Şimdi Ara

Knight Online Europe (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eski uskonun tadı varmı ya pvp tadı felan başlasammı napsam andream felan varmı arada girer pk atarım
  • Arkadaşlar bu goblin türünde shell görevleri nerde ya?

Bi tane görev almışım haberim yok kolluk shell aldım da diğerlerini bulamadım
  • Charlarını satıyor herkes.Neden satıyorsunuz usko dan farkı kalmadığı için mi?
  • Gb fiyatlarını kontrol ediyorum aklıma geldikçe ve gördüğüm kadarıyla 1 hafta önce tüm serverlarda fiyatlar aynı iken şimdi Troya diğer serverlardan 2 kat daha ucuz.. Yeni server neden böyle oldu

50M nakitle chest kırdırayım dedim çıkan en iyi item Light. Er.

Bütün hevesim kaçti. Arkadaşlar 64 lwl warriorumu itemle takas etmek istiyorum server troya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White1nk -- 18 Ocak 2012; 9:27:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Gb fiyatlarını kontrol ediyorum aklıma geldikçe ve gördüğüm kadarıyla 1 hafta önce tüm serverlarda fiyatlar aynı iken şimdi Troya diğer serverlardan 2 kat daha ucuz.. Yeni server neden böyle oldu

50M nakitle chest kırdırayım dedim çıkan en iyi item Light. Er.

Bütün hevesim kaçti. Arkadaşlar 64 lwl warriorumu itemle takas etmek istiyorum server troya..

Bende 6 Parça +7 Chitin, 1 +7 Salamander, 1 +6 Raptor ile gittim Anvil'e. Hepsi yandı. O kadar çok küfür ettimki, bu 3. Anvil hüsranı. 1 Kere yüzümüze gülmedi. Hiç sansımız dönmeyecek bu oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: KebapForever

Europa serverında elimde 3 gb var.

Ronark serverında GB ile takas edebilirim.

Europa 1 GB = Ronark 10 GB

ya da

1 GB= 50 TL olarak satabilirim.

İstanbul(Kartal), Bursa ve Kütahyadan satış/takas yüzyüze yapılabilir.

ilgilenenler: onurm77@hotmail.com

1 gb kaldı.
  • az önce sadece bir kaosa gireyim dedim girmez olaydım uçan kaçan intahar eden ne ararsan var yeni başlayacakların hevesini kırmak istemem ama uskodan hiçbir farkı yok bana göre tüm slotlar koxper dolu ( moradon da )
  • ardreamı koysunlar artık hasta etmesinler adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenxx

az önce sadece bir kaosa gireyim dedim girmez olaydım uçan kaçan intahar eden ne ararsan var yeni başlayacakların hevesini kırmak istemem ama uskodan hiçbir farkı yok bana göre tüm slotlar koxper dolu ( moradon da )

Kardeşim at şeyi gibi neden bütün millet Europe veya Troya'ya doluşuyor?

Callisto'ya gelin bakın hile var mı yok mu görün öyle karar verin. Nerde it kopuk var bu 2 serverda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

az önce sadece bir kaosa gireyim dedim girmez olaydım uçan kaçan intahar eden ne ararsan var yeni başlayacakların hevesini kırmak istemem ama uskodan hiçbir farkı yok bana göre tüm slotlar koxper dolu ( moradon da )

Callisto'ya gelin bakın hile var mı yok mu görün öyle karar verin. Nerde it kopuk var bu 2 serverda.

Callisto'da hile yok mu?
    Usta sen uzak kalmışsın arada git bi Cardinal slotlarına bak ne bileyim apelere bak czde Aoc'lere bak Europe ve Troya kadar olmasa da koxper yoğunluğu fazla

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

quote:

Callisto'da hile yok mu?
    Usta sen uzak kalmışsın arada git bi Cardinal slotlarına bak ne bileyim apelere bak czde Aoc'lere bak Europe ve Troya kadar olmasa da koxper yoğunluğu fazla

Cz Aoc Cardinal'in mafyası oldum ben be. Ben varken kimse gelmiyor, bir şey olunca humanlardan adam çağrıyorum hop aşşada

Ape mape ben 76'yım kusra bakmayın da 1 günde presiz 60 olunabilen bir oyunda Luferson'da kasacaksanız oynamanın manası yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

quote:

Callisto'da hile yok mu?

Cz Aoc Cardinal'in mafyası oldum ben be. Ben varken kimse gelmiyor, bir şey olunca humanlardan adam çağrıyorum hop aşşada

Ape mape ben 76'yım kusra bakmayın da 1 günde presiz 60 olunabilen bir oyunda Luferson'da kasacaksanız oynamanın manası yok.

Ne kadar basit düşünüyorsunuz.Apede adamlar farm charlarını kasıyorlar.Ayrı olarak Luferde Deruvishten Bus,shard,elixir vs. düşüyor,giant golemden bir yığın ib düşüyor,harpyden md düşüyor ki mdnin tanesi 3m'den gidiyor bir gün boyunca harpye kurulan biri en azından 45m kaldırır bu da az para değil.
    Zaten o ezik dediğiniz farm charlarının çoğu +70'lerin bizzat kendi charları.

• Eğer öyle bir şey yapıyorsa bu charlar ki ben hiç rast gelmiyorum, iyi yapıyorlar çünkü upgrade yapcak paramız bile yok. 50tl değerindeki premium 70m den tezgahta satılıyor, farm ne piyasayı etkiliyor ne bir şey. Ha birileri zengin mi oluyor? Olsun ya serverda adam yok varsın adam olsun da zengin olsun, bomboş la

Bu arada serverda 3 adet+9 var(+9MD 2 adet Rog Chitin+9) 3'ü de clandan bir arkadaşın çılgın upgrade denemelerinin ürünü. Legit olduğunu ben biliyorum. 4 tane Iron Neck vardı en son, 2'si bizde

+lı takı zaten yok(ROL ROC EME PE SSE WE gibi)

Neden burda Callisto'ya gelin diyorum hile yapan bile adam yok, insan yok server hayalet kasaba gibi.

Koxp açan anında banlanıyor.

• quote:

Eğer öyle bir şey yapıyorsa bu charlar ki ben hiç rast gelmiyorum, iyi yapıyorlar çünkü upgrade yapcak paramız bile yok. 50tl değerindeki premium 70m den tezgahta satılıyor, farm ne piyasayı etkiliyor ne bir şey. Ha birileri zengin mi oluyor? Olsun ya serverda adam yok varsın adam olsun da zengin olsun, bomboş la

Bu arada serverda 3 adet+9 var(+9MD 2 adet Rog Chitin+9) 3'ü de clandan bir arkadaşın çılgın upgrade denemelerinin ürünü. Legit olduğunu ben biliyorum. 4 tane Iron Neck vardı en son, 2'si bizde

Neden burda Callisto'ya gelin diyorum hile yapan bile adam yok, insan yok server hayalet kasaba gibi.

Hocam juraid aktif mi acaba?

ve warrior açıp exp premium ve birkaç m para çeksem yarıyıl tatili boyunca günde maksimum 3 saat oynayarak biryerlere gelebilir miyim?

• quote:

Eğer öyle bir şey yapıyorsa bu charlar ki ben hiç rast gelmiyorum, iyi yapıyorlar çünkü upgrade yapcak paramız bile yok. 50tl değerindeki premium 70m den tezgahta satılıyor, farm ne piyasayı etkiliyor ne bir şey. Ha birileri zengin mi oluyor? Olsun ya serverda adam yok varsın adam olsun da zengin olsun, bomboş la

Eleman o kadar level kasmış kesicek adam yok sizleri çağırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Lusscy

quote:

Hocam juraid aktif mi acaba?

ve warrior açıp exp premium ve birkaç m para çeksem yarıyıl tatili boyunca günde maksimum 3 saat oynayarak biryerlere gelebilir miyim?

Valla kardeşim eline +7 Raptor alan(70'e alırsın) 70 shelleri, WP(5m) Bronze belt(5m) dual roc(tanesi 25m) dual pe(tanesi2.5m)

80 olunca öttürüyor bizim serverda.

Ha 80 olamazsan bir şey yapamazsın çünkü 70skilli açman için bu itemlerin toplamından daha çok paraya ihtiyacın var.

Level ve skill açma her şey bizim serverda.

Elinde Quest Dagger(87 ap) olup da 80 olan bir asas cp, bloody ve 72 blind açsa öttürüyor.

Lupus(100m) Lobo(20m) Lycaon(15m) pendant oldukça değerli zaten.

Juraid inaktif halen ama gelicek diye bekliyoruz, muhtemelen 1 ay içinde gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 19 Ocak 2012; 20:47:01 >

• Yeni server açicaklar mı arkadaşlar açilacaksa oraya geçip premium alicam...

Dün boss eventta düşen itemleri görünce 80 olana kadar çok geri kalıcağımı düşünüyorum
  • quote:

Yeni server açicaklar mı arkadaşlar açilacaksa oraya geçip premium alicam...

Dün boss eventta düşen itemleri görünce 80 olana kadar çok geri kalıcağımı düşünüyorum

Çok saçma bir düşünce bu.

Uzun uzun açıklamicam ama sen bir düşün neden saçma:)
  • quote:

quote:

Yeni server açicaklar mı arkadaşlar açilacaksa oraya geçip premium alicam...

Çok saçma bir düşünce bu.

Uzun uzun açıklamicam ama sen bir düşün neden saçma:)

Yok aslında ilk bakışta saçma gelebiliyor ama okudukçta alışıyorsun

Şaka bi yana her zaman ilk başlamak iyidir o yüzden geç kalmışım gibi düşünüyorum..

• Bende Callisto da oynuyordum, Açıldığı gün bile boştu .Ayrıca hile açanı banlıyolar yeter ki gmlerle düzgün diyalog kurun. Kişilik olarakta iyi insanlar var. Mesela forumumuzdan Raphael hem kişiliği hem de oyunculuğuyla 10 numaraydı. Anasayfada Callisto serverına tıklayınca kendimi hala listede görünce biraz özledim (güncellememişler :D) ama çok yorulduğum için bırakmıştım iyi de oldu vizeleri falan rahat verdim.
    Ardream veya base gelse tekrar geri dönmeyi düşünüyordum ama açılacağı yok.Oynayan arkadaşlara başarılar,iyi oyunlar diliyorum
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.