Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.367
Cevap
39
Favori
235.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1132
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TearsForFears (117 mesaj) Antares (110 mesaj) Paetzold (101 mesaj) BekirTemel (100 mesaj) adjustik (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (706 mesaj) Mobil (1168 mesaj) Tablet (207 mesaj) Mini (228 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    3317 Mesaj

Kesinlikle kardeşim. Forumda eski konudaki resmi buldum, yarın hdd'yi kurcalayacağım. Güzel zamanlardı :)

|
    |
    FieSTaA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Kardeşim

2 yil oldu di mi rahat
  • Binbaşı
    1904 Mesaj
    Konu hortlamış. Steamko iyidi hoştu, hergün sabah 8 de cypherda mesai başlıyordu imzamdaki sistem dahil birçok şeyi ona borçluyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emekli Yönetici
    3317 Mesaj

Valla oldu olacak kardeşim, bu oyun bırakılmıyor sadece ara veriliyor
    |
    |
    RevidaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3972 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Valla oldu olacak kardeşim, bu oyun bırakılmıyor sadece ara veriliyor

gene mi basladin?
    |
    |
  • Yarbay
    14746 Mesaj
    Ben de şöyle bir bakınayım diye başlamak istedim, oyunu indirdim vesaire her neyse. Şimdi giriş yapmak istiyorum sunucu ekranına kadar geliyor. Connect'e basıyorum öylece kalıyor. Hiç bir şekilde tıklamamışım gibi. Var mıdır bilen eden?
  • Binbaşı
    1621 Mesaj
    Bu saatten sonra Knight a başlamak yerine yeni trend Black Desert Online a başlamak daha mantıklı gibi duruyor.
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    Bu oyun hiçbir şekilde bırakilmiyor malesef Gencliğimizin efsanesi öyle yada böyle insan oynuyor. Cs, Pubg falan atiyorum ama bu oyunuda oynuyorum. Pk falan atmasamda Bdw, Chaos pazar item basma derken insan zaman geçiriyor yine. Sirf eski günlerin hatrina.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    551 Mesaj

Black desert trend olmadı bile okadar streamerla anlaştılar hepsi bi kaç gun para için girdi saldı. Çok zor bi oyun arkadaşlarım oynuyor gunde 20 saat uyumadan oynayan var hala zorlanıyorlar gorevler exp kasmak felan baya uğraştırıyor oynanacak gibi değil.
    |
    |
    Arph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3961 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arph

Bu saatten sonra Knight a başlamak yerine yeni trend Black Desert Online a başlamak daha mantıklı gibi duruyor.

çöp
    |
    |
  • Yarbay
    3961 Mesaj

hak etmişsin banı kardeşim, adamların yaptığı ayrımcılıktan dünyanın en kötü firması olmasına kadar söyleyeceğin her şeye sonuna kadar katılırım ama sen gidip vpn ile peru kodu kullanırsan onlarda kapatır beğenmiyorsan oynama der
    |
    |
    Quirah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Bu gece exp train event var oynayan varsa kaçırmasın...
    |
    |
  • Binbaşı
    1959 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

Ben de şöyle bir bakınayım diye başlamak istedim, oyunu indirdim vesaire her neyse. Şimdi giriş yapmak istiyorum sunucu ekranına kadar geliyor. Connect'e basıyorum öylece kalıyor. Hiç bir şekilde tıklamamışım gibi. Var mıdır bilen eden?

Aynı sorun bende de vardı. Oyunu Yerel disk C’drn yani işletim sisteminin yüklü olduğu yerden başka bir alana yüklemiştim. Çıldırtmıştı. Sonra C ye yğklrmiştim ve açılmıştı. Tesadüfen bulmuştum bu çözümü

|
    |
  • Yarbay
    5424 Mesaj
    Konu 2 senelik olmuş zaman nasil geciyor.

|
    |
  • Yarbay
    4333 Mesaj
    steam a gelince çok şey hayal etmiştik ama olmadı.
  • Yarbay
    28002 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

steam a gelince çok şey hayal etmiştik ama olmadı.

Meğer bir başka kazıkçı dükkanıymış orası da. Daha ilk günden premiumlara zam yaptılar oysaki biz kuru düşürürler Steam oyuncu dostudur demiştik. İlk saatlerde oyunun ne olacağı belli olmuştu.
  • Binbaşı
    1055 Mesaj
    beni eski ekibimden arkadaşlar priest oynadığımdan gel demişlerdi. tek yaptığım girdim steame yayıncı ismine baktım ve çıktım başka bir şeye bakmama bile gerek kalmadı.
    |
    |
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    aga yeni server yok mu ufukta başlıcağız bekliyoruz valla sıkıldım :)
    |
    |
  • Yarbay
    14303 Mesaj

Oyun içi alımlar maalesef güncel kurdan satılıyor. Yada yapımcının belirlediği herhangi bir kur. Steam'in buna yapabileceği bir şey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Merhaba 83 level Human Warrior veya Rogue hesaplı char arıyorum özelden yazarsanız sevinirim.
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.