Şimdi Ara

[b] KO duyuruları resmi siteden DC sebebi [/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dc yemekten canım sıkıldı bende KO nun forum sitesinden1-2 haberi paylaşmak istedim :D

Herkese Selamlar

Oyuncularin yasadigi mevcut sorunlar ve oneriler isiginda Knight Online ekibi icerisinde yeni bir yapilanmaya gidilmis ve Turkce destek secenegi uzerinde cesitli degisiklikler yapilmasi uygun gorulmustur. Bu degisim ile birlikte bilet yollama sistemi daha pasif bir hale getirilecek ve asagidaki hizmetler oyunculara daha yogun olarak saglanacaktir.

-Oyun icindeki Gm sayisinda artis
    -Hacklenmis veya esyalari kaybolmus oyuncularimiz icin daha detayli bir arastirma sistemi
    -Oyun icinde turk oyuncu sayimizin en yogun oldugu yerlerde Turkce konusan gm destegi

Bu hedeflerimizi gerceklestirebilmek amaciyla turkce bilet destegi tamamen ortadan kaldirilmamak uzere limitlenecektir.. Ingilizce Bilmeyen oyuncularimizin bilet yollamakta bir sıkıntı yasamasini engellemek amaciyla yeni bir sistem gelistirilmistir.. bu sistemle ilgili detaylar sizlere cok yakinda bildirilecektir.

Saygilarimla

Bu da linki :http://forum.tr.knightonlineworld.com//index.php?showtopic=27777

Son gunlerde TURK TELEKOM’un uluslararasi websitelerinde yapmis oldugu guncellemeden kaynaklanan bir baglanti problemi yasanmaktadir.

Knight Online oyununda yasanan bu sorunu en kisa surede cozume ulastirmak icin siz oyuncularimizdan ricamiz, TURK TELEKOM ile irtibata gecmeniz ve Knight Online oyununu oynarken yasamis oldugunuz problemi kendilerine iletmenizdir.

Sizden hangi portlarin kullanildigi ile ilgili bir bilgi istenirse, 15001 ve 15100 numarali portlarin Knight Online’a ait oldugunu bildirebilirsiniz.
    444-1-444 Musteri huzmetleri

444-0375 Teknik destek

Yasadiginiz rahatsizliktan dolayi ozur diler, anlayis gosterdiginiz icin tesekkur ederiz.
    Knight Online Ekibi

Bunun linki :http://forum.tr.knightonlineworld.com//index.php?showtopic=27929&pid=152676&st=0&#entry152676

ayrıca resmi sitenin kendisinde de bi haber mevcut ama linkinde sorun var, sabah düzelir heralde.

Bu sorunun tamamen TTNET ile kaynaklı oldugunu gösterir, ayrıca az önce 444 0 375 ile görüştüm serverların portları ile ilgili bir çalışmaları varmış sorun ondan oluyormuş (Yurtdışı Kabloları değil Server Portları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reis -- 20 Aralık 2008; 5:05:49 >

• eline saglık
  • eline sağlık
  • Güzel paylaşım teşekkürler.
  • Ben bu konu hakkında 444 0 375 aradım konuştum görevli portları kontrol etti ve tüm portlarınız açık dedi.Bölgesel yada genel bir sorunda yokmuş.Oda topu KO ya attı.

Benim merak ettiğim KO harici başka bir oyunda sorun yaşayan varmı? Yada internette başka herhangi bir sitede yada downloadda?

Sadece türklerin dc yemeside ilginç.Hemde tüm türkler aynı anda tüm serverlarda.Oyunla alakalı olsa neden sadece türkler? Telekomla alakalı gibi geliyor bana ama nedir belli değil.Yurtdışı çıkışlarındaki sorunda halledilmiş öyle söyledi.Bakalım ne kadar böyle devam edecek...
  • Ko dışında internetim çok iyi ve hızlı
  • sorun halledildimi bilmem ama saat 11 den beri o1 deyim ne lag var nede dc sorun yasamadım hiç ama simdi böle yazdım die lag dc baslar kesin
  • eline sağlık
  • Tesekkürler ..
  • arkadaslar birisi soylermi acaba ttnet harici kullanan arkadaslarda dc yiyormu??

bide acaba dc nin bu haberle ilgisi olabilirmi ??
    http://www.ntvmsnbc.com/news/469661.asp
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClassRouGe

Ko dışında internetim çok iyi ve hızlı

Evet genelde öyle ama yabancı bir siteden download yapmaya kalktığında zaman zaman çok düşüyo download ve dediğim gibi Server Portları yüzünden bağlantı kopmalarının meydana geldiğini açık açık söyledi,
    diğer konuşmalarımızdan bazıları:

ben: peki ne zaman düzelcek?
    TTNET: bilgimiz yok
    ben: iyi de bütün insanlar sizi arıyo arayıp soracağımız başka bir yer varmı orayı arayalım?
    TTENT: hayır başka bi yerden bilgi alamazsınız bize ulaşmanız lazım.
    ben: ama sizde bilmiyorsunuz aynı kurum değilmisiniz nasıl bilginiz yok?
    TTNET: çalışmalarımız devam ediyor şu anda
    ben: nerden biliyorsunuz hani bilginiz yoktu ?
    TTNET: (kızmaya başladığı belli) ne zaman biter onu bilemiyoruz.
    ben: yurtdışı bağlantılarında sorun var sadece yine kablo kopukluğu yada bi güncellem mi var kablolarda?
    TTNET: hayır Serverlarımızda PORT ile ilgili güncelleme var zaman zaman bağlantı kopmaları maalesef olmaktadır. Amam kesinlikle kablolarda bi sorun yoktur.
    ben: peki oldu canım sağol...

• arkadaşlar bende aradım bi bayan çıktı oynadığınız oyun yurt dışıyla ilgilimi dedi direk bende evet dedim Dedi yurt dışı kaynaklarımızda bir sorun var ve çalışmalarımız devam ediyo dedi Bende sağolun dedim ne zaman bitecek bir bilginiz varmı diyorum hayır diyo allamm yaaaaa öfff
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeeP_CHiLD

arkadaslar birisi soylermi acaba ttnet harici kullanan arkadaslarda dc yiyormu??

bide acaba dc nin bu haberle ilgisi olabilirmi ??
    http://www.ntvmsnbc.com/news/469661.asp

Alıntı:
    Konuyla ilgili servis sağlayıcılardan biri olan Fransız Telekom şirketinden yapılan açıklamada, kablo arızasının Sicilya ile Tunus arasındaki bölgede meydana geldiği belirtildi.

Sicilya ile Tunus'un bizim bağlantılara uzak oldugunu düşünüyorum.

• bence bu konu biraz ustte dursun.. ilk mesajda bilgileri yogun sekilde kullanırsak belkide(küçük bi ihtimal olsada) ttnet in işlerini biraz daha hızlandırabiliriz..
  • server yine gitti bu sefer gelmedi sorun ne zaman gidicek bilgisi olan varmı 1 haftadır deliricem arkadaşlar of
  • şu an komple kopmuş bir durumda
  • bugun server in masallahi var.. dun aksam tamamen gitmisti.. sanırım problemi cozduler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeresMa -- 21 Aralık 2008; 21:26:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.