Şimdi Ara

Knight Empire İnmiyor ?? (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
442
Cevap
0
Favori
10.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim bir arkadaşında 17m parası gitmiş nedense.
  • ya this is an outdates version please update the newest client dio napıcam sz de de(grenler de de)büüüle mi dio serwer'a grmeee çalısınca we msn e de gremiom zaten
  • valla eğer öle bi şey olursa 3 aylık param gider aga o zaman başlarım ben böle oyuna 540 manne var ama bakalım kestiğimizde ne çıkacak ha beyler şimdi indirmeyi deneyin launcherdan ben bekledim şimdi iniyo güzelcene
  • quote:

Orjinalden alıntı: deliriom_tr

ya this is an outdates version please update the newest client dio napıcam sz de de(grenler de de)büüüle mi dio serwer'a grmeee çalısınca we msn e de gremiom zaten

this is an outdates version please update the newest client yeni client i yukleyin dior. sen daha ke yuklememissin
  • az yrdm edn pls

• bu patch için sabaha kadar bekledim uyuya kalmışım bi kalktım saat 17:21 daha yeni bağlandı indirio şimdi hadi hayırlısı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

bu patch için sabaha kadar bekledim uyuya kalmışım bi kalktım saat 17:21 daha yeni bağlandı indirio şimdi hadi hayırlısı

• yaw olm nasıl indrmedm option 1298 yazıo pitch i indrrdm içine extract yptm hs update yptm oyuna grdm sonra serwer'a grmek isteince this is an outdates version please update the newest client dedi
  • flood koruması öldümü
    quote:

az yrdm edn pls

• BEYLER HER ŞEYİ ANLATIOM:
    Adresini bulmuşsunuzdur ordan indirdiiniz patchin içindekileri knight online klasörüne extract yapın.
    Tümüne evet diyin. Sonra Knight klasöründeki Optionsa tıklayın.Yukarda 1288 yazan bi yer var onu 1298 yapıp contens the Update diyin sonra bişey sorcak onada evet deyin....sonra da oyununuza girin DAHADA SORU SORMAYIN BU KONUDA

• quote:

this is an outdates version please update the newest client

please update the newest client ne demek aga soyle bakam
  • bn buna gülerm
  • quote:

this is an outdates version please update the newest client

bune gülerim işteeeeee
    fazla soze gerek yok millet sabahtan beri neye ugrasıyo

kullandıgın versiyonun son kullanma tarihi geçmiş çöpe at yenisini yükle a.q. :D:D:D:D

• abi imparator snn dediğini yptm extract ladm optiondan 1288i 1298 yptm start dedm hs yi update yptm daha napim serwer'a grn ce this is an outdates version please update the newest client dio işte aaaaa
  • abi yeterin ama bi konu 30 kere tekrarlanmaz ki ben girdim babalar gibi oynuyom arada bir d.c olsam önemi yok :)
  • abi kafayı yedm nie bn de üüüle dio o zaman
    yrdm edn yaw
  • Sonuda oyunu yükleyebildim. Ama oyuna girmekte bir dert. 10061 hatası veriyor.
  • arkadaslar zip i indirdim ondan sonra ne yapcam nereye ex licem yardım
  • abi -1 hatası ne yaw faild dio
  • Abi ben intihar etmek istiyorum yaa hala aynı sorular .......

kardeş formun başta tarafını oku
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.