Şimdi Ara

Klipsli Ets Ameliyatı oldum (el terlemesi için). (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
38
Favori
369.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Madem ameliyat oldun, en az 6 ay yada bir sene bekle belki vücut düzene girebilir. Çünkü vücut ani bir değişiklik yaşadığı için dengesi doğal olarak bozuluyor. zamanla kararlı bir hale gelecektir. O zaman bakarsın durumun nedir diye. Refleks artıyor mu yoksa dengeye mi girdi anlarsın. Merak ettiğin, aklına takılan her türlü sorunun cevabını vereceğim linkteki facebook grubunda bulabilirsin. İstediğini sorup cevabını alabilirsin. Grubun adı ''Aşırı Terleme - Yüz Kızarıklığı - ETS Ameliyatı - Sinir Birleştirme''

https://www.facebook.com/groups/778936162136663/
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedDaggers

Madem ameliyat oldun, en az 6 ay yada bir sene bekle belki vücut düzene girebilir. Çünkü vücut ani bir değişiklik yaşadığı için dengesi doğal olarak bozuluyor. zamanla kararlı bir hale gelecektir. O zaman bakarsın durumun nedir diye. Refleks artıyor mu yoksa dengeye mi girdi anlarsın. Merak ettiğin, aklına takılan her türlü sorunun cevabını vereceğim linkteki facebook grubunda bulabilirsin. İstediğini sorup cevabını alabilirsin. Grubun adı ''Aşırı Terleme - Yüz Kızarıklığı - ETS Ameliyatı - Sinir Birleştirme''

https://www.facebook.com/groups/778936162136663/

Gruba bakıcam müsait oldugumda bol bol konusuruz bu konu hakkında, bende ihtiyacı olan herkeze ameliyatı en ince detayına kadar anlatabilirim.

Ameliyatı sende oldun mu 6 ay yada 1 sene bekleyi rahatça diyebiliyorsun o kısımda biraz şaşkınım açıkçası, vucuda oturmasını degil vucudumu benzin döküp aleve vermeyi bile düşünüyorum zaman zaman.Kolu kesicez sakat kalabilirsin deseler, kesin çözüm deseler riski alıcak durumdayım şuan.Sag koltuk altı terliyor, soldakinde nemlenme bile yok.O kadar kötü bir refleks terleme ki hani bir insanın insan olabilmesi için bütün şeyleri elinden alıyor öyle diyim ..

Umarım ameliyat olmayı isteyen birileri bu yorumu okuyodur.Bana mesaj atmanız ihtimaline karşı sürekli kontrol edicem forumu.Bunu çeken herkeze elimden gelen herşey ile yardımcı olmayı çok isterim.
  • Keşke bana cevap yazmadan önce forumdaki geçmiş mesajları biraz olsun okusaydın. En azından son sayfanın birkaç sayfa gerisinden itibaren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDagger -- 4 Temmuz 2016; 21:05:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook adresini verirmisin biraz konuşalım, benim durum çok kötü sol koltuk altı geçsede sag tekrar aynı şekilde terlemeye devam etmeye başladı, ghost sweating şeklinde geçiyormuş sanırım literatürde hissedilebilir terleme diye.Sonuçlarına bende ragzıydım aynı senin gibi ancak benim ameliyat olunan bölgem bile tam geçmedi, senin en azından problemin geçmiş şikayetçi oldugun bölgeden .. Şimdi özürlü gibi sag tarafım terliyo sol tarafta nemlenme bile yok.Üstüne üstlük refleks terlemeyi söylemiyorum bile ..
  • ayvayıyemiş A kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ameliyatı nerde oldunuz devlette mi yoksa özelde mi bende olmayı düşünüyorum anlatabilirmisin benimde merak ettiğim çok şey var.Yanlız benim sadece el ve ayak diğer bölgelerim çok az terliyor @ayvayıyemiş

• Roşicky R kullanıcısına yanıt
    Konuyu bir kaç sayfa geriden okumaya başla, istediğin cevapları bulursun. Ameliyat yerine İYONTOFOREZ i dene. Benim herkeze tavsiyem budur.

• Okudum daha önceki yorumları 2 çeşit krem denedim işe yaramadı iyontoforeze geçtim işe yaramadı,ne yapacam bilemiyorum son çare ameliyat kaldı.Galiba bu reflesk terleme bünyeye bağlı olarak insandan insana değişiyor.Daha önce devlet hastanesinde çalışan 2-3 doktor refleks terlemeyi yüzde 5 olarak söyledi bana ama önce iyontoforezi dene dedi denedim fayda yok

Ameliyata bulaşma. O söylediği hikaye. Sabırlı ol, araştırmaya devam et. Refleks kabullenilecek kadar basit değil. Belirttiğim Facebook grubunuda ziyaret et. Sana yardımcı olacak çok kişi var. O ter mutlaka başka bir yerden çıkacak, bunu sakın unutma. Refleks dediğimiz durumun aslı ise şudur; Vücudun terlemeye başladığı zaman, vücut ısısı düşse dahi beyne giden sinyaller kesilmediği için terlemenin artarak devam etmesidir. Nedeni ise ETS ile terlemenin kesildiği bölgenin halen normalden fazla sıcak olmasıdır. Mesela el için olan birisinde omuzdan parmak ucuna kadar terleme olmadığı için ordaki ısı düşmez. Efor sarfettikçe ısı da artar terlemede. Durum budur.

• Evet arkadaşlar,
    yakın zamanda ameliyat olan var mı ? Durumumuz nasıl ? Ameliyat işe yarıyor mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanklc6

Evet arkadaşlar,
    yakın zamanda ameliyat olan var mı ? Durumumuz nasıl ? Ameliyat işe yarıyor mu ?

Konudaki mesajları okumanı tavsiye ederim. Olanlar Hiç memnun değiller. pek çok yan etkisi var özellikle refleks terleme den herkes rahatsız. hemen karar vermeyin. iyice araştırın.

• Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    Evet okudum yarın Bakırköy devlet hastesine gideceğim bu el ameliyatı için. Doktorun dediklerini buraya yazarım

• Önce iyontoforez i deneseydiniz keşke. Lütfen iyi düşünün. refleks terlemeye katlanırım demeyin hemen. Pek çok kişi pişman. tabii en iyisini siz bilirsiniz. illa olacam derseniz deyin. şimdiden geçmiş olsun. umarım başarılı olur ve iyileşirsiniz.

• Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    Pardon yanlış anladınız sadece bilgi almak için gideceğim

• tw1sted kullanıcısına yanıt
    Hocam selamin aleyküm 3 4 sene önce dr bayram ali özuslu hocaya ameliyat olmuşsun bende ayni doktora olmayi düşünüyorum bana ne söyleyebilirsin durumun nasil yan etki belirtileri bu herkesin yazdiği kalp ritim bozukluğu yorgunluk vs şeyler işte lütfen yardimci olurmusun adresim cihanim.11@hotmail.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan0011

Hocam selamin aleyküm 3 4 sene önce dr bayram ali özuslu hocaya ameliyat olmuşsun bende ayni doktora olmayi düşünüyorum bana ne söyleyebilirsin durumun nasil yan etki belirtileri bu herkesin yazdiği kalp ritim bozukluğu yorgunluk vs şeyler işte lütfen yardimci olurmusun adresim cihanim.11@hotmail.com

alternatif yollari deneyin. el-ayak(ayak gecmiyor.zaten ona mudahele kasik bolgesinden yapilir) terlemesi sikayetiyle ameliyat oldum.. ellerim eskiye oranla %30 hala terliyor bu yuzden reflex terleme denen şey de bende çok az (camasir tshirt islanmiyor ancak kum atinca yapisiyor iste hayal edin.nemli yani)...

...tabii bu demek degil ki sizin de benim gibi olacak. %90 ihtimal eller kup kuru (yumusatici krem surme ihtiyaci gudeceksiniz) ve kalan vucut terleyecek..

iyontoferez tedavisini deneyin. çoğu devlet hastanesinde sgk kapsaminda ucretsiz tedavi uygulaniyor. gecmezse de botoksu deneyin. ameliyat en son çözüm olsun.

• Baya bir süredir evde yaptığım iyontoforezi kullanıyorum artık haftada bire kadar geldim herkeze tavsiye ederim.Ben yalnızca ayaklara uyguluyoruz her ne kadar ellerinde terliyo olsada ama şu andaki durumum ayaklarında sadece parmak ucu hafif nemlenio ellerin ise hafif bir nemliligi var eskiden yapış yapış olurdu artık olmuyor.Bilmiyorum ne kadar daha devam etmem lazım çünkü iyontoforezin yapımını gösteren blogdaki eleman geçince bırakın beyin unutuyor fln diodu ama başlarsa en baştan seanslara başlamak gerekir diye ben haftada bir yaparım hep die dusunuyorum,acaba aranızda buna belirli bir seans devam etmiş sonra bırakmış ve şikayetleri geçmiş olan var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: starbury1

Baya bir süredir evde yaptığım iyontoforezi kullanıyorum artık haftada bire kadar geldim herkeze tavsiye ederim.Ben yalnızca ayaklara uyguluyoruz her ne kadar ellerinde terliyo olsada ama şu andaki durumum ayaklarında sadece parmak ucu hafif nemlenio ellerin ise hafif bir nemliligi var eskiden yapış yapış olurdu artık olmuyor.Bilmiyorum ne kadar daha devam etmem lazım çünkü iyontoforezin yapımını gösteren blogdaki eleman geçince bırakın beyin unutuyor fln diodu ama başlarsa en baştan seanslara başlamak gerekir diye ben haftada bir yaparım hep die dusunuyorum,acaba aranızda buna belirli bir seans devam etmiş sonra bırakmış ve şikayetleri geçmiş olan var mi

Ben 3 günde 1 yapıyordum yani o seanslara geçmiştim. sonra 1 kez felan yapmadim ve 1 er gün aralı seansları yapmadan ilk zamanlar yapmam gereken, o seansları geçince. sanırım düzensizlik den dolayı tekrar başladı... ara verdim şimdi ellerim terliyor 7 gündür yapmıyorum yinede eskiye gore terli değil fazla terlesede. ama tekrar başlayacam en baştan duzgunce duzenli yapmak ve iyi sonuç almak için. senin seanslar kaç dk ve nasıldi? iyi adına sevindim haftada 1 e geldiysen başarıyla... ??

• Ben fakulte ve arastirma hastahanelerine gittim.2 ayri gogus cereahisiyle gorustum iki doktorda yaptigim gorusmede ikiside yaptigim hastalarin %90 her ne olursa olsun bu ameliyati olurdum,%10 u ise olmazdim diye sonuc verdi dedi.yan etkilerini anlatti,eger sosyal yasamini etkiliyorsa olmani tavsiye ederim dedi.refleks terleme konusunda bir doktor 5 hastadan 1inde oluyor dedi.yani diyecegim devlet hastahanesinde calisan bir doktor neden yalan soylesin ne gibi kar amaci olabilir neden bir insani durduk yere ameliyata alsinki

• Öncelikle merhabalar arkadaşlar.Ben 29 yaşındayım bu el ve ayak terlemesiyle ilgili olarak 15 yıldır sıkıntı yaşıyorum.Özellikle yaz aylarında ve stresin arttığı durumlarda terlemeler aşırı derecede artıyor telefon tutarken,yazı yazarken ve tabi birisiyle tokalaşmak korkulu rüyam Ameliyat olmak istemiyorum sonuçta bıçak altı ne olur olmaz bunun daha alternatif bir çözümü için çok araştırma yaptım ama çoğu geçici ve herkeste farklı sonuçlara neden oluyor.Oyüzden kararsızım ve bu terlemeden bıktım artık ne yapablirim acaba ameliyat dışında.
    Doğru söyleyen kaldı mı ki... Devlet yada üniversite hastanesi ne fark eder, mevzu para. Sana güzel sallamışlar. %90 hiç düşünmeden kabul edermiş miş miş. Yalandan ölen gördün mü hiç??? Refleksde 5 de 1 diyor. Adamlar artık kendilerini bile aşmışlar. Yalanda çağ atlamışlar. Bırak refleks terlemeyi daha bir çok olumsuz etkisi var bu ameliyatın vücuda. Ama en çok göze batan o.Burada defalarca yazdım, hatta facebook da bir grup var. Orayı da takip edebilirsiniz dedim. Bak bakalım hangi yüzdeler doğru.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.