Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

sigarayı bırakıp başlamak ne kadar mantıksızsa ko başlamakta o kadar mantıksızdır, şu zamana kadar gördüğüm en çöp oyun hiçbir zaman kendini geliştirmiyor, twitchde videolarına bakıyorum yıllardır aynı, gelen yenilikler oto pet, saçma sapan kanatlar daha da kötüye götürmüş, oynucaksanda oyna tabi ama ya devamlı farm yapıp jr ft girip para kasacan ya da tl yatırırsın

O kadar şahane cevaplamışsın ki dostum üzerine başka şöylenecek bir şey yok. Bende vakti zamanında oynamıştım arkadaş çevresi falan derken yıllar yıllar geçti ama bir oyun üzerine hiçmi birşeyler katmaz, bakıyorumda sanırım hala aynı gram gelişme yok. Ne koxpu biter ne bugu ne hilesi ne hurdası, ve hala yeni server beklentileri, yeni umutlar, yeni hayaller.. Bu bir kısır döngü gibi yazık yani şu oyun tamamen vakit kaybı. İllede mmorpg isteyen varsa babalar gibi wow var, gidin oynayın. Gerçi o da artık eski tadında değil ama türünün ayakta kalmaya çalışan son ve en iyi örneği, bakalım nereye kadar dayanacak göreceğiz...
  • baristanblue kullanıcısına yanıt
    Wow eskisi gibi degilmi :) legion puanlarina bakmanizi oneririm legion ne diyebilirsiniz wow oynayip eskisi gibi degil yorumunuzdan belli ama bari oynamadiniz arastirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Wow eskisi gibi degilmi :) legion puanlarina bakmanizi oneririm legion ne diyebilirsiniz wow oynayip eskisi gibi degil yorumunuzdan belli ama bari oynamadiniz arastirin.

Benim oynadığım 2011-2012 cata zamanıydı, (pandaria zamanı hiç oynamadım, draenor dönemi oynadım sonra tekrar bıraktım ve en son legion paketini çok kısa oynadım 1, 1,5 ay falan) o zamanla kıyasladım kendimce. Ya arkadaş ne kullanıyorsunuz anlamadım ki eskiden olsa lsd falan derdim. Ben burada ko'yu yerdim, wow'a da sadece eski tadında değil dedim ve tavsiye bile ettim. Ve son olarak önceki yorumumdan bunları çıkardığına göre sanırım senin beyin ölümü çoktan gerçekleşmiş...
  • Perşembe günü USKO'da Akara ve Manes adında 2 sunucu açılıyor. UTC, Krowaz, special monster staf filan yok.

- Under The Castle, Krowaz, Bifrost, Draki’s Tower ve Ronark Land Base haritaları kapatıldı.
    - Felankor, Cruel, Enigma, Havoc, Hellfire yaratıkları Ronark Land’den kaldırıldı.
    - Dragon Box, Special Monster Staff, Dragons Scale eşyaları satın alınamayacak.
    - Dark Knight silahları Akara ve Manes’te yer almayacak.
    - NPC [White Shadow] Ronark Land’den kaldırıldı.
    - NPC [Mercenary Officer] ve [Mysterious] Narki Moradon’dan kaldırıldı.
    - NPC [Revers Knight] Hill ve Lily Eslant’tan kaldırıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 16 Ocak 2017; 20:1:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logistics

Bir nesil başında çürüdü..

Kardeşim bu oyun uğruna bir sene üniversiteye uğramamış. 7 senede zor bitirdi. Ben biraz oynadım; baktım çok fazla oynamanı gerektiren bir oyun ve hemen sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

Wow burning crusade ile yükselmiş wrath of the lich king ile zirve yapıp cata ile ani bir düşüş yaşamış daha sonra mop ile toparlamaya çalışıp işleri iyice batırmış bir oyundur.

• arkadaşlar maneste bir donanımhaber clanı kursak mı acaba?
  • uAslAnkara kullanıcısına yanıt
    Yenimi açıldı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Yenimi açıldı hocam

Persembe geliyor uskoya

• Ah ahh yeni sunucularla oyuna ne hayallerle başlayıp yine oyunun hilelerinden ve p2w olmasından ötürü bırakacak bir sürü kişi var :)
  • Oyunda soru mu var? start gelmiyor
  • Bende giremiyorum. Patch gece olucaktı ama hala devam ediyor sanırım
  • Steamko'ya Koreko özellikleri geliyormuş sanirim.
  • 71 kasıp bırakmışdım sıkılmışdım üstünde reb cihitin set raptor old roc old pe vs vs vardı hiçbiri yok sw tek düşürmüşler bide ya çalındı yada silindi nasıl iş bu steam nasıl bu oyunu barındırıyor şaşırtıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

71 kasıp bırakmışdım sıkılmışdım üstünde reb cihitin set raptor old roc old pe vs vs vardı hiçbiri yok sw tek düşürmüşler bide ya çalındı yada silindi nasıl iş bu steam nasıl bu oyunu barındırıyor şaşırtıcı

Uzun zamandır girmiyorsan serverlar birleşti hocam.. O sıra silinmiş olabilir.
  • Bu SteamKo falan değil! Bildiğin oyuncu soymaya kadar eli uzanan sahtekar NTTGame' in Knight Online oyunu .

16 LvL' e kadar kastım ama Maradonda satılık 83 %60 karakterler ve Rebirtler görünce Alt + F4 çektim. Sıfırdan yapılanmaya giden bir serverda 2 ay içinde 83 +1 Rebirt karakter olmaz. Bırak 83 karakteri, eskiden sınır 70' e kasmak 3-5 ay sürüyordu.

+8 / +9 lar havalarda geziyor yine! Eğer bu yapılanmanın içinde NTTGame varsa ben ve benim gibi birçok eski Knight oyuncusu tekrar bu sahtekarlık zincirine katılmayacaktır. Lan zaten NTTGame' in tekelinde diye bıraktık, alayımızı soyup soğana çevirdiler ve birde şimdi Steam altında iş gören NTTGame' e mi soyulalım .

Eğer Steam kaliteli bir Knight Online ortamı yaratmak istiyorsa BF zamanına dönsün ve şuan mevcut olan saçmalıkları temizlesin ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Bu SteamKo falan değil! Bildiğin oyuncu soymaya kadar eli uzanan sahtekar NTTGame' in Knight Online oyunu .

16 LvL' e kadar kastım ama Maradonda satılık 83 %60 karakterler ve Rebirtler görünce Alt + F4 çektim. Sıfırdan yapılanmaya giden bir serverda 2 ay içinde 83 +1 Rebirt karakter olmaz. Bırak 83 karakteri, eskiden sınır 70' e kasmak 3-5 ay sürüyordu.

+8 / +9 lar havalarda geziyor yine! Eğer bu yapılanmanın içinde NTTGame varsa ben ve benim gibi birçok eski Knight oyuncusu tekrar bu sahtekarlık zincirine katılmayacaktır. Lan zaten NTTGame' in tekelinde diye bıraktık, alayımızı soyup soğana çevirdiler ve birde şimdi Steam altında iş gören NTTGame' e mi soyulalım .

Eğer Steam kaliteli bir Knight Online ortamı yaratmak istiyorsa BF zamanına dönsün ve şuan mevcut olan saçmalıkları temizlesin ...

Öyle bir şey olmayacak şimdi nasıl NTT'ye sövülüyorsa K2 ve Gamersfirst zamanı da aynı şeyler deniyordu. Hatta NTT geldiğinde millet sevinmişti falan KO artık offical svlerde oynanmaz, eğlenmek istiyorsanız verin 30 40 lira aylık, pvplerde oynayın kapanınca bırakın gidin. Yoksa sinir hastası olursunuz steam, usko falan
  • Steamko cypherda yüzükte karus warrior satıyorum 83 level. İlgilenen arkadaşlar PM atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: ToTeM

Bu SteamKo falan değil! Bildiğin oyuncu soymaya kadar eli uzanan sahtekar NTTGame' in Knight Online oyunu .

Öyle bir şey olmayacak şimdi nasıl NTT'ye sövülüyorsa K2 ve Gamersfirst zamanı da aynı şeyler deniyordu. Hatta NTT geldiğinde millet sevinmişti falan KO artık offical svlerde oynanmaz, eğlenmek istiyorsanız verin 30 40 lira aylık, pvplerde oynayın kapanınca bırakın gidin. Yoksa sinir hastası olursunuz steam, usko falan

Ben K2 zamanında da, GameFirst zamanında da oynadım bu oyunu, ne yazık ki gençliğimin en güzel zamanları bu gereksiz oyun karşında geçti. Hatırlamadığım kadar çok 83 karakterim oldu ki birçoğunu da DH platformu üzerinde satmıştım.

Lakin NTTGame içten dışa berbat bir firma. 2014' de dizdiğim ve üzerinde ortalama 5.000 TL item olan karakterimi göstere göstere NTTGame' in içinden birileri indirdi. Aslında oyunu bırakacaktım ve bu karakter benim için jübile karakteriydi. Itemları geri vermemek için çevirdikleri oyunları anlatmaya zaman yetmez ama en basit örneği karakter rollback listesinde olmaya hak kazanmadan 15 dakika önce soyuldu. OTP, item kitleme, premium v.s hikaye oldu. OTP' yi falanda geçtim ben, kilitli itemları Bronze Premium olan karakterden söküp alabilecek bir hacker varsa elini öperim. Zira bu organize soygunda sadece benim karakterim değil, server' daki tüm yüklü karakterleri indirdiler ve dakikalar yüzünden rollback' den mahrum ettiler. Çinliler yapmadı bu Türk firmanın yaptığını 10-12 senelik Knight oyunculuğum boyunca!

Şimdi KO eğer tamamen Steam tekelinde olursa oynarım ama bu gün gördüm ki yine NTT çatısında bir yapılanma mevcut ve Allah' a yakın bana uzak olsun ...
  • Steamda paralar kazanildi pazar öldü çoktan patladi burasi
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.