Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Merhaba türkler hangi serverda oynuyor acaba ben de katılmayı düşünüyorum bir klanınız var mı acaba?
  • Bu oyunu tekrar canlandırmak istiyorlarsa v1299'a tekrar dönmeliler, çöküş fire drake ile başladı sonun başlangıcı oldu her geçen genişleme paketinde daha da kötü. 2xxx sürümü ile çıkarsa yine 2 ay sonra biter.
  • Yok kanadıydı yok köpeğiydi şu oyunu rezil ettiklerinde bırakmıştım okadar seneden sonra. 1299 ve 1453 ilk zamanlarındaki tadı hiçbir zaman veremedi oyun. Umarım steamın işe el atmasıyla adam akıllı bir şeyler olur.

edit: ozamanlar gaming mouse ile oynayan yoktu ya da gaming mouse yoktu bilemiyorum. minor healing yapabilen adam oyunun kralıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seceka_ -- 18 Ocak 2016; 0:32:18 >
  • büyük ihtimal tutmaz ama heves ettim bakacağım.

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Trump -- 26 Ocak 2016; 3:12:57 >
  • Kesin tutar. Ben oynarim. Ama ygs lys var iste sikinti bu :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucular Kanada da demişler de Türkiye'den oynayanlar için ping sorunu yapmaz mı bu?
  • Mac kullanan biri , steam uygulaması ile cliente erişebiliyor mu ?

6 sene sonra tekrar dönebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Mac kullanan biri , steam uygulaması ile cliente erişebiliyor mu ?

Maalesef sadece windows.
  • clan kurulacaksa katılmak isterim
  • rez alayim da eskilerden bizi bilenler bilir zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Sunucular Kanada da demişler de Türkiye'den oynayanlar için ping sorunu yapmaz mı bu?

Onlarda net bir açıklama yapamıyor. Bekleyip görmek en iyisi bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Mac kullanan biri , steam uygulaması ile cliente erişebiliyor mu ?

Bende sizinle aynı durumdayım "Boot Camp Yardımcı" ile Windows 10 kurmayı düşünüyorum.
  • pus için merak ettiğim birşey var. enpara, steam alışverişlerinde 50 liraya kadar yarısını veriyor. ko içinde geçerli oluyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kittyhunter

pus için merak ettiğim birşey var. enpara, steam alışverişlerinde 50 liraya kadar yarısını veriyor. ko içinde geçerli oluyor mu acaba?

Geçerli. Artık Steam cüzdana para ekleyip ordan alışveriş yapılacak. O yüzden kampanya ile cüzdana para atıp faydalanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Şimdi öğrenmek istediklerim var, steame geçince steam usko harici server çıkarıcak ve o serverda, pazar açmak için para gerekmeyecek doğru mu ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Şimdi öğrenmek istediklerim var, steame geçince steam usko harici server çıkarıcak ve o serverda, pazar açmak için para gerekmeyecek doğru mu ?

Hayır gerekmiyor. 35lv üstü herkes açabilcek.

• Antares kullanıcısına yanıt
    Steam sw uskodan ayrı dimi, ayrıca bu server ticari amaçlı değilde useri dolu player sw olursa başlarım bende

• quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Steam sw uskodan ayrı dimi, ayrıca bu server ticari amaçlı değilde useri dolu player sw olursa başlarım bende

Evet tamamen ayrı oyun.

Nasıl olcağını zaman gösterecek çünkü bu işin ticaretini yapan hep var. Umudumuz eski ko cuların geri dönmesi. Bu forumdan da anlaşıldığı gibi baya dönen olacak.

• Antares kullanıcısına yanıt
    Steam kendi serverında ticaret koxp ve hileye asla geçit vermemeli 2005 koyu özledim, ticaret ve koxp isteyenler usko oynayabilirler.

2005 teki gibi herkes fp takılsın ezik olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.