Şimdi Ara

KMF'ye giedenlere 840 rp ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben dün gittim fakat bugün gitmedim.840 rp alamayacak mıyım ?

• bilmem alabilir misin?

2 günde gitmiş olman gerek tahminimce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

bilmem alabilir misin?

2 günde gitmiş olman gerek tahminimce

Bende onu merak ediyorum.Sonuçta bilet alırken sihirdar adımızı yazmıştık.
  • biletin üzerinde 2 günde gitmiş olman gerektiği yazıyordu alamazsın malesef supporta mail at bakalım ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

biletin üzerinde 2 günde gitmiş olman gerektiği yazıyordu alamazsın malesef supporta mail at bakalım ne diyecekler

Benim de sorum ona nasıl bakıyolar ? Sonuçta dün gittim baktılar biletime acaba bugün de mi bakınca veriyolar öyleyse 840 rp gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wednesday 13

quote:

biletin üzerinde 2 günde gitmiş olman gerektiği yazıyordu alamazsın malesef supporta mail at bakalım ne diyecekler

Benim de sorum ona nasıl bakıyolar ? Sonuçta dün gittim baktılar biletime acaba bugün de mi bakınca veriyolar öyleyse 840 rp gg

hocam bileti okutuyorlar ellerindeki alete benim bileti bugünde okuttular
  • quote:

Supporta mail atılmaz,ticket atılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

quote:

ben mail atıyorum sıkıntı ?
  • Bileti okutuyorlar giriste vermezler tahminimce sen yine de ticket at
  • quote:

Orijinalden alıntı: gmtalha_44

quote:

bende jhonnie maili var mail atıyorum aslan

• 420 verirler

• Genelde bende ticket atıyorumda mail de atılıyor.

support@riotgames.com 'a mail attığınızda otomatik ticket işlemi görüyor. Ve buradan ticket atmış gibi aynı işlevi görüyor. Hatta mail attığın mail adresi ile otomatik olarak support.leagueoglegens'e üye olmuş oluyorsun.

Yani supporta mail de atılır.

@edit: Hatta bak kullanım şartlarında dahi yazıyor. Okumamışsındır sanırım o şartları:)

quote:

B. Müşteriyle İrtibat. Bu şartlar ve koşullarla ilgili sorularınız olursa veya herhangi bir başka nedenle Riot Games ile iletişim kurmak isterseniz, lütfen support@riotgames.com adresinden Riot Games destek bölümüyle bağlantı kurunuz veya Sitede “destek” sekmesini ziyaret ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dincerecevit -- 2 Şubat 2014; 21:44:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dincerecevit

Genelde bende ticket atıyorumda mail de atılıyor.

support@riotgames.com 'a mail attığınızda otomatik ticket işlemi görüyor. Ve buradan ticket atmış gibi aynı işlevi görüyor. Hatta mail attığın mail adresi ile otomatik olarak support.leagueoglegens'e üye olmuş oluyorsun.

Yani supporta mail de atılır.

@edit: Hatta bak kullanım şartlarında dahi yazıyor. Okumamışsındır sanırım o şartları:)

quote:

B. Müşteriyle İrtibat. Bu şartlar ve koşullarla ilgili sorularınız olursa veya herhangi bir başka nedenle Riot Games ile iletişim kurmak isterseniz, lütfen support@riotgames.com adresinden Riot Games destek bölümüyle bağlantı kurunuz veya Sitede “destek” sekmesini ziyaret ediniz.

Sağolun hocam bilgilendirme için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.