Şimdi Ara

KO GB ITEM, CS:GO SKIN, Pubg Uc, Steam Cüzdan Kodu, Valorant VP ByNoGame'de (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
9.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asadas74

Meşhur aracı oldüğünüz çalınti iteme el koyup sahibine verdiğiniz sonrada cuvaladiğiniz ara bulucu hikayenizden de bahsedebilirmisiniz.

Alıntıları Göster

oo reisim und scler satıldı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-40C5DD97E

oo reisim und scler satıldı mı

Alıntıları Göster

Geçtiğin yere sor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'deki en güvenli epin ve oyun ticaret sitesidir. Yıllardır kullanıyorum, teşekkürler.

• Bynogame'i ben de severim, hiçbir sorun yaşamadım yıllardır.

• site çok yavaş. dh den bile kötü.

• kemalbat kullanıcısına yanıt
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
  • Ignite kullanıcısına yanıt
    Konu hakkında çalışmalarımız sürüyor. Yaşadığınız sorun için özür dileriz .
  • Metz kullanıcısına yanıt
    Memnun kaldıysanız ne mutlu bize
  • block

• quote:

Orijinalden alıntı: asadas74

Meşhur aracı oldüğünüz çalınti iteme el koyup sahibine verdiğiniz sonrada cuvaladiğiniz ara bulucu hikayenizden de bahsedebilirmisiniz.

Alıntıları Göster

Sesizlik her şeyi ifade ediyor gibi.

• cuvaladığınız ne demek hocam çalıntı itemi sahibine teslim etmek en doğru şey değil mi zaten

• valorant ı mesela ücretsiz indirdim ben, satın almayla ne farkı var acaba merak ettim

• Keşke alternatifiniz olsa! Mecbur kalmadıkça kullanmıyorum. Özellikle CS:GO skinlerinde yaptığınız fahiş fiyat kesme politikanız berbat. Skinin neredeyse yarısı kadar fiyat biçiyorsunuz ve nakit olarak çekmeden size bedavaya versek daha iyi olur.

• TyGo~[TR] kullanıcısına yanıt
    İlgili eleştiriniz için teşekkür ederiz. Bize satmak yerine normal ilan verip diğer kullanıcılarımıza satış da yapabilirsiniz. Steam analyst satış ortalamasının %60 ile % 65'ne skinlerizi almaktayız.
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan bir gözlemci olarak sizden duymak isteriz :) Her türlü eleştri ve öneriye açığız. İyi forumlar.
  • Xpesolpw X kullanıcısına yanıt
    Bizde tam olarak anlayamadık. Eleştirileri her zaman duymak isteriz. İyi forumlar
  • bynogame kullanıcısına yanıt

Aracı oldüğünüz item satiş transfer gibi işşemlerinizde. 2 kişi arasında satılan eşyaya 3. Bir müşteriniz benim eşyam diyerek. Aracılği bırakıp eşyaya blok koymanız. Trade bekletmeniz. Yaptiğiniz işe cidiyetinizi gösteriyor mu.

• Herhangi bir farkı tabii yoktur. Oyun içi silah görsellerine VP satın alarak ulaşabilirsiniz.
  • asadas74 kullanıcısına yanıt
    Tekrardan merhabalar. Elinizde konu ile alakalı somut bir kanıt var ise bize bildirebilirsiniz. Yardımcı olmak isteriz. İtham ettiğiniz durumla alakalı olarak, kesinlikle 2 müşterimiz arasında yapılan bir teslimata 3. bir kişi müdahil olamaz. İşlemler tamamen alıcı ve satıcıyı mağdur etmeyecek bir şekilde bynogame gözetiminde yapılmaktadır.
  • Diğer aktif oldüğünüz frm lara girip bakabilirsiniz . Konulara.

Son 1 yilda düzünelerce şikayet konusu acıldi.

Hadi diyelim 3 4 tanesi yanlişlıkla oldu. Ya gerisi.

Peki bu 3 5 yanlişlık kimin hatası.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.