Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5.362
Cevap
41
Favori
229.087
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]
Giriş
    2996 Mesaj
    bugün çok değişik bir şey oldu buy trina açmıştım aldıklarımı satabiliyorken başkasından 1 tane daha aldım adam sell pazarı kurdu öyle aldım ama o trinayı pazara koyamıyorum 30 gün yazıyor bunu nasıl düzeltebiliriz bilen başına gelen var mı ?
  • Yüzbaşı
    328 Mesaj

Değişik bir sey olmamis hocam hesabın güvenli hesap degilse pus ürünlerinde 30 gün beklemen gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juniormyw0rld -- 28 Şubat 2016; 23:15:19 >
    |
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 gündür aldığım trinaları nasıl satabiliyorum o zaman ?buy ile aldıklarımı satabiliyorum iyide kar yaptım ama bu pazar kuran kişiden aldığımı satamamam çok saçma bir durum
    |
    |
    Juniormyw0rld kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3163 Mesaj

aynen satıyor
    |
    |
    Cihandarr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vicdan bence burda önemli olan. Kimisi eliyle kasıyor ee o zaman haksız kazanç sağlamış oluyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam cevap için

|
    |
    Eren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SokemoN

Bugün biraz risk alayım dedim cypher'da ve sonuç.

bizde risk alıyoz +4e darkvane yakıyoruz onu napcaz valla +9 sharddan bile iyi item ne denirki wp

If you have real paradise for gangsters, see ya there
  • Yüzbaşı
    579 Mesaj
    Beyler ev arkadaşımla oynuyoruz . Pre almadık daha o yüzden birimiz normal giriyor , ben de vpn ayarladım onla giriyorum ilerde bi sıkını olmaz dimi

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

bizde risk alıyoz +4e darkvane yakıyoruz onu napcaz valla +9 sharddan bile iyi item ne denirki wp

Hayırlı olsun görünüşünü en sevdiğim 2 daggerdan birisi.Yanına takacaksın dark wane off süper olur.+9 sharddan iyi değil bu arada +8 sharddan iyi.+8 shard basmış gibi düşünürsek 1000 tl eder.

• Yarbay
    4472 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

quote:

Hayırlı olsun görünüşünü en sevdiğim 2 daggerdan birisi.Yanına takacaksın dark wane off süper olur.+9 sharddan iyi değil bu arada +8 sharddan iyi.+8 shard basmış gibi düşünürsek 1000 tl eder.

13 atack vs 8 dex 8 hp 16 fire cold light res + flame damage

kesinlikle +9 sharddan daha iyi
    |
    |

If you have real paradise for gangsters, see ya there

• Yüzbaşı
    398 Mesaj

Şimdi düzen şöyle işliyor (teoriktir) : oyun yapımcıları koxp sitelerinden prim alıyor, koxp satın alanlar karlarını katlamak veya banı geciktirmek için pustan alışveriş yapıyor, kasılan gbler sitelere satılıyor, siteler oyuna tekrar sokuyor. Yapımcılar gb satanlardan yine komisyon alıyor. Notice'de banlananlar 3-5 gün yani yeterince koxpla kasmış hesaplar oluyor, steam forum veya ticket yoluyla report edince yine banlanıyorlar değişen birşey olmuyor. (Tekrar ediyorum teoridir)

|
    |
    Galatas4ray kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    sacma sapan sorry unexpected hatası düzelmedi bende steam olmayan versiyonu yükledim ordan devam ediyorum Ares'deyim premium falan yok yalnız drop rateler falan steame göre daha yüksek sanki oynanış falan her açıdan daha rahat ve eskisi kadar koxpcu falan göremedim normal Knight'da. Sıkıntı yaşayan varsa uğraşmasın steam falan normaline geçsin tavsiye ederim.
    Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000
  • Yarbay
    3192 Mesaj

Premium varken cyphere girmek için bu kadar sıra beklerken, czde adım atacak yer yokken steam bırakılırmı hiç dostum.

|
    |
    freedomfighter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bynogame veya oyunfor bakabilirsin.
    |
    |
    MarcusAntonius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Qrt_

Premium varken cyphere girmek için bu kadar sıra beklerken, czde adım atacak yer yokken steam bırakılırmı hiç dostum.

2-3 kere premiumsuz girdim problem yaşamadım 10-15 sıra gösteriyor girerken ama en fazla 2-3 dakka sonra giriyor servera. bilmiyorum eskiden oynuyodum çok kötüydü heryer duvarın icinden ok atan roguelerle doluydu şuan ben çok beğendim hani tek secenek steamdeki diye düsünmesin arkadaslar diye söyledim normalini yükledim oynuyorum gayet iyi eskisinden en azından :) bide güvenlik problemlerinide düzeltmisler pahalı item bile alsan kilitlemeye gerek yok diye düsünüyorum artık
    |
    |
    Asus Maximus V Gene z77, i7 2600K, Kingston Hyperx 16GB DDR3, ASUS Geforce GTX1070 ROG STRIX OC, CORSAIR 120GB Force 3 GT SSD, Seagate 2TB HDD, Akasa Venom 750W, Akasa Venom Voodoo, Corsair Carbide 300R, BENQ 24" XL2420T 3D, Nvidia Geforce 3D Vision Gözlük, Logıtech g400, Microsoft hd3000
  • Binbaşı
    1800 Mesaj
    Oyunun en iyi küpesi heralde rogue için:

Cockatrice's

drop'unu bilen var mı ?

gemden düşüyor olması gerek.
    |
    |
    AcarCagdas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam arestemisin sen nasıl durum lvl filan kasabiliyor musun. Gordionda 82 lvl itemli magem var bayadir oynamiyordum steame geçince bir deneyeyim dedim ama steam serverlerinin biraz oturması lazım. en basitinden skill açmak için bir dünya para gerekiyor. GB fiyatları bu kadar yüksekken insan ister istemez kastigi parayı skile veya ilerde para etmeyecek itemlere vermek istemiyor.

Her neyse ben gordionda takiliyorum şuan duyduğum kadarı ile cznin durumu iyiymis güzel pk oluyormus. Eğer areste kasmada sıkıntı yasarsan burada yardımcı olabilirim

|
    |
    Bahsedilenler: freedomfighter

|
    |
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.