Şimdi Ara

Knight Online Europe (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Not : Arkadaşlar serverın açılımına 2 gün var sanırım içimizden tecrübeli olan arkadaşlar bu konuya mahsusen bilmeyen arkadaşlara proxy konusunda yardımcı olursa sevinirim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Ben c.west'de oynarken openvpn kullanıyordum ancak onun iyice bir şeyini çıkarmışlar.10 dakikada bir yeni hesap istiyor.HSS nasıl kullanacağım veya iyi bir proxyi biraz anlatabilecek var mı ? Asas ile koxpsuz bdwde felan birtek c.westde adam alıyordum diğer serverlarda adamların yanına yaklaşamıyorum Umarım burda da koxp olmaz da ezilmeyiz
  • Takipteyim bi rehber hazırlarsanız iyi bi takım çıkarabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkoff

Takipteyim bi rehber hazırlarsanız iyi bi takım çıkarabiliriz

Aynen takipteyim.
  • Bende takipteyim hatta 6e'nin proxifier ile ilgili videosu vardi. Bulabilirsek faydali olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Sevindirici bir haber.

Not : Arkadaşlar serverın açılımına 2 gün var sanırım içimizden tecrübeli olan arkadaşlar bu konuya mahsusen bilmeyen arkadaşlara proxy konusunda yardımcı olursa sevinirim.

Ben C-Westte oynarken önceleri HotSpotShield kullanıyordum. HSS lag yaratabiliyor ayrıca arada bir HSS'den disconnect olabiliyorsunuz. Hiç olmasa günde 3-4 defa dc olursunuz oda ft, bd gibi etkinliklere rastlarsa kötü oluyor tabi ama genel anlamda ben genede HSS'den memnundum. Yanlız gece ft de hep dc veriyor saolsun

Sonra "proxifier" adlı programı keşfettim. Bu programın çalışma prensibi şu. İnternete açılmak isteyen her programı önce durduruyor. Sonra size diyorki mesela "KO launcher" internete açılmak istiyor ne yapmak istersin? 3 seçenek sunuyor.

Proxy kullanmadan izin ver
    Engelle
    Proxy kullan

Bunlardan proxy kullan seçeneği ile sadece o programa özgü bir internete çıkış ip'niz olmuş oluyor. Yani mesela ko'ya login olurken size yukardaki seçenekleri sunuyor seçtiğiniz proxy ile oynuyorsunuz ama opera ile (ben opera kullandığım için) internete bağlanırken proxy kullanmayabilirsiniz. Her program için bilgisayarınızda ayrı proxy bile kullanabilirsiniz isterseniz.

Bu işin güzel tarafı.Birde zor tarafları var. En zor tarafı lag olmadan bağlanıp ko oynayabileceğiniz iyi bir proxy bulabilmek. EUKO'nun serverı Türkiye'de bunun nedeninide fiyat/kalite ile açıklamışlar. Bulunacak proxynin avrupa yada güney amerikada olması lazım oyun bu bölgelelerin ip numaralarına açık aldıkları lisansa göre. Güney Amerika kesin lag yaratacağı için avrupaya yönelmek gerekiyor.

Buna görede yine ilk olarak Türkiye'ye en yakın ülkelerden şansımızı denemek lazım. Yunanistan, Bulgaristan, yugoslavya gibi. Tabi şuda var alt yapısı iyi ama uzak bir ülkede bant genişliği yüksek bir proxy daha yakın ülkedekinden iyi sonuç verebilir. Bunları denemek lazım hep.

Proxy adresleri veren bir sürü site var arkadaşlar. Yanlız gelelim zurnanın zırt dediği yere Biliyorsunuzki USKO da ip ban denen bir olay var. IP ban şu oluyor mesela aynı ip numarasından 4 yada 5 hesap login olursa (orası pek açık değil 4 de olabilir 5 de) hepsini uçuruyorlar. Şimdi proxynin kötü tarafıda bu. Bu çok büyük ihtimal EUKO da da olacak. Siz çok iyi çalışan bir proxy bulmuş olsanızda aynı proxyi 3-4 kişide bulur bağlanırsa risk oluşuyor. Ban yedinizmi emeklerinize yazık olur geri dönüşüde yok. Bunun önüne geçebilmek için çok göz önünde bulunan popüler proxy arama sitelerinden uzak durmak lazım. Onlara yönelseniz bile orada kimsenin aklına gelmeyecek en arkalarda yer alan proxyleri kurcalamak gerek. Ben öyle bir proxy bulmuştum ping 65 falandı kesinlikle dc falan yoktu yağ gibi akıyordu.

HSS ile proxynin farkları bunlar. HSS ile ip bana takılma ihtimaliniz çok düşük. Lagda öyle çok fazla olmaz günün belirli saatlerinde (oda her gün değil) lag olabiliyor. Bu sizin bağlantı hızınıza hatta nerde oturduğunuza göre bile değişir ama dediğim gibi dc olma durumu var onu göze alacaksınız tabi birde HSS ile bağlandınızmı her program HSS ile internete bağlanır buda download ve upload hızınızı düşürür. Proxyde ise ip ban yeme riski var. Dikkatli olunması lazım. Bu iki seçenekten size uyanını seçin. Eğer istek varsa proxifier'in kullanımını resimli anlatırım.

Birde paralı VPN seçeneği var yani paralı proxy diyelim biz ona. Paralı olduğu için büyük ihtimal iyi bir bant genişliği sunar, düşük ping ve az lag olur, size bir kota verir falan filan şartını surtunu öğrenmeniz lazım şirketin hepsi farklı olabiliyor. Aylık 5 dolara VPN hizmeti verenler var diye duymuştum. Fakat dikkat edin paralı diye sizin kullandığınız ip adresini başkası kullanmayacak diye birşey yok. Bunu sorun ona göre satın alın.
  • İşte buraya başlanır Dh olarak sağlam bi exp clan'da kurarız hile hurdada yok deymeyin keyfimize artık Türkiye'ye kapatılması çok yerinde bir adım olmuş ama proxy işi sakat kim bilir kaç kişi kullanıcak hotspotsheld'de lag yapıyor diyolar ne yapıcaz bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deagles48 -- 9 Ekim 2011; 14:56:22 >
  • takip
  • ben dün usko için baktımda proxy serverları çok lag var bunun için başka ne yapabiliriz orasını bilmiyorumda çok sağlam ekiple çok sağlam ıp bularak hallederiz onuda araştırmak lazım sürekli ben sürekli deniyorum lag olmayan kaç kişinin bağlandığı serverlara bakıyorum eğer ki güzel birşey bulursam direk size dönücem...
  • ya beyler daha oyun indirilmio,11 Ekimdemi başlıcak siteden indirmek daha sitede yok indirme linkini yayınlayacagımız zaman forumdan falan duyurcaz yazmıslar,11 Ekimde kapalı betaysa yarın ya da 11 Ekim 00:00 gibi falan acılması lazım ya da bu sizin proxy dediginiz program olmadıgı için mi olmuor?benim ip falan kapalıysa o yüzden mi indiremiorum?

Edit:Bide sitede arayüzleri tanıtmıslar option nasıl kullanılır falan,orda en asagıda Language :English Turkish var eger gercekten Türkçe varsa oyunda neden Türkiye iplerini kapatsınlar yurtdısındaki Türkler oynasın die mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 9 Ekim 2011; 15:25:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basque

ben dün usko için baktımda proxy serverları çok lag var bunun için başka ne yapabiliriz orasını bilmiyorumda çok sağlam ekiple çok sağlam ıp bularak hallederiz onuda araştırmak lazım sürekli ben sürekli deniyorum lag olmayan kaç kişinin bağlandığı serverlara bakıyorum eğer ki güzel birşey bulursam direk size dönücem...

Ip ban varsa aynı ip kullanamayız ama oda olmazsa HSS işimizi görür diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

ya beyler daha oyun indirilmio,11 Ekimdemi başlıcak siteden indirmek daha sitede yok indirme linkini yayınlayacagımız zaman forumdan falan duyurcaz yazmıslar,11 Ekimde kapalı betaysa yarın ya da 11 Ekim 00:00 gibi falan acılması lazım ya da bu sizin proxy dediginiz program olmadıgı için mi olmuor?benim ip falan kapalıysa o yüzden mi indiremiorum?

Edit:Bide sitede arayüzleri tanıtmıslar option nasıl kullanılır falan,orda en asagıda Language :English Turkish var eger gercekten Türkçe varsa oyunda neden Türkiye iplerini kapatsınlar yurtdısındaki Türkler oynasın die mi?

Client download iptal edilmiş. Belkide restore falan yapacaklar. İndirsende bi işine yaramaz zaten şu an açık değil. Açmadan önce indirirsin illaki zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: War Star

Client download iptal edilmiş. Belkide restore falan yapacaklar. İndirsende bi işine yaramaz zaten şu an açık değil. Açmadan önce indirirsin illaki zaten

peki orası öylede neden Türklere kapalı bide Hostları falan Türkiyedeymis ki zaten uskodakilerin %85'nden fazlası Türk ha ama koxp,hack Türkler yapıo die dusunmuslerdir ama o zaman neden Türkçe dil destekli yapıolar ya da belki yoktur Türkçe dil ama kendi sitelerindeki tanıtımda var Türkçe die yazıo :) http://www.nttgame.com/guide/install.gcs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 9 Ekim 2011; 15:35:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perditionn

quote:

Orijinalden alıntı: War Star

peki orası öylede neden Türklere kapalı bide Hostları falan Türkiyedeymis ki zaten uskodakilerin %85'nden fazlası Türk ha ama koxp,hack Türkler yapıo die dusunmuslerdir ama o zaman neden Türkçe dil destekli yapıolar ya da belki yoktur Türkçe dil ama kendi sitelerindeki tanıtımda var Türkçe die yazıo :) http://www.nttgame.com/guide/install.gcs

Avrupa'da yaşayan Türklerde var Almanya'da milyonlarca mesela. Bu bile ciddi bir rakam. Birde vpn ve proxy banlanmayacak diyor adam. Yani demek istiyorki gelin sizi banlamayız. Bence sunucuyuda özellikle Türkiye'ye kurdularki lag ve bağlantı sorunlarına çözüm olsun diye. Fakat şöyle bir durumda var eğer yine çok Türk gelirde USKO gibi hile cenneti olursa o zaman kimse proxy, vpn, HSS uğraşmaz oynamaya niyeti olan döner USKO ya. Bir farkı olması lazım. Hilesiz legal oynamak isteyen için bir seçenek olmalı EUKO. Eğer bunu beceremezse ayakta kalamaz. Yine olacağı C-West gibi bir serverdır. Hatta o kadar bile olamaz orada oynayan bırakıpta EUKO geçmez. Çok sıkı tutmalı çok.
  • Bence Ip ban olayı yalan olur oyun yeni bir başlangıç yapıyor herkez oynayıpta adam user kaybetmesini istemez bence oo iptal olur ama user toparladıktan sonra banlama riskleri artar ama şöle bi durumda var oyunu usko gibi yaparlarsa yalan olur herşey bence bu olayların usko oynuyan adamların gelmemesini isterim ben ama yinede bakmak lazım ne olacagı belli olmaz belki bu oyunda sürekli gm ler on olur ne biliyim bişiler olur sadece oyunun açılmasını ve neler olacağını izlemek bu proxy ile ilgili arkadaşlar araştırıyorsunuz demi ıp leri bende bi yandan bakıyorum ama yinede sizlerde bakıp herkeze yardım edelim oynucak kişilere....
  • Strong vpn(1 yıllık üyeliğim var) ile c-west serverinda 3 aydır sorunsuz oynuyorum. Euko da devam ederiz artık, dh den oynayacak arkadaşlar varsa beraber takılalım.
  • Bu arada google'da arama yapiyorum konuyla ilgili. bizim konu ilk sayfada. birde koxp sitelerinede dusmus mevzu. pasa beyler elle kasamazmis bot lazimmis. botsuz oyun olmazmis. aksam aksam sinirlerim cikti yine :@
  • Yeni oyun olduğu için en azından bir süre işleri sıkı tutucaklardır. İllegal program kullanan kişileri şikayet etme yoluna gidilirse bir süreliğinede olsa özlenen eski ko ortamı yaratılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glinz

Bu arada google'da arama yapiyorum konuyla ilgili. bizim konu ilk sayfada. birde koxp sitelerinede dusmus mevzu. pasa beyler elle kasamazmis bot lazimmis. botsuz oyun olmazmis. aksam aksam sinirlerim cikti yine :@

Adminin açıklamasına göre mutlaka oyunda GM olacakmış. Botlarıyla en fazla 2 gün kasarlar üçüncü gün banlatırız dert etme
  • Şunu biriçevirebilirmi arkadaşlar yetmedi benim ingilizce

"Using proxy is not bannable as long as users play legitimately even though we encourge users to play in their regional servers for fast network and local supports."
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.