Şimdi Ara

Ko Pedal WR3SR3 (warior ComBo) 50 ytl [acil]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Sunucu #Attila
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Knight oynuyanlar müjde artık herşey cok daha kolay ve üstelik 0 banlanma riski. PazaRLık Payı mevcuttur.

Ko Pedal WR3SR3 (warior ComBo) 50 ytl [acil]

Bu ürünün işlevi klavyenizdeki "Scroll Lock" tuşu ve ışığı ile kontrol edilmektedir. Klavyenizdeki "Scroll Lock" tuşuna basıp klavye ışıklarından "Scroll Lock" ışığını yaktığınızda BlackBox devreye girip işlevi olan comboyu yapmaya başlayacaktır. "Scroll Lock" tuşuna tekrar basıp ışığı söndürdüğünüzde ise BlackBox çalışmayı durduracaktır. Böylece uzun süreli combolarda pedala basılı tutmaya gerek kalmamaktadır.

VS WARRIOR KRAL BlackBOX varrior için üretilmiş PK pedalıdır. VS'lerde Scroll Lock acıldğında otomatik olarak çalışır. Düşman ırk Z tuşuna alındığında otomatik ve seri bir şekilde WR3SR3 combosunu düşmana uygular. VS WARRIOR KRAL BlackBOX 'ın diğer bir özelliği karaktere combo yaptırırken izleniminine doyum olmayan bir görsellik katar. Ve bu combo elle seri olarak yapılması mümkün olmayan bir combo'dur. Skill ve R damage'lerini kaçırmamanızı sağlayan VS WARRIOR KRAL BlackBOX ayrıca diğer oyuncular üzerinde ne derece iyi bir oyuncu olduğunuzu ortaya çıkartarak size fazladan prestij kazandıracaktır.

VS WARRIOR KRAL BlackBOX'ın tuşlarının kontrolü

Düşman ırk'a atakta bulunmak istenildiğinde scroll lock tuşunun aktif halde olması gerekmemtedir.

Düşman ırk'a atak yapamayacağınız bir uzaklıktayken scroll lock tuşunu aktif hale getirmeyiniz.Skill kaçırmanıza ve combonuzun düzensiz olmasına neden olur.

Exp partylerdede VS WARRIOR KRAL BlackBOX daha zevkli bir şekilde ex kasmanızı sağlayabilir.Atak yapmak istediğiniz yaratığa vurabileceğiniz kadar yaklaşıp, scroll lock'ı açmanız yeterlidir.Karakteriniz kendisi sizi hiç yormadan atak yapacaktır.Size sadece zevkle karakterinizi izlemek ve exp'inizi kasmak kalcaktır... İyi eğlenceler...

Özellikler:

2 Yıl firma garantilidir. (kutusu icindedir.)
    USB bağlantı
    Sürücü veya özel yazılım gerektirmez.
    Sistemde standart klavye gibi göründüğünden dolayı banlanma veya oyundan atma riski yoktur.
    Dizüstü bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilir.
    Küçük boyutları sayesinde rahatlıkla taşınabilir.
    Oldukça dayanıklıdır.

fiyat : 50 ytl

Ankara dan satmaktayım ürün acılmamış kutusunda elden teslim edilecektir.

aldıgımda 150 ytl y di ama kullanamadım bilgisayarı sattıgım icin şimdi kalan parcaları satıyorum

ürün açılmamıştır .

iletişim : 0l.d0@w.cn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imDoganaY -- 11 Ocak 2009; 18:22:29 >

• İyi satışlar ama taleplisinin çok olacağını düşünmüyorum ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnimoSity

İyi satışlar ama taleplisinin çok olacağını düşünmüyorum ama

Yorumunuz icin teşekkürler. Aslında kullanışlı bi alet (:
  • günceldir arkadaşlar ürün satılmamıştır. Teşekkürler.
  • kardeş msn pek anlıyamadım ben alıcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.