Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

ban riski?

ban riski yok.
  • User yok oyunda. Zaten oyunun steam ve usko olarak bölünmesi büyük saçmalık. Olmayan useri 2'ye bölüyorlar.

Usersiz sunucuları birleştirmeleri ayrı bir trajedi
  • Yazın deli gibi oynanması gereken oyunda 4k online oyuncu kalmış. 20k lardan bu kadar aşağılara düştü.
  • oyun bitmiş resmen hiç user yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

User yok oyunda. Zaten oyunun steam ve usko olarak bölünmesi büyük saçmalık. Olmayan useri 2'ye bölüyorlar.

Usersiz sunucuları birleştirmeleri ayrı bir trajedi

Kaç server var şuan ?
  • Ben pathostayım kendi çapımda kasılıyorum. 61 level olabildim tek başıma görev vs oynayan varsa beraber takılabiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Char kasmak yerine 80 level char alsanız daha karlı çıkarsınız.Premium+Genie bot+Genie hammer+ Pre pot+elektrik parası alacağınız karakterden daha fazla para edecektir.

Cypher serverinde 80 level kasip oyunda Ntt game kafasına göre hareket etmesi sonucu oyunu bıraktım.Karakteri satmıştım.Ama dediğim gibi Ntt game oyuncuların istediklerini yapmıyor üstelik kendisi ne isterse onu yapıyor bu yüzden çok kaybı oluyor.

Yeni server açılsa bile para kazanmak için geriye başlarım paramı kazanır oyunu bırakırım artık bu oyun böyle oynanır arkadaşlar.
  • Beyler steam versiyonunda oyunun şu anki sürümüne nereden bakabilirim?
  • Yeni server gelmiş Türklere açık değil saçmalık
  • Okullarında başlamasıyla oyuncu sayısı baya azalmıştır. Şuan steamko da 3.3k online gösteriyor. 15-20k online sayısından 3k ya düştü. Steamko'nunda artık sonuna geliyorsunuz. Ben hiç oynamadım gerek p2w gerek hile yüzünden aynı tadı vermeyeceğini ve devamında oyuncu sayısının çok düşeceğini tahmin ediyordum haklıda çıkmışım. Twitch de yayınını yapan bile kalmadı.
  • Efsaneler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okulların baslamasiyla alakası yok eskiden nerdeyse milyonlarca insan oynardı okul yaz sezonu farketmeden

Kıssadan hisse ko bitti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Okullarında başlamasıyla oyuncu sayısı baya azalmıştır. Şuan steamko da 3.3k online gösteriyor. 15-20k online sayısından 3k ya düştü. Steamko'nunda artık sonuna geliyorsunuz. Ben hiç oynamadım gerek p2w gerek hile yüzünden aynı tadı vermeyeceğini ve devamında oyuncu sayısının çok düşeceğini tahmin ediyordum haklıda çıkmışım. Twitch de yayınını yapan bile kalmadı.

Steam zaten rezalet. Herkes usko oynuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Okulların baslamasiyla alakası yok eskiden nerdeyse milyonlarca insan oynardı okul yaz sezonu farketmeden

Kıssadan hisse ko bitti

aynen ya eskiden sırf ardreama girmek için okula gitmezdim sabah 9 civarı birinci sunucular dolardı 11'de falan 2, saat 14'den sonra hiçbir servera giremezdin doluluktan, arkadaşım steam pathos oynuyor bomboş her yer adam 2 günde görevle 59'a kastı oyun harbi bitmiş sıfır noktasında
  • Beyler Cyper da Kanat , Minerva Package falan kaldı satıp GB ye çevirmek istiyorum veya direk bynogame falan satabilir miyim ?

1 Ps4 oyunu eder sonuçta
  • Marttan beri girmemişim bi gireyim dedim xigenon kapanmış beramustayım şuan 2gb para varmış haberim yok
    Pek piyasa yapılacak durumda kalmamış sanırım satayım bari bunlarıda.
  • Neden sessizleşti buralar? Tam da Cypher'a döneyim diyordum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Neden sessizleşti buralar? Tam da Cypher'a döneyim diyordum

GB leri sattım ben de 3-4 item kaldı EP1 falan ama piyasa ne oldu bilemiyorum .

En son birleşme olmuştu .

Yine hayallerimizi yıktılar 1 sene bile sürmedi
  • 
Sayfa: önceki 255256257258259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.