Şimdi Ara

Knight Online Europe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
5.168
Cevap
7
Favori
255.780
Tıklama
Giriş
    4778 Mesaj
    Pusdan n poins aldim saat 1 gibi hala hesabima yuklenmedi,pazar gunu calismiyor olabilirler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4098 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.

elle kastım

Banlattığım kişi sayısı abartısız söylüyorum 100'ü geçmiştir.Troya temizlemek bizlerin elinde

Arkadaşım neyi elle kastın ilk günlerde ban vardı diye elle kastın... Şimdi elle kasmak mümkün değil. Hf siz party yok .

quote:

quote:

Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.

elle kastım

Banlattığım kişi sayısı abartısız söylüyorum 100'ü geçmiştir.Troya temizlemek bizlerin elinde

Arkadaşım neyi elle kastın ilk günlerde ban vardı diye elle kastın... Şimdi elle kasmak mümkün değil. Hf siz party yok .

Kosp ile kastığımı mı iddaa ediyorsun

- SoTe - W7K2D -

Katılım zamanı: 23 Şubat 2006
    Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011

• Yarbay
    4098 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

elle kastım

İyi oku attığım yorumu... Eskiden ban vardı diye elle kastınız. Bu oyunda nabza göre şerbet var. Elle kasanlar olunca mecbur kalıyorsun elle kasmaya ama şu anda koxp var kimse ben koxpsuz hf siz kastım diyemez diyorum. Sen kasmamış olabilirsin idda değil bu sadece tahmin. Partynde hf kullanan adam illa ki oluyor diyorum.
    |
    |

• Uzaklaştırılmış 98922 gün cezanın, 98921 gün 21 saat 22 dakika kadarı kaldı.
    2 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.
    Nick:IllidanStormrage

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım

Teşekkürler.
    Anvilden uzak durma kararı aldım size de tavsiye ederim

Şans ve tecrübe ile 20 M yi = 1x ROL, Ske Belt, +7 Shard yaptım.

Hepsini anvil sayesinde, anvilde risk olmasa zaten, oyunun bir anlamı kalmazdı, risk demek kazanmayı da kaybetmeyi de göze almak demek.

• Yarbay
    12598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Leroyy

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.
    Nick:IllidanStormrage

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım

Teşekkürler.
    Anvilden uzak durma kararı aldım size de tavsiye ederim

Şans ve tecrübe ile 20 M yi = 1x ROL, Ske Belt, +7 Shard yaptım.

Hepsini anvil sayesinde, anvilde risk olmasa zaten, oyunun bir anlamı kalmazdı, risk demek kazanmayı da kaybetmeyi de göze almak demek.

Pazardan Exp Premium çekmesem benim epeyce bir itemim olurdu. Geçen ay çektim, 15 gün kala yine nakitimle Exp Pre aldım Zaten 0'dan başlamıştım 1 ay olmadı henüz.

not: Lupus Pendant'ım hazır 1gb değerindedir, droptur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 2 Ocak 2012; 16:42:12 >
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...

• Er
    9 Mesaj
    Beni de alin aranıza arkadaşlar yeni başladim
    |
    |
    http://www.anketle-para.blogspot.com/
    Herkese bol kazançlar
  • Binbaşı
    1594 Mesaj
    Beyler oyunda ardream yalan mı oldu?
    Ntt forumuna baktım ardream ve base hakkında bi konu var fakat ingilizce olduğu için hiçbirşey anlamadım.

Siz bi baksanızda hepimizi bilgilendirseniz.

Orijinalden alıntı: umut321umut

Beyler oyunda ardream yalan mı oldu?
    Ntt forumuna baktım ardream ve base hakkında bi konu var fakat ingilizce olduğu için hiçbirşey anlamadım.

Siz bi baksanızda hepimizi bilgilendirseniz.

Base ve DCZ yok.
    |
    |
    Eğer bunu okuyorsan, bu uyarı senin için. Bu anlamsız forum imzasından okuduğun her kelime hayatından harcanan diğer bir saniye demek. Yapacak başka işlerin yok mu? Hayatın gerçekten bu kadar boş mu da bu anları daha iyi geçirebileceğin bir yol düşünemiyorsun? Yoksa saygı duyduğun ve inandığın bu otoriteyi ortaya koyanlardan çok mu etkilendin? Okuman gereken her şeyi okur musun? Düşünmen gereken her şeyi düşünür müsün? Sana alman gerektiği söylenen her şeyi satın alır mısın? Evinden çık, karşı cinsten biriyle tanış, gereksiz alışverişleri ve mastürbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat, yaşadığını kanıtla. Eğer insanlığını ispat edemezsen, bir istatistik olarak kalacaksın. Artık uyarıldın...
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Bende başlamayı düşünüyorum ama şu koxp olayı kafamı karıştırdı.Şuan serverların durumu nasıl?

Orijinalden alıntı: otherside55

Bende başlamayı düşünüyorum ama şu koxp olayı kafamı karıştırdı.Şuan serverların durumu nasıl?

koxp var ban yok

banlanımı diye nttgame cheat report bölüme 2 video koydum adamlar 1 gaftadır hala oyunda koxpla kasıyor
    |
    |

SERVER TROYA : BUYİNG HELL BLOOD +7

Nick : W7K2D

- SoTe - W7K2D -

Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011
  • Yüzbaşı
    373 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

elle kastım

elle kastık desen daha doğru w7k2d 3 kişi
    |
    |

• Binbaşı
    1665 Mesaj
    şuanda hotspot shield ile girebilen var mı?
    |
    |
    47 Mesaj
    Troya da bursa içi gb satılır. İlgilenen olursa mesaj atsın
    |
    |
    |

Geniş çaplı bir eylem yapmayı planlıyoruz katılım yüksek olursa maradonu 1-2 saatliğine kapatıp bol bol video ss alırsak tepkimize cevap alabiliriz zamanında uskoda olduğu gibi destek verenler konunun altına yazıp + olarak kaç kişiyi getirebileceğinide yazarsa eylemin taslağını oluştururuz koyun gibi oturucağımıza birşeyler yapmak her zaman daha iyidir.

Katılıma göre gün ve saat belirlenecek benim fikrim saat akşam 9 gibi en uygunu olur herkes işten falan gelir gün ise cumartesi en uygunudur sanıyorum.

Ben +3 kişi getirebilirim Rosettada.

Eylem yeri Moradon 2 gate arası Zamanı 07.01.2012 Yani Cumartesi Akşam 21:00

Herkes arkadaşlarına clanına moradonda gördüğü kişilere haber versin büyük bir eylem olmalı.
    |
    |
    1784 Mesaj
    quote:

Arkadaşlar aklınızda bulunsun ,

Rebirth +4 Elixir neyine yetmiyo gecenin köründe gördüm çatır çutur geçiriyodun.

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

Rebirth +4 Elixir neyine yetmiyo gecenin köründe gördüm çatır çutur geçiriyodun.

2 x Hell blood +7
    1 x Lugias +7
    +6 Rebirth crimson & complate set ( HP )

iyi kâr be

- SoTe - W7K2D -

• Binbaşı
    1784 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

2 x Hell blood +7
    1 x Lugias +7
    +6 Rebirth crimson & complate set ( HP )

iyi kâr be

Onları basanı gördüm yuuuh be dedim. W7K2D değildi onları basan. Yan charla falan mı bastın?

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.