %50 50 desek 850 kişi server başına oyuncu var. yarısı pazarcı olsa 425 kişi aktif level kasıp pk atıyor düz mantık. Zaman geçirmek için oynanır ama milyarlar dökmeye kesinlikle değmez en fazla 400-500 TL ortalama geliri olan bir kişi için şahsi fikrim.
  • koxp yok artık, yaş ortalaması gayet yüksek
  • Bence yeni acilan bi pvp server bulup 2 3 ay oyna ben yilda bir öyle yapip zevkini alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.