Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.367
Cevap
39
Favori
235.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 1132
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 31
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 10
  • Favoriye Eklediklerim 41
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TearsForFears (117 mesaj) Antares (110 mesaj) Paetzold (101 mesaj) BekirTemel (100 mesaj) adjustik (70 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (706 mesaj) Mobil (1168 mesaj) Tablet (207 mesaj) Mini (228 mesaj) Uygulama (31 mesaj)
  • @
9 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    15157 Mesaj

Açılsada oyuncu kalmadı 20k lardan 3k lara düştü oyuncu sayısı steamko da. Yeni server açılınca oyunu brıakan 2-3k boş kişi geri gelecek 3-5 ay sonra tekrar bırakacak. Kazanan yine gb cash satanlar ve nttgame olacak. Exp kasmasıda zevkli değilki oyunun herkes paralı bot kurup bırakıyor. Sene 2017 olacak kopun artık şu oyundan yahu
    |
    |
    sauce_2k kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2927 Mesaj
    Hey gidi hey . Oyunda premium denilen şey yokken arese gircez diye yarım saat uğraşırdık . Dc olunca çıldırırdık . 80 lv sonrası gelen şeylerle oyunun içine etmişlerdi bende charı satmıştım . Hep tekrar başlayayım diyorum ama içimden gelmiyor .Hey gidi heey
    |
    |
  • Yarbay
    4537 Mesaj
    o değilde cypherda oynuyan varsa ardream kalabalık mı bide ban durumları nasıl hala banlıyorlar mı tak diye
  • Binbaşı
    1546 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

o değilde cypherda oynuyan varsa ardream kalabalık mı bide ban durumları nasıl hala banlıyorlar mı tak diye

Andream hiç girmedim durumunu bilmiyorum ama çok iyi banlıyorlar hocam seri şekilde.
    |
    |
  • Yarbay
    13463 Mesaj
    Eski oyunları sırf özlediğinizden oynamak istediğinizi biliyorum, eski anılar canlanıyor kafanızda ama time to let it go beyler. Gerçeğe bakma zamanı artık, bitti işte zorlamayın. Herkesin parası kendinedir benim haddime değil ama yazık etmeyin. O parayla her akşam ziyafet çekseniz daha çok zevk alırısnız bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16390 Mesaj
    Gecen gun bir sebepten gaza gelip Steamde sanirim Cyper da mage actim kasiyorum :) Oyunu unutmusum cok garip oldum. Sizce bu gazla kassam mi? Ice Mage actim hemde :D
  • Emekli Yönetici
    3317 Mesaj

Kas üstat kas. Cz de koxp falan yok zaten, amaçta orada oynamak. Gb pahalı, bilgin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bölüm Yetkilisi
    16390 Mesaj

GB satan varmi ki? Oha ya ne ara, burda da mi :) ozelden at, bi bakim fiyatlara. en azindan 60 veya 65 mage kasar birakirim, maksat anilarim yatissin.
    |
    |
    Mustafa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şuan güncel oyuncu sayısı kaç bilen var mı arkadaşlar?
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

Genelde 3k civarı seyrediyor SteamKo oyuncu sayısı. Ben usko olympiada char açtım geçtiğimiz haftadan itibaren oynuyorum usko hala gayet güzel. oyuna geri dönmeyi düşünenlere de usko olympia serverını tavsiye ederim. Yeni server beklemeye gerek yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    oculomotor nerve kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    256 Mesaj
    arkadaslar bu red chicken nedir nasıl kırdırcaz
  • Binbaşı
    1253 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ksk2000

arkadaslar bu red chicken nedir nasıl kırdırcaz

yumrukla vur,içidenden event itemleri çıkıyor,örn 1 saat +%20 extra exp,extra can vs vs vs.... bunun gibi şeyler veten potlar cıkıyor..
    |
    |
  • Binbaşı
    1253 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sauce_2k

Genelde 3k civarı seyrediyor SteamKo oyuncu sayısı. Ben usko olympiada char açtım geçtiğimiz haftadan itibaren oynuyorum usko hala gayet güzel. oyuna geri dönmeyi düşünenlere de usko olympia serverını tavsiye ederim. Yeni server beklemeye gerek yok.

ana baba günü:=) cz side çok güzelmiş herkes övüyor.
  • Yarbay
    5433 Mesaj
    Bu konu hala yasiyor mu ntt guzel vurgun yapti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    775 Mesaj

Cz girmedim daha kasma aşamasındayım olympiada 70 oldum ama görev yapacak adam zor bulunuyor eslantta :(

|
    |
    radef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    şu oyunu küçümlümden beri hep görüyorum bi alışıp başlayamadım
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: berke_21

şu oyunu küçümlümden beri hep görüyorum bi alışıp başlayamadım

dert etme çok çok geç kalmışsın zaten :D en geç 2007 yılında oynamak gerekiyordu bu laneti
    |
    |
  • Yarbay
    2363 Mesaj
    Çok özlüyorum çok. Arada aklıma geliyor başlasam mı tekrar diyorum ama eski tadı alamayacağımı biliyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    764 Mesaj
    Steamko Pathos ta oynuyorum sw gayet hareketrli her daim cz de partiler var,olmpiyaya gidelerin çağu pathosa geri döndü.Çok sağlam olmayan bir parti ile bile czden zevk alınabiliyor.En son 2009 da oynadığım manesden hiç bir farkı yok benim için şuan.
    |
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.