Şimdi Ara

Knight Online Europe (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pusdan n poins aldim saat 1 gibi hala hesabima yuklenmedi,pazar gunu calismiyor olabilirler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.

elle kastım

Banlattığım kişi sayısı abartısız söylüyorum 100'ü geçmiştir.Troya temizlemek bizlerin elinde

Arkadaşım neyi elle kastın ilk günlerde ban vardı diye elle kastın... Şimdi elle kasmak mümkün değil. Hf siz party yok .
  • quote:

quote:

quote:

Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.

elle kastım

Banlattığım kişi sayısı abartısız söylüyorum 100'ü geçmiştir.Troya temizlemek bizlerin elinde

Arkadaşım neyi elle kastın ilk günlerde ban vardı diye elle kastın... Şimdi elle kasmak mümkün değil. Hf siz party yok .

Kosp ile kastığımı mı iddaa ediyorsun

• quote:

quote:

quote:

quote:

elle kastım

İyi oku attığım yorumu... Eskiden ban vardı diye elle kastınız. Bu oyunda nabza göre şerbet var. Elle kasanlar olunca mecbur kalıyorsun elle kasmaya ama şu anda koxp var kimse ben koxpsuz hf siz kastım diyemez diyorum. Sen kasmamış olabilirsin idda değil bu sadece tahmin. Partynde hf kullanan adam illa ki oluyor diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.
    Nick:IllidanStormrage

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım

Teşekkürler.
    Anvilden uzak durma kararı aldım size de tavsiye ederim

Şans ve tecrübe ile 20 M yi = 1x ROL, Ske Belt, +7 Shard yaptım.

Hepsini anvil sayesinde, anvilde risk olmasa zaten, oyunun bir anlamı kalmazdı, risk demek kazanmayı da kaybetmeyi de göze almak demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.
    Nick:IllidanStormrage

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım

Teşekkürler.
    Anvilden uzak durma kararı aldım size de tavsiye ederim

Şans ve tecrübe ile 20 M yi = 1x ROL, Ske Belt, +7 Shard yaptım.

Hepsini anvil sayesinde, anvilde risk olmasa zaten, oyunun bir anlamı kalmazdı, risk demek kazanmayı da kaybetmeyi de göze almak demek.

Pazardan Exp Premium çekmesem benim epeyce bir itemim olurdu. Geçen ay çektim, 15 gün kala yine nakitimle Exp Pre aldım Zaten 0'dan başlamıştım 1 ay olmadı henüz.

not: Lupus Pendant'ım hazır 1gb değerindedir, droptur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 2 Ocak 2012; 16:42:12 >

• Beni de alin aranıza arkadaşlar yeni başladim
  • Beyler oyunda ardream yalan mı oldu?
    Ntt forumuna baktım ardream ve base hakkında bi konu var fakat ingilizce olduğu için hiçbirşey anlamadım.

Siz bi baksanızda hepimizi bilgilendirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut321umut

Beyler oyunda ardream yalan mı oldu?
    Ntt forumuna baktım ardream ve base hakkında bi konu var fakat ingilizce olduğu için hiçbirşey anlamadım.

Siz bi baksanızda hepimizi bilgilendirseniz.

Base ve DCZ yok.
  • Bende başlamayı düşünüyorum ama şu koxp olayı kafamı karıştırdı.Şuan serverların durumu nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: otherside55

Bende başlamayı düşünüyorum ama şu koxp olayı kafamı karıştırdı.Şuan serverların durumu nasıl?

koxp var ban yok

banlanımı diye nttgame cheat report bölüme 2 video koydum adamlar 1 gaftadır hala oyunda koxpla kasıyor
  • Arkadaşlar aklınızda bulunsun ,

SERVER TROYA : BUYİNG HELL BLOOD +7

Nick : W7K2D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

elle kastım

elle kastık desen daha doğru w7k2d 3 kişi

• şuanda hotspot shield ile girebilen var mı?
  • Troya da bursa içi gb satılır. İlgilenen olursa mesaj atsın
  •  Knight Online Europe
  • Ardream İçin Moradon İşgali [Yer Zaman Tarih Belirlendi]

Geniş çaplı bir eylem yapmayı planlıyoruz katılım yüksek olursa maradonu 1-2 saatliğine kapatıp bol bol video ss alırsak tepkimize cevap alabiliriz zamanında uskoda olduğu gibi destek verenler konunun altına yazıp + olarak kaç kişiyi getirebileceğinide yazarsa eylemin taslağını oluştururuz koyun gibi oturucağımıza birşeyler yapmak her zaman daha iyidir.

Katılıma göre gün ve saat belirlenecek benim fikrim saat akşam 9 gibi en uygunu olur herkes işten falan gelir gün ise cumartesi en uygunudur sanıyorum.

Ben +3 kişi getirebilirim Rosettada.

Eylem yeri Moradon 2 gate arası Zamanı 07.01.2012 Yani Cumartesi Akşam 21:00

Herkes arkadaşlarına clanına moradonda gördüğü kişilere haber versin büyük bir eylem olmalı.
  • quote:

Arkadaşlar aklınızda bulunsun ,

Rebirth +4 Elixir neyine yetmiyo gecenin köründe gördüm çatır çutur geçiriyodun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

Rebirth +4 Elixir neyine yetmiyo gecenin köründe gördüm çatır çutur geçiriyodun.

2 x Hell blood +7
    1 x Lugias +7
    +6 Rebirth crimson & complate set ( HP )

iyi kâr be
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

2 x Hell blood +7
    1 x Lugias +7
    +6 Rebirth crimson & complate set ( HP )

iyi kâr be

Onları basanı gördüm yuuuh be dedim. W7K2D değildi onları basan. Yan charla falan mı bastın?

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.