Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.367
Cevap
39
Favori
235.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1132
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TearsForFears (117 mesaj) Antares (110 mesaj) Paetzold (101 mesaj) BekirTemel (100 mesaj) adjustik (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (706 mesaj) Mobil (1168 mesaj) Tablet (207 mesaj) Mini (228 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    5371 Mesaj
    71 kasıp bırakmışdım sıkılmışdım üstünde reb cihitin set raptor old roc old pe vs vs vardı hiçbiri yok sw tek düşürmüşler bide ya çalındı yada silindi nasıl iş bu steam nasıl bu oyunu barındırıyor şaşırtıcı
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

71 kasıp bırakmışdım sıkılmışdım üstünde reb cihitin set raptor old roc old pe vs vs vardı hiçbiri yok sw tek düşürmüşler bide ya çalındı yada silindi nasıl iş bu steam nasıl bu oyunu barındırıyor şaşırtıcı

Uzun zamandır girmiyorsan serverlar birleşti hocam.. O sıra silinmiş olabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2492 Mesaj
    Bu SteamKo falan değil! Bildiğin oyuncu soymaya kadar eli uzanan sahtekar NTTGame' in Knight Online oyunu .

16 LvL' e kadar kastım ama Maradonda satılık 83 %60 karakterler ve Rebirtler görünce Alt + F4 çektim. Sıfırdan yapılanmaya giden bir serverda 2 ay içinde 83 +1 Rebirt karakter olmaz. Bırak 83 karakteri, eskiden sınır 70' e kasmak 3-5 ay sürüyordu.

+8 / +9 lar havalarda geziyor yine! Eğer bu yapılanmanın içinde NTTGame varsa ben ve benim gibi birçok eski Knight oyuncusu tekrar bu sahtekarlık zincirine katılmayacaktır. Lan zaten NTTGame' in tekelinde diye bıraktık, alayımızı soyup soğana çevirdiler ve birde şimdi Steam altında iş gören NTTGame' e mi soyulalım .

Eğer Steam kaliteli bir Knight Online ortamı yaratmak istiyorsa BF zamanına dönsün ve şuan mevcut olan saçmalıkları temizlesin ...

• Yarbay
    6000 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Bu SteamKo falan değil! Bildiğin oyuncu soymaya kadar eli uzanan sahtekar NTTGame' in Knight Online oyunu .

16 LvL' e kadar kastım ama Maradonda satılık 83 %60 karakterler ve Rebirtler görünce Alt + F4 çektim. Sıfırdan yapılanmaya giden bir serverda 2 ay içinde 83 +1 Rebirt karakter olmaz. Bırak 83 karakteri, eskiden sınır 70' e kasmak 3-5 ay sürüyordu.

+8 / +9 lar havalarda geziyor yine! Eğer bu yapılanmanın içinde NTTGame varsa ben ve benim gibi birçok eski Knight oyuncusu tekrar bu sahtekarlık zincirine katılmayacaktır. Lan zaten NTTGame' in tekelinde diye bıraktık, alayımızı soyup soğana çevirdiler ve birde şimdi Steam altında iş gören NTTGame' e mi soyulalım .

Eğer Steam kaliteli bir Knight Online ortamı yaratmak istiyorsa BF zamanına dönsün ve şuan mevcut olan saçmalıkları temizlesin ...

Öyle bir şey olmayacak şimdi nasıl NTT'ye sövülüyorsa K2 ve Gamersfirst zamanı da aynı şeyler deniyordu. Hatta NTT geldiğinde millet sevinmişti falan KO artık offical svlerde oynanmaz, eğlenmek istiyorsanız verin 30 40 lira aylık, pvplerde oynayın kapanınca bırakın gidin. Yoksa sinir hastası olursunuz steam, usko falan

• Yarbay
    3378 Mesaj
    Steamko cypherda yüzükte karus warrior satıyorum 83 level. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Öyle bir şey olmayacak şimdi nasıl NTT'ye sövülüyorsa K2 ve Gamersfirst zamanı da aynı şeyler deniyordu. Hatta NTT geldiğinde millet sevinmişti falan KO artık offical svlerde oynanmaz, eğlenmek istiyorsanız verin 30 40 lira aylık, pvplerde oynayın kapanınca bırakın gidin. Yoksa sinir hastası olursunuz steam, usko falan

Ben K2 zamanında da, GameFirst zamanında da oynadım bu oyunu, ne yazık ki gençliğimin en güzel zamanları bu gereksiz oyun karşında geçti. Hatırlamadığım kadar çok 83 karakterim oldu ki birçoğunu da DH platformu üzerinde satmıştım.

Lakin NTTGame içten dışa berbat bir firma. 2014' de dizdiğim ve üzerinde ortalama 5.000 TL item olan karakterimi göstere göstere NTTGame' in içinden birileri indirdi. Aslında oyunu bırakacaktım ve bu karakter benim için jübile karakteriydi. Itemları geri vermemek için çevirdikleri oyunları anlatmaya zaman yetmez ama en basit örneği karakter rollback listesinde olmaya hak kazanmadan 15 dakika önce soyuldu. OTP, item kitleme, premium v.s hikaye oldu. OTP' yi falanda geçtim ben, kilitli itemları Bronze Premium olan karakterden söküp alabilecek bir hacker varsa elini öperim. Zira bu organize soygunda sadece benim karakterim değil, server' daki tüm yüklü karakterleri indirdiler ve dakikalar yüzünden rollback' den mahrum ettiler. Çinliler yapmadı bu Türk firmanın yaptığını 10-12 senelik Knight oyunculuğum boyunca!

Şimdi KO eğer tamamen Steam tekelinde olursa oynarım ama bu gün gördüm ki yine NTT çatısında bir yapılanma mevcut ve Allah' a yakın bana uzak olsun ...
    |
    |

• Yarbay
    5420 Mesaj
    Steamda paralar kazanildi pazar öldü çoktan patladi burasi
    |
    |
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    SteamKO da ekip yok mudur ? yeni dondum yoksa hic ugrasmayacagim para calan vermeyelim bosa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    687 Mesaj
    İlk çıktığında konu, ortam efsaneydi. Şimdi wefad olmuş...

|
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    cypherda donanımhaberden insan var mı?
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    Nerden nereye be..

|
    |
  • Binbaşı
    1642 Mesaj
    Steam'de start'a basınca oyun açılmadan kapanıyor.

**Dosya doğrulama yaptığımda sürekli 600 küsür dosyada hata olduğunu yazıp 500mb indirmeye çalışıyor. Çözümü olan varmı? Windows 10
    |
    |
  • Yarbay
    10141 Mesaj
    Vay be ne hayallerle gecenin köründe Steam sunucularının açılmasını beklemiştik. İlk birkaç gün dönen üçkağıdı anlamayıp gerçekten keyif almıştım ama.
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheDako

cypherda donanımhaberden insan var mı?

Biraz hortlatmak oldu ama ben varım :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    steamko açıldığında ilk 1 ay oynamıştım daha sonra yoğun olduğumdan bırakmak zorunda kalmıştım. şimdi finaller bitiyor tekrar boşa çıkıyorum, öneriyor musunuz ortam nasıl şuan da ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakepeople16 -- 7 Haziran 2017; 0:44:42 >
  • Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wakepeople16

steamko açıldığında ilk 1 ay oynamıştım daha sonra yoğun olduğumdan bırakmak zorunda kalmıştım. şimdi finaller bitiyor tekrar boşa çıkıyorum, öneriyor musunuz ortam nasıl şuan da ?

Aslında oyuna ne açıdan baktığına bağlı.He para veririm sıkıntı olmaz dersen başla.Her türlü itemi bulabilirsin.Ama oyundan zevk almak level kasmak istersen görevleri yaparsın tüm KO haritasını dolaşırsın.Bana sorarsan başlanabilir.Bende oynuyorum şuanda 59 lvl assas cypher'da.Ardream da takılıcam da item yapmam lazım oyuna da para yatırasım yok :D
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WhoFedSUB

quote:

Aslında oyuna ne açıdan baktığına bağlı.He para veririm sıkıntı olmaz dersen başla.Her türlü itemi bulabilirsin.Ama oyundan zevk almak level kasmak istersen görevleri yaparsın tüm KO haritasını dolaşırsın.Bana sorarsan başlanabilir.Bende oynuyorum şuanda 59 lvl assas cypher'da.Ardream da takılıcam da item yapmam lazım oyuna da para yatırasım yok :D

hocam benim olayım tamamen level kasıp, görev yapmak olur büyük ihtimalle çünkü kendimi pek bağlamak istemiyorum para veripte. bu genie filan çok yaygın mı acaba, bir ara geniesiz partiye almama olayı vardı ve sıkıntı idi.

edit : birde şunu sorayım genie almak istesek ne kadar tutuyor günlük eğer genie hala yaygınsa ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wakepeople16 -- 7 Haziran 2017; 13:33:43 >

• Teğmen
    130 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

hocam benim olayım tamamen level kasıp, görev yapmak olur büyük ihtimalle çünkü kendimi pek bağlamak istemiyorum para veripte. bu genie filan çok yaygın mı acaba, bir ara geniesiz partiye almama olayı vardı ve sıkıntı idi.

edit : birde şunu sorayım genie almak istesek ne kadar tutuyor günlük eğer genie hala yaygınsa ?

Genie hala yaygın repair hammer ile birlikte 500 coin filan yapıyor steamko da ama ben çok ihtiyaç duymuyorum partiye gerek bile kalmıyor oyundaki görevler takır takır level atlatıyor.59 levelim daha 4 tane görevim var mob kesme görevi her biri 35m exp veriyor o yüzden level kasmak çok kolay.Ve hani parti de görmedim hiç slotlarda millet genelde tek takılıyor

• Teğmen
    116 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Genie hala yaygın repair hammer ile birlikte 500 coin filan yapıyor steamko da ama ben çok ihtiyaç duymuyorum partiye gerek bile kalmıyor oyundaki görevler takır takır level atlatıyor.59 levelim daha 4 tane görevim var mob kesme görevi her biri 35m exp veriyor o yüzden level kasmak çok kolay.Ve hani parti de görmedim hiç slotlarda millet genelde tek takılıyor

Saatlerce süren exp partileri olmadan oyunun zevki çıkar mı ya

|
    |

• Teğmen
    172 Mesaj
    Bu oyunu hala oynayan var mı ya

|
    |
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.