Şimdi Ara

Knight Online Europe (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.170
Cevap
6
Favori
264.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi chaos gireyim dedim milletin çoğunda kosp var.Adam duvarın içine girip bekliyor.Bu 5k can götüren testereler adamlara vurmuyor.sh ile anında duvarın içine girip bekliyorlar.100 adam öldürüp 10 kere ölüyorlar.Bu şekilde gelsin mavi kutu.Gece oyuna giriyorum herkes kosp bırakmış afk olup gitmiş.Adamlar bu şekilde hem para hem exp kasıyorlar.Pre alan adam enayi durumuna düşüyor.Yakında usko gibi olur burasıda.Hack shieldde açık var belli birşey.Bunu kapatın engelleyin birşey yapında kosp bitsin oda yok.Patch geliyor neymiş efendim 3 eslant olmuş bilmemne.Ya önce bi kosp engelleyin.Usko gibi olma yolunda tam gaz devam ediyor euko.User sayısı düştü zaten ilk zamanlardaki gibi değil.Chaosa 600 700 800 kişi giriyordu ilk zamanlarda.Şimdi giriyorum haftasonu olmasına rağmen 300 kişi falan giriyor.Bu kafayla euko biter yakında.Usko nun bir kitlesi var kospta olsa dayanıyor bir şekilde ama bence euko böyle giderse user falan kalmayacak.Başlayacak olanlar 10 kere düşünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rata -- 31 Aralık 2011; 17:22:15 >

• Euko da hüsranla sonuçlandı yakında pk alanlarına da koxp gelir ve oyun biter.
  • Allah rahmet eylesin arkadaslar. Bir ara cok laf yaptilar koxp yok bug yok vs. gorduk ne oldu. Baslamayi dusunuyordum dc pre alip ama vazgecegim buyuk ihtimal. Ya usko'da char dizerim yada pek turk'un olmadigi bir oyun bulur onu oynarim. Malesef milletimiz girdigi her isin icine ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunda burada bıter
    zaten ben ınanmamıstım hılesız olacagına
    nıtekım zar zor 72 bp yaptım +7 ms aldım cz ye bı gıttım
    uçan bp ler asaslar onlar bunlar
    caosa bı gırdım kendımı enayı hıssettım herkezde wh ler sh ler
    yok arkadaş olmucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

bu oyunda burada bıter
    yok arkadaş olmucak

cz de sh görmedim server europa. caosda da pek yok.

oyunu bırakıcak derecede koxp yok allaha şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0qan_34

quote:

Orijinalden alıntı: Castiel

bu oyunda burada bıter
    yok arkadaş olmucak

cz de sh görmedim server europa. caosda da pek yok.

oyunu bırakıcak derecede koxp yok allaha şükür.

SERVER troya
    uvey evlat mı oldu ne troya

• Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.
  • Böyle saçma bir anlayış yok.En başta gmler oyuna ilgili görünüp kosperlara ban atıyordu şimdi oyuna girmiyorlar.Az önce troya 1 girdi gm mutlu yıllar bilmemne yazdı.Kosp kullananlar mutlaka banlanır bilmemne dedi.1 kişiyi banlayıp çıktı oyundan.Şimdi de bdw de dağları tepeleri aşıp kafamıza iniyor kosperlar.Lanet olsun böyle oyuna
  • Arkadaşlar delected hacking tools ... gibi bi uyarı verip oyun kapaniyor bazende dc olup oyun kapanıyor... Bu sorun neden kaynaklaniyor nasil çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Arkadaşlar delected hacking tools ... gibi bi uyarı verip oyun kapaniyor bazende dc olup oyun kapanıyor... Bu sorun neden kaynaklaniyor nasil çözebilirim?

genelde proxyfier kullananlarda oluyor id şifre yazdıktan sonra server ekranı geldiğinde masa üstünden proxifieri kapatman lazım.. hotspotshield daha sorunsuz, kapatmaya gerek yok ama o program açıkken de sitelere girmek sorun..
  • malesef ben oyundaki gm'e, aynı anda oyunda olan koxp kullanan battle priest el morad karakteri (troyada BARCEL0NA) ismiyle verdiğim halde, 2 gün sonra ronark cw'de karşımıza çıktı. bir ara ksc alıp atıyordum foruma ama baktımki o da yalan artık aldığım kscleri anı olarak saklıyorum.

clandakiler de diyor premium alacak mısın. (perulular çok şen şakraklar keşke dillerini de anlasam.) ben ne diyeyim şimdi; pre alsam zaten 2 günde 1 giriyorum, bir de bu hileciler sağolsun adam 2 saniyede haritanın bir ucundan öteki ucuna gidiyor. 6 tane 62+ mageyi darma duman edip gidiyor. oyuna para versem kendimi enayi gibi hissedeceğim kesin. zaten 62 de oldum bundan sonra artık yavaş yavaş gitsem de farketmez.

ms droplarımı da clandan elemana veriyorum her an bırakacakmış gibi. arada hilecilere denk gelip kızdığım zamanlar hariç, kafaya takmıyorum. her an bırakacakmış gibi oynayınca daha bir rahat oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glinz

Allah rahmet eylesin arkadaslar. Bir ara cok laf yaptilar koxp yok bug yok vs. gorduk ne oldu. Baslamayi dusunuyordum dc pre alip ama vazgecegim buyuk ihtimal. Ya usko'da char dizerim yada pek turk'un olmadigi bir oyun bulur onu oynarim. Malesef milletimiz girdigi her isin icine ediyor

Aynen şu anda bana da usko daha mantıklı geliyor.Turklerin olmadıgı bir oyun bulursan bana da soyle.
  • Troya serverında Koxp serbest sanırım.
    Koxpsuz kasan görmedim desem yeridir.
    1 kere can sıkıntısında ronark land'a gitti orada DK party vardı bi tek onlarda koxp yoktu sanırım...
  • Takılara + basılmıyormu? Hiç +1 takı görmedim pazarda. Basılıyorsa illaki basmış olan vardır yoksa tezgahamı koyulmuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Takılara + basılmıyormu? Hiç +1 takı görmedim pazarda. Basılıyorsa illaki basmış olan vardır yoksa tezgahamı koyulmuyor?

+1 foverin görmüştüm var yani
  •  Knight Online Europe

Char KARUSTUR. Europa serverindadır.

Ocağın 27'sinde Valkryieleri bitecektir
    Bugün itibariyle 15 Gün EXP premiumu kalmıştır.

İtemler ;

Görev shelleri.

old shio tears old elf ring, old elf belt old priest pendant old silver earring 2 tane.

+1 rebirth shard / +1 rebirth mirage dagger.

+0 flame shard.

2x harpy belt old elf ring tail of lesath resurrection scrool(60) v.bv.b itemler var bankasında.

130 TL istiyorum. Pazarlık sünnettir. İletişim için P.M kullanırsanız memnun olurum.
  • Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.
    Nick:IllidanStormrage

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay -- 1 Ocak 2012; 17:01:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheProphecy

Troya da koxpsuz kasan adam yok... Kimse kusura bakmasın ama bu kadar vakitte kimse elle kasarak 80 lwl olamaz.

elle kastım

Banlattığım kişi sayısı abartısız söylüyorum 100'ü geçmiştir.Troya temizlemek bizlerin elinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W7K2D -- 1 Ocak 2012; 17:34:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.
    Bu arada Callisto'da oynayan yeni başlayan arkadaşlar varsa pm atıp merak ettikleri soruları sorabilirler.

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay

Oh be bugün sonunda +7 Shard aldım.1 haftadır basıcam diye 4 tane +6 Shard yakmıştım.

Hayırlı olsun ben de anvilzede oldum Callisto'da.

FS+5'e yandı Exc Shard +6'ya yandı dual shard +6 dan en son 1 tane +7 çıkartmayı başardım.

Hani yakmayıp satsam dual yapardım

Teşekkürler.
    Anvilden uzak durma kararı aldım size de tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.