Şimdi Ara

Knight Online (SteamKO) [ANA KONU] (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.367
Cevap
36
Favori
249.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

Dün raptor 6 aldım ve çantamda bolca shell blade axe 1 tane de ii vardı. Önce shell chitin blade axe karışık ve ii yi +6 yaptım. Daha sonra blade axe 7 ye geçti. Geçer geçmez üzerine trinayla raptor attım 7 oldu. 5 dakika sonra yine trinayla ii yi attım 7 oldu. Raptoru 250m ye sattım. Daha sonra inn deki chitin +5 lerden 5 tanesi 7 ye geçti. Bunları direkt 8 e attım 2 tanesi 8 oldu blade axe yandı.

200m ile başladığım up maceram sonucunda

1 adet raptor 7
    1 adet ii 7
    2 adet chitin8
    old we old wp old pe
    ve 100m nakit var.

Yani yakmalık item diye bir kavram yoktur.

Yakmalık diye birşey yoktur trina vardır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhoops

quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

quote:

Orijinalden alıntı: hhoops

quote:

Orijinalden alıntı: evoo.9

DC Premiumu olan pm atabilirmi ?

ben bugun aldım usta ?

ayrıca maden droplarında düşüş mu var bişey cıkmadı

Maden olayi bitmis artik drop yok

ne zamandan beri oldu bu olay daha 1 haftaya kadar vardı

Ben bugun madenden 10 tane falan ms dusurdum. Frag atmadi ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    DC Pre ve Golden Mattock varmıydı?
  • hhoops kullanıcısına yanıt
    Kaldırılalı çok olmuş galiba, tam olarak bilmiyorum bende ne zaman kaldırıldığını.
  • beramusta dual +8 md
    +6 dv satılır
  • cypher da human clanı olan varmı +70 asasım +7 fs bastım sabah :=)
  • Beramus 'ta gb satılır. PM atabilir almak isteyenler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

DC Pre ve Golden Mattock varmıydı?

Evet
  • boyle ban show goren var mi. az kalsin bjk kadrosu komple banlaniyordu
  • Jackson Teller kullanıcısına yanıt
    Ms'leri hangi serverda hangi kanalda han militarycamp ta ve kaç levelde giriyorsunuz?
    21 tane ms girdim peşpeşe 7 tane bugluydu diğerleride hiç drop atmadı oyunu bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musiqua

cypher da human clanı olan varmı +70 asasım +7 fs bastım sabah :=)

hocam nasil bastınız ya benim 2 gün önce yandı +4e basarken bus ile basmıstım, 1hafta bekledim bide +3 den sonra :((((((
    bende cypher human lvl 73
  • Şapkalı Mantar kullanıcısına yanıt
    Ardarda 12ms girdim, hiç buglu değildi. Herseferinde B1-Camp1 de olduğuma emin oldum. RE ve BDN attı, gerisi boş.
  • +7 dv bastım beramus
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

boyle ban show goren var mi. az kalsin bjk kadrosu komple banlaniyordu

Bu kadro bütün serverları geziyor galiba. Her yerde parayı kasıp kasıp ban yiyorlar
  • 2012 den beri kullandığım steam hesabımla pus dan bir şey alıp satmak için kaç gün beklemem gerekiyor arkadaşlar hesaba kayıtlı kart vs yok ama
  • Büyük ihtimalle trendir 1 kişiye ban atılıyor ama adam bir sürü karakter sokuyor oyuna.Çöp slotlarında kassınlar bunlar ama utc ye falan sokulmasınlar.Bunlar gb kasmazsa piyasa dönmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCareL

quote:

Orijinalden alıntı: RevidaL

boyle ban show goren var mi. az kalsin bjk kadrosu komple banlaniyordu

Bu kadro bütün serverları geziyor galiba. Her yerde parayı kasıp kasıp ban yiyorlar

kadro efsaneymiş yalnız güzel paylaşım :d ya bu pazardakiler ne kadar pahalı gbler falan ne kadar pahalı en mantıklısı gb alıp kutu alıp kırdırmak sonra upgrade dedim kutuda pahalı 10m alıyosun 10tl 100m 100tl bi dandik +7 raptor bile alamıyosun ben eski oyunda aresde char acayim en iyisi nostalji yapalım dedik hastalık yapcak gene galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

Ms'leri hangi serverda hangi kanalda han militarycamp ta ve kaç levelde giriyorsunuz?
    21 tane ms girdim peşpeşe 7 tane bugluydu diğerleride hiç drop atmadı oyunu bıraktım.

c1 m1 deydi. Mesela bugün de kazıyorum bugün hiç atmadı. Ya atıyorsa o gün o serverda herkese atıyor. Ben kazarken yandakiyle konusuyordum dedi ki 2 ms 1 ts attı şimdi dedi ben kırdırdım banada 2ms 1 ts. ondan sonra neredeyse her kırdırdığımda ms attı. Bugün yok

Hangi kutudan alıp kırdırmak mantıklı mavi mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackson Teller -- 12 Şubat 2016; 12:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jackson Teller

quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

c1 m1 deydi. Mesela bugün de kazıyorum bugün hiç atmadı. Ya atıyorsa o gün o serverda herkese atıyor. Ben kazarken yandakiyle konusuyordum dedi ki 2 ms 1 ts attı şimdi dedi ben kırdırdım banada 2ms 1 ts. ondan sonra neredeyse her kırdırdığımda ms attı. Bugün yok

Hangi kutudan alıp kırdırmak mantıklı mavi mi ?

mavi drop oranları daha yüksek ft bdv falan hicbiseyde yakalayamıyoruz sansa
  • cyperda 16m kaldı son 9tlye bırakıyorum
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.