Şimdi Ara

Klonlanan Hayvanlar Hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
80
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Klonlanan Hayvanlar Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    680 Mesaj
    Klonlama yapılan hayvanlarda öğrenilmiş bir şeyin tekrarı olabiliyor mu ? Mesela klonlanmadan önce bir fareye labirentin çıkışını ezberlettik diyelim , bu fareyi klonlar isek yeni üretilen fare labirentin çıkışını bulabiliyor mu yoksa tekrar öğrenmesi mi gerekiyor ?

|
    |

Komik olmayan şaka bir yana. Denemesi zordur. Sonuçta o hayvanı kafası bir şeylere basana kadar büyütmeleri lazım. O zamana kadar da unutabilir bilgi geçişi olsa bile. Ama benim bildiğim DNA ile çoğaltılıyor. Yani sadece genetiğinim aynı olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 1 Ekim 2017; 1:16:43 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1510 Mesaj
    Senin dediğin olayın olması su an icin imkansız klonlama filmlerdeki gibi makineye sokup aynısından bir tane daha oluşturma şeklinde olmuyor dnasını kopyalayıp taşıyıcı bir anne üzerinde tekrardan doğurtuyorlar bu yüzden sadece genetiği aynı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    istediğimi tam olarak belirtemedim galiba taşıyıcı anneden genetik olarak kopyalandığını biliyorum ancak böyle bir deneyin yapıldığını bilen var mı diye soruyorum , deney raporunun olup olmadığını görmek istiyorum.
    Klonlamayı sen çok yanlış anlamışsın. Bir kişinin ikizi gibi düşün olayı. İkizlerden birine labirentin çıkışını göster, diğerinin bundan haberi olmasın. Sonra haberi olmayan çocuğu labirente soksan sence bulabilir mi yolu? Zihni kopyalamıyorlar.
    |
    |

klonlanmış bir koyun vardı onu araştır.
    |
    |
    syncsta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Media Sözlük
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.