Şimdi Ara

Knight hala oynamaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayatımda hiç oynamadım, bu tür kült mmolardan sadece Metin2 ve SRO oynamisligim var son günlerde aşırı sıkıldığımdan başlamayı düşünüyorum ama çoğu kişi yatıracak paran yoksa başlama zevk alamazsın diyor. Fikir verebilecek varsa çok sevinirim

• Serverler koxper dolu. Parti kuracak adam bile yok. Canın çok sıkılır.
  • Hocam bırak umudu, oyun yıllar önce bitip kül oldu, sonra millet zor da olsa idare etti ama oyunun külleri bile kalmadı artık. Rüzgar aldi götürdü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 130 bin liraya +10 raptor satıldı sirius serverında. Yazacak çok şey varda özet bu olsun.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    O enayi kimmiş ya merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

130 bin liraya +10 raptor satıldı sirius serverında. Yazacak çok şey varda özet bu olsun.
    Twitch yayıncısı var hocam geçen 10 raptor basmıştı sirius serverında. 130k'ya satmış bir oyuncuya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

130 bin liraya +10 raptor satıldı sirius serverında. Yazacak çok şey varda özet bu olsun.
    Eski BMW karşılığı verilen char efsaneleri geldi aklıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylar sonra yazıyorum ama oynanmaz droplar falan çok düştü adamlar sadece biz kazanalım oyuncular hiç bir şey almasın diyor ha paran varsa basarsın milyarları dizersin full + full çarı oynarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: birvarmışbiryokmuş

aylar sonra yazıyorum ama oynanmaz droplar falan çok düştü adamlar sadece biz kazanalım oyuncular hiç bir şey almasın diyor ha paran varsa basarsın milyarları dizersin full + full çarı oynarsın

bu durumda pek değeceğini söyleyemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalahamari -- 22 Ekim 2020; 0:39:28 >
  • Gidin güzel bir pvp server a 150 200 neyse alın destek item sabah akşam takılın usko oynamak zengin işi artık aylık orta halli bir karakter için 1000 -1500 TL civarı para harcaman lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende merak ettim oynamaya değer mi diye, mesajları görünce vazgeçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nYg42

Bende merak ettim oynamaya değer mi diye, mesajları görünce vazgeçtim

Oyun değişik bir hal almış. Başlangıç için 10 bin lira veriyorlar ortalama. Tabi düşük bütçeli charda dizebilirsin ne olur yerden kalkmaz charın zevk alamazsin. 200 bin liralık dahi charı olan var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.