Şimdi Ara

KO oynayan birinin oyunu tarifi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

geceleri düşünmekten uyamassın sabah kadar oynarsın 4 saat yatar sonra oyuna devam ederisn 3 ay sonra göbek oturmaktan şişer evdekile ne biçim erkeksin dışarı cık gez demeye başlar.. hayatla baglantın kopar tv seredemessin uyurken bas bas bagırırsın bufffff buffffff die yada swift swift diee yada ne bilim rouge isen saga sola satırla saldırmaya başlarsın mage isen dede bastonu bulup dolaptan buzlarla buz atarsın böle uzayıp gidiyor .. kafayı yiyorsun.. anlattıkalrına göre bi gece kalkmışım avizeyi tutmuşum korkmayın ben sizi koruyorum die bagırmışım.. birde 2 gun önce çinliler nerde die bagırmışım .. harbi cıldırıyorum rüyalarıma giriyor ..

bende bi ara Battle Front Midlle Earth'e (o zaman 1 vardı 2. cıkmamıstı) böyle sarmıstım. Bi gece uyurken kalkıp evin icinde "ROHİREEEEMMM" diye kosturup evden cıkmısım kapıda uyumusum. Sabah farkına varmıslar kapıda uyandırdılar beni. Sonra gördügüm rüya geldi aklıma BFME'de rohirrim sanıyodum kendimi

• Abartı.
  • benimkisi abartı degil ama alıntı yaptıgım adamı bilemem
  • Cozurtmuş.
  • Bence tam tersi oluyor oyuna kapıldığı için dünyayı unutma değilde dünyadan umudu kesmiş olanların uyuşturucusu oluyor ko.
  • oha yani :D:D
  • kilo olayi dogrdur arkadaslar ben 100 kiloydum ko sayesinde dovusme meraki oldu bi ara bende 30 kilo verdim suan cok mutluyum dovus hayatim gibi oldu
  • Abartı değil ben bu durumdan bile kötüydüm yatarken hayaller filan kurardım 70 leveli geçtikten sonra
  • bende gece boss kesmişim lan yattııım diye bağırıyomusum bi gün işin kötüsü nasıl bir manyaklıksa shaula çıkmış kxp ta açmamışım telefonla arkları aramışım shaula kesiyorum gelin diye saat gece 4 ve oyunda değiliz res vardı sanırım uyurken telefon açmışım şimdi eagle eye +8 i yaktım kronosda ardından windforce +6 yı 7 ye basarken yaktım mutlumuyum değilim üzgün müyüm değilim garip
  • paramunda exp kasarken uyuklamıstım pc basında , gözümü açtığımda trole kinge zr3 yapıyordum :D
  • bu hayatta illa biseylerin bagimlisi oluyoruz.
    bunun adi oyun olur,bunun adi ask olur,bunun adi takim olur
    bunun adi araba olur,bunun adi din olur... vs.
    abartilacak bisey yok yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

bu hayatta illa biseylerin bagimlisi oluyoruz.

Keşke bunun adı bi oyun olmasa.
    Aşk olursa hiç değilse birini seversin , burada herkes kendi charını seviyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :BLooD:

bu hayatta illa biseylerin bagimlisi oluyoruz.

ama pratikte abartılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: musa_emre

paramunda exp kasarken uyuklamıstım pc basında , gözümü açtığımda trole kinge zr3 yapıyordum :D

A

Bende uyuyakalmıştım bi ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: BecHo-minaTor

Bastan söyliyim alıntıdır

geceleri düşünmekten uyamassın sabah kadar oynarsın 4 saat yatar sonra oyuna devam ederisn 3 ay sonra göbek oturmaktan şişer evdekile ne biçim erkeksin dışarı cık gez demeye başlar.. hayatla baglantın kopar tv seredemessin uyurken bas bas bagırırsın bufffff buffffff die yada swift swift diee yada ne bilim rouge isen saga sola satırla saldırmaya başlarsın mage isen dede bastonu bulup dolaptan buzlarla buz atarsın böle uzayıp gidiyor .. kafayı yiyorsun.. anlattıkalrına göre bi gece kalkmışım avizeyi tutmuşum korkmayın ben sizi koruyorum die bagırmışım.. birde 2 gun önce çinliler nerde die bagırmışım .. harbi cıldırıyorum rüyalarıma giriyor ..

bende bi ara Battle Front Midlle Earth'e (o zaman 1 vardı 2. cıkmamıstı) böyle sarmıstım. Bi gece uyurken kalkıp evin icinde "ROHİREEEEMMM" diye kosturup evden cıkmısım kapıda uyumusum. Sabah farkına varmıslar kapıda uyandırdılar beni. Sonra gördügüm rüya geldi aklıma BFME'de rohirrim sanıyodum kendimi

Abartı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.