Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GB satan varmi ki? Oha ya ne ara, burda da mi :) ozelden at, bi bakim fiyatlara. en azindan 60 veya 65 mage kasar birakirim, maksat anilarim yatissin.
  • şuan güncel oyuncu sayısı kaç bilen var mı arkadaşlar?
  • oculomotor nerve O kullanıcısına yanıt
    Genelde 3k civarı seyrediyor SteamKo oyuncu sayısı. Ben usko olympiada char açtım geçtiğimiz haftadan itibaren oynuyorum usko hala gayet güzel. oyuna geri dönmeyi düşünenlere de usko olympia serverını tavsiye ederim. Yeni server beklemeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bu red chicken nedir nasıl kırdırcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksk2000

arkadaslar bu red chicken nedir nasıl kırdırcaz

yumrukla vur,içidenden event itemleri çıkıyor,örn 1 saat +%20 extra exp,extra can vs vs vs.... bunun gibi şeyler veten potlar cıkıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Genelde 3k civarı seyrediyor SteamKo oyuncu sayısı. Ben usko olympiada char açtım geçtiğimiz haftadan itibaren oynuyorum usko hala gayet güzel. oyuna geri dönmeyi düşünenlere de usko olympia serverını tavsiye ederim. Yeni server beklemeye gerek yok.

ana baba günü:=) cz side çok güzelmiş herkes övüyor.
  • Bu konu hala yasiyor mu ntt guzel vurgun yapti
  • radef kullanıcısına yanıt
    Cz girmedim daha kasma aşamasındayım olympiada 70 oldum ama görev yapacak adam zor bulunuyor eslantta :(

• şu oyunu küçümlümden beri hep görüyorum bi alışıp başlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

şu oyunu küçümlümden beri hep görüyorum bi alışıp başlayamadım

dert etme çok çok geç kalmışsın zaten :D en geç 2007 yılında oynamak gerekiyordu bu laneti
  • Çok özlüyorum çok. Arada aklıma geliyor başlasam mı tekrar diyorum ama eski tadı alamayacağımı biliyorum.

• Steamko Pathos ta oynuyorum sw gayet hareketrli her daim cz de partiler var,olmpiyaya gidelerin çağu pathosa geri döndü.Çok sağlam olmayan bir parti ile bile czden zevk alınabiliyor.En son 2009 da oynadığım manesden hiç bir farkı yok benim için şuan.
  • bu çöp oyun oynanırmı ula o kadar güzel oyun varken steamda grafikler rezalet oynanış rezalet gidin war thunder oynayın ücretsiz steamda yorumları okuyorum ama yazamıyorum en son hayatta alacağım oyun bu
  • birşey sormak istiyorum ilk açılan server cypherdı galiba duruyormu hala yoksa başka bi serverla birleşme falan oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_17

şu oyunu küçümlümden beri hep görüyorum bi alışıp başlayamadım

uzak dur delirtiyi adamı Bagımlılık yaratıyor hastalık bu
  • Allah'ın belası oyun ya gençliğimizi çaldı
  • Beyler steamko ne durumda? koxp var mı ? oturup tekrar indirip başlamaya değer mi ? alıntılayan olursa sevinirim
  • Tauriel kullanıcısına yanıt
    sigarayı bırakıp başlamak ne kadar mantıksızsa ko başlamakta o kadar mantıksızdır, şu zamana kadar gördüğüm en çöp oyun hiçbir zaman kendini geliştirmiyor, twitchde videolarına bakıyorum yıllardır aynı, gelen yenilikler oto pet, saçma sapan kanatlar daha da kötüye götürmüş, oynucaksanda oyna tabi ama ya devamlı farm yapıp jr ft girip para kasacan ya da tl yatırırsın
  • hellsgaremde oynayan var mi?
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.