Şimdi Ara

Knight oynayan varmı diyenler için çektim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden bu dediğin olay oluyordu. Yaklaşık bir sene önce bu numaralar engellendi sadece Rusya numaraları engellenmedi hala işlem yapılabiliyor diye hatırlıyorum bilgine dostum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim zamanımızda son lwl 70 idi. İlk 70 olan cicick vardı edenada kulakları çınlasın. O 60 olduğunda Novanın sesi bile fenaydı :)

Sonra 80 geldi. Onu da çift slot raven kasardık üstü kestikten sonra giant çekerdik birde. Hey gidi günler. İlk party 2000 heal bastıklarında ekran kasmıştı sabah 7 gece 1 işsiz gibi başında exp kasıcaz diye uğraşırdık o yaz sıcağında.

Güzel günlerdi. Şimdi de bir bakayım dicektim de yazılanları okuyunca vazgeçtim
  • Merak ediyorum benim kadar emeğinin karşılığını alan varmı acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2006 mıydı yalan olmasın hatırlamıyorum 3 bin tl ye satmıştım. Allah bereket versin
  • bu oyun artık oynayacaksan pk sver oynaycaksın gerisini gözüne parmaklarına yazık
  • Sadece pk nasıl oynuyorsun. Adresi farklı mı acaba ?
  • Bana onay için tel lazım ya. Parayla acmak istemiyorum yok mu bi yolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G A N D A L F

Bana onay için tel lazım ya. Parayla acmak istemiyorum yok mu bi yolu

Sosyal Medya Mobil onay için Avrupa Numaralar:www.avrupasimkart.com
  • An itibari ile eski arkadaşlarla buluşup tekrardan kasmaya başladık. Ama gece 10 dan 12 1 e kadar öyle eskisi gibi sabah 7 gece 2 fc değil :)

Zaten kops filan yasal olmuş. Trade açacaz para istiyor. her şey para olmuş ama o nova sesi yokmu valla 12 yıl aradan sonra özlemişim
  • Hangi server hocam bende akşamları rosetta da mage kasmaya başladım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Her slot farmer dolu

• Her server da farmer dolu. Pk çıkmaya kalksan milyarlar harcaman lazım ki zevk alasın. Ayrıca ben gibi eski oyuncuların bilmediği krowaz utc itemleri olmayan server yok. Demem o ki ne para ne zaman harcamaya deymiyor. Denedim biraz ama yok yine sarmadı.

• Diez deyiz biz hocam. 2 haftada 62 yaptık. 1 2 saat oynamayla. Bir arkadaşla tanıştık. Yeni çar açtırdı 4 saate 60 yaptı çarı. Adam tam bir king
  • Tek başına dolaşıyorsun pek bir anlamı kalmıyor. Biz eski 4 arkadaş buluştuk muhabbetine açtık. Ts de kurarız yakında ondan sonra bizden keyiflisi yok
  • Diez eski serverim hala her gün girerim mubabbete. YouAreMyCure klanım:) nickiniz ney girersem uğrarım kasarim da yardımcı olurum.

• Biz edenada oynardık. rolad çarın adı ulaşırsanız o bana ulaşır :)
  • eğer iyi bi ekibin ve bütçen varsa oynanır.yoksa 2 pc ile para kasmaya devam :)
  • Parası olana güzel .. Emek için toplu girmek lazım
  • Çok doğru söylemişsin hocam

• Kardeşim oyunu kötülemeyin oyuna eğer 3000 lira yatırıp düzgün bir clanda olursan merak etme gelirde getirir o çar sana yılda 10.000 lira kafadan
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.