Şimdi Ara

Knight Online Anılar ... ,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tam Olarak 13 Yaşımda Başladım Ko ya , Arkadaşım Üyelik Açtı Bir Priest Worm'e Götürdü Beni
    Vur Öldür Vur Öldür Derken lvl Aldı Char 45 Felan Oldu Sonra warrior açtım 46 Lvl kastım bıraktım Çok Güzel Dostları Edindim O Günlerden
    O Zamanlar Hilaladam tavan yapmıştı Koxp indiren soyuluyordu felan neyse Sonra kubilay arkadaşımla tanıştım forumdan ''Kubi'' Warrioru Vardı Bir Ara Onu Kasalım Dedik Olmadı . Yan Char Asas Vardı İşte Asas Karakteri İle Burada Tanıştım
    Charda Pazar Yaparken Edinilen Dostluklar Pazarlıklar Gerçekten Güzel Günlerdi
    Hele O Pelerinler ... 55 LvL ' İz ya Hemen Ally Clana Girdik Kasıyoruz,
    Charı Kasarkenki Apostle Muhabbetleri Japon oyuncularla Dalga Geçmeler :)
    Sonra Karşıma Bir Char Cıktı Olympia ''NO'' 1 Sene Kadar Bu Charla Pokelik gibi birşey yaptım gerek kastım gerek Pk yaptım , Kendim Charlar Kastım Ya Ban Yedim Ya Hack yedi Ama edindiğim Çevre Sağolsun her zaman yanımdaydılar . Hani diyorlar ya Oyunun Eski Tadı Yok Niye Yok Biliyormusunuz ,
    Oyunda Oturup Konuşabileceğin ''Adam '' Yok :) Sonra ''Forgetten Frointers'' geldi ve tamamen oyundan bağımı kopardım ara sıra doslarımın charları ile girer k atardım sonra forumdan ''Fyrad'' Arkadaşımızla Tanıştım , Ve Güvenini Sağladım 83 LvL Asassına Ortak Etti Beni Sağolsun Ama biz Yüzünü Kara Cıkarttık Np Kastım Ama Char exp e yattı Neyse kasarız dedik ve devamda ediyoruz anlatmak istedim iyi geceler
    Şu anda 18 Yaşındayım 19 A Gireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanımaKastımVar -- 27 Haziran 2009; 2:30:25 >

• Anılar,anılar şimdi gözümde canlandılar diyerek konuyu arabesk bir boyuta çekmek istiyorum izninle
  • Dayı iyi hoş da öğlen beni niye dc ettin? Bana küfretti itne fırat.
  • Bugun Charda Ben Yoktum Pazara Kadarda Olmıyacağım
  • Anılar karşımda dans eder diye başlayan bi şarkı vardı
  • bende dökeyim içimi MANA parası yok magede str dex hp mp int ne varsa karışık vermişiz hele o morodonda orcwater ler tek atiyordu onlardan mana cikarirdik...

bir chil atardık 6 mage 1 priest 1 asas chil atip dk yi uğraşa uğraşa öle öle keserdik :)

gün geldi devran döndü 60 olduk tüm brethi toplardık sonra 1 nowada öldürürdük

ne kadar ezik varsa kasardık 57 lvl asasım vardi spike thurst tek geçerdim cz de :)

o zamanlar oyun daha zevkliydi Trolden goldbar düşerdi insanlarda +5 ten fazla item yoktu high class olarak

upgrade ney dogru dürüst oyunu bilen yoktu

AH!... ANILAR
  • ya böle eski ko gibi olan bir pwp yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: inek möö

ya böle eski ko gibi olan bir pwp yok mu?

Var şuan oynuyorum resmen çakma usko cz de apos/deru partyleri lamia,lamiros partyleri kuruluyor exp kasmak için ve bu slotları basması çok zevkli açılalı 10 gün oldu olmadı 1. şaun 73 lvl,Normal kasma ile 1-1.5 ayda 80 olabilirsin item yapmakta baya zor +7 chitin set +8 glave için 2-3 gün uğraştım isteyen varsa msn eklesin ko2_shard@hotmail.com

• ekledim
  • İnek möö senn post ne zaman 488 oldu yaa
  • 2004 ün başında başladim:D:D oyle diyeyim fire drake geliodu o yaz tam ke bitince basladim knighta o aralar çar açılamııyordu saolsun burdakı arkadaşlar vermişti ilk başladııımda 35lwlmageylebulcan kesiodum:ÇD

2006 kış festivalinde olmpiada ozamanlar shell+1 in 20 30m oldu vakitlerdi 4 5 tane cikarmistimyapmistim eventte sattim ve su haritayi merak etmişdim:D Colony Zone:D mapa girdiğimde yattim :D orclar town vbbasmissti:D
    alanyalı die bi adam kesmisti beni:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayrtr -- 27 Haziran 2009; 12:52:08 >
  • ilk başlama sebebim CS takımının önce ultima sonra wow gibi oyunlar oynaması en son knight oynamasındandır..(cs de çok feci idik turnuvalar falan (yıl 2002-2003))Diezde başladık diezde kaldık..Sonra ben ayrıldım..pathostan başlayıp ioniaya kadar tüm serverlarda kasmışlığım var onlar hala diezde ilk başladığımda kekuring cıkartmıstım tipini beğenmeyip çöpe atmıştım elimde javana +4 vardı çift el adamin teki ezik spear +8 gösterdi onunki +8 diye javanayı vermiştim ve birçok şey var aklımda olmayan şeyler

• Benim post bir artıo bir düşüo bende anlamadım
  • Aah Eski Günler. İlk +8 Cleaverimi Aldığımda Kendimi GM oldum zannediyordum Elim yanıyo Diye

• quote:

Orjinalden alıntı: kNiFé $

Aah Eski Günler. İlk +8 Cleaverimi Aldığımda Kendimi GM oldum zannediyordum Elim yanıyo Diye

Bende +8 clever basmıştım saat 1 de arkadaşı aradım gel bak elimdekine diye iyi kalaylamıştı.
  • 7.Sınıfa giderken arkadaş +8 cleaver almıştı ve baya bi kıskanmıştım.Eski den K.O mükemmel bir oyundu fazla hilede yoktu açıkcası şimdi oyunun tadı tuzu kalmadı.Oyun ticarete döndü artık ve sadece para konuşuyor.
  • Ko'yu 5 senedir oynuyorum ama bana ko la ilgili bir istegin varmı diye sorsalar fire drake ve ondan sonraki patchleri silin eski haliyle devam etsin derdim.Eskiden teszgaha +5 md koyarlardı bütün server basına toplanırdı simdi +9 md koyuyor adam yanından gecen yok
  • İlk anım geliyor kuzenimle beraber oynardık knightı, bayramda ailecek bir araya geldiğimizde. Oyun sohbeti dönerdi. Ailemiz yakınırdı derslere ağırlık vermiyoruz diye fakat bir gün Amcamla babam otururken babam amcama şöyle dedi: Hep çarlardan bahsediyorlar baksana Nedim, Çarlık Rusya'sında geçiyor heralde oyun. En azından tarihi öğreniyorlardır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.