Şimdi Ara

Knight Online Sözlüğü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatta resm koymak daha ii olur artık burdada var resmi

• BU NEDİR ABİ YA BEN BÖYLE BİŞEY ATAN TEK CANAVAR GÖRMÜŞTÜM O DA VOLCANİC ROCK ADINDA ETRAFA NOVA YAĞDIRAN BİR YARATIKTI
  • biz bi kere arkadaşlarla golem yaparken yanımızda bir attacker da "tek başına" golem kesiyordu daha sonra yakın bir yerimizde dragoon tooth çıktı ve adam tek başına onu kesti bende bi kere kesmeye çalışmıştım buffer bi arkla ana voker olduğumuz için pek bi şey yapamadık ve o kişiyi gördükten sonra 62 lvl da attackera döncem
  • Level 62 oldugunda zaten vokersen ve provoke den sonra full attack yaptıysan lvl 62 de sword dancing açılır.
  • Beyler bu aralar hep DH diolar onu bi türlü cözemedim yardımcı olursanız sewinirim
  • DH burası baba. Yani DonanımHaber, bu aralar millet DH klanı kurmak istiyor. Yani buradaki arkadaşlar beraber oynamak istiyor.
  • Saol baba.Ben yeni kayıt olduğumdan bilmiodum tşk
  • Ya su SS ney ya ??????? yardımcı 0lursanız sewinirim
  • Açılımı ScreenShot Yani Ekranın Resmini Çekmek Gibi Bişey Ama Öyle Eline Fotoğraf Makinesi Alıp Değil
  • Peki nasıl oluyo?????
  • bide buna bak
    quote:

Orijinalinden alıntı: Lord Of The K.O

BU NEDİR ABİ YA BEN BÖYLE BİŞEY ATAN TEK CANAVAR GÖRMÜŞTÜM O DA VOLCANİC ROCK ADINDA ETRAFA NOVA YAĞDIRAN BİR YARATIKTI

• Yaratık kesildikten sonra çıkan itemi gösterdilermi?Ne çıktıki acaba.
  • ARKADAŞLAR APOS ve HARPY partyleri NEDEMEK . ben lvl 38 mage im (ares) bu partiler ne işe yarıyor ve nerde bu partiler oluşturuluyoo.. ve beni alma ihtimalleri varmıdır. ......
  • quote:

Orjinalden alıntı: cigosahin

ARKADAŞLAR APOS ve HARPY partyleri NEDEMEK . ben lvl 38 mage im (ares) bu partiler ne işe yarıyor ve nerde bu partiler oluşturuluyoo.. ve beni alma ihtimalleri varmıdır. ......

lvl 40 dan sora eslant acılıyo orda yapılıyo bu partiler acyip ex alıyosun mesela bi voke harpy 100k ex veriyo sen iki voke lvl atlıyon düşün artık yani sizde düşünsene alanla dk kesince ne kadar ex geliyo işte bu da o lvl in dk sı
  • ya arkadaşlar ben 35im ama eslanta girdim nasıl oldu bu iş
  • ama harpy de en az 50 olman lazım çünükü öbür türlü bi harpyi yarım saatte kesemen ben vokerım bazen arada sırada noobları alıyolar ve adamlara 3 bin defa dediğimiz halde inferno atıyolar ama size bir uyarı eğer harpy partysindeyseniz PLS NO İNFERNO bu inferno yüzünden çok arkadaşım yattı
  • quote:

Orjinalden alıntı: OziDozİ

ya arkadaşlar ben 35im ama eslanta girdim nasıl oldu bu iş

sen eslant a girmedin sen eslant gate ye gittin eslant ordaki merdivenler varya oraya doğru yürüyün ce çıkıyo lvl 40 olun ca o merdivenlere doğru yürü anlarsın eslant neresiymiş
  • quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: Lord Of The K.O

BU NEDİR ABİ YA BEN BÖYLE BİŞEY ATAN TEK CANAVAR GÖRMÜŞTÜM O DA VOLCANİC ROCK ADINDA ETRAFA NOVA YAĞDIRAN BİR YARATIKTI

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

ya o morodonda nasıl çıktı ya arkalara bakılırsa morodona benziyo galiba hemde deart mare çüşş deart mare ve morodon pek uyuşmuyo
  • ya a.s ne demek ???
  • s.a = selamun aleykum
    a.s = aleykum selam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.